Atslēga vārds: "Ziemassvētku dāvanas"

Idejas oriģinālām, paštaisītām Ziemassvētku dāvanām

Vai pirms Ziemassvētku stress par laikus nenopirktām dāvanām ir sācies? Piedāvājam Jums radošu risinājumu šai problēmai – kas gan var būt iepriecinošāks par paštaisītu un oriģinālu dāvanu? Piedāvājam Jums iepazīties ar dažām idejām, kā pagatavot kādu skaistu dāvanu sev mīļajiem cilvēkiem.

1. Rokdarbu cienītājiem patiks ideja par grāmatu, žurnālu, burtnīcu, pavārgrāmatu ievākošanu cietajos vākos. Vāku vari veidot un rotāt kā vien pats vēlies, izmantojot visdažādākos materiālus. Process, kā pagatavot šādu dāvanu, aprakstīts sīkāk šeit.

Lasīt visu rakstu →

Labākās svētku dāvanas no LG

Ziemassvētku un Jaungada laiks ir īstais brīdis sagādāt noderīgas dāvanas visai ģimenei. Tomēr bieži atbilstošu dāvanu izvēle ir grūta. Sākoties jaunai desmitgadei, piedāvājam ieskatu LG sagatavotajā ģimenes dāvanu TOP

Tēvam:

LG 55LX9500 3D televizors

2010.gads bijis 3D tehnoloģijas attīstības gads. Tāpēc nav šaubu, ka tieši jauns FULL LED 3D televizors LG LX9500 būtu labākā dāvanas izvēle tētim. Bez 3D šim televizoram ir vēl virkne funkciju, kas piedāvā neierobežotas izklaides iespējas. Tas aprīkots gan ar LG Infinite Sound, kas papildina TV skatīšanos ar telpisku skaņu. Vēl tam ir bezvadu sinhronizēšanas funkcija, kas ļauj baudīt multivides bibliotēkas saturu, nemainot mājas iekārtojumu. NetCast™ piekļuve interneta izklaides iespējām un bezvadu interneta adapteris ļauj baudīt arī pasaules lielāko interneta satura nodrošinātāju piedāvājumu.

Lasīt visu rakstu →