Atslēga vārds: "Ženēva"

80.starptautiskais Ženēvas auto šovs

Ženēvas auto šova ietvaros apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem auto ražotāju sasniegumiem.

Japānas auto ražotājs Suzuki Motor Corporation pirmo reizi Eiropā prezentē Swift Plug-in hibrīdu. Tam ir 54kW motors, kuru darbina litija jonu akumulatori.

Lasīt visu rakstu →

Dzīvošanai draudzīgākā pilsēta 2009

Ik gadu kompānija Mercer Consultings sastāda sarakstu ar vislabākajām un dzīvošanai draudzīgākajām pasaules pilsētām. Izskatīšanai tika pieņemtas 215 valstis un to vidū visdrīzāk neiekļuva t.s. trešās pasaules valstis, kurās ir zems dzīves līmenis.

Vīne

Pirmajā vietā šogad – aristokrātiskā un iedvesmojošā Vīne – pilsēta, kas jau izsenis uzskatīta par sapņu pilsētu. Vīne apsteigusi pagājušā gada līderi Cīrihi, kas šogad ieņēmusi godpilno otro vietu. Trešajā vietā šogad ierindojas Ženēva. Visumā pirmo divdesmitnieku ieņem 13 Eiropas valstis. Dzīvošanai labvēlīgu un draudzīgu dzīvi nosaka dažādi faktori, sākot ar lielisku komunikāciju un veselības aizsardzības sistēmu un beidzot ar plašām izklaides iespējām, ekoloģiskumu un vispārējo drošību. Šo iemeslu dēļ, ar noturīgām tradīcijām bagātās Eiropas pilsētas izpelnās lielu popularitāti.Bet, lūk, Londona, kas atrodama vien 38 vietā, atpaliek netīrības un nedrošas vides dēļ, jo Lielbritānija ir viena no spēcīgākajām pasaules lielvarām un konfliktu gadījumā, ciestu tieši Londona.

Lasīt visu rakstu →