Atslēga vārds: "Zelta Zivtiņa"

ZZ SMS Čempionāts noslēdzies

28.maijā parkā Esplanāde, Rīgā, norisinājās ZZ Čempionāta lielais fināls, kurā par uzvaru cīnījās 3000 skolēnu. Paralēli ZZ Čempionātam notika arī ZZ SMS Čempionāts, kurā katra posma uzvarētāji cīnījās par vērtīgām balvām no LG Electronics – 55 collu 3D televizora, jaunākajiem viedtālruņiem un 3D mājas kinozāles. Laimīgie balvu ieguvēji ZZ SMS Čempionātā bija Talita Vālodze (1.vieta), Annija Borisova (2.vieta) un Līga Svence (3.vieta).

SMS čempionāts, Zelta zivtiņa

Lasīt visu rakstu →

ZZ Čempionāta lielais fināls ir klāt!

Šo sestdien, 28.maijā, parkā Esplanāde, Rīgā norisināsies ZZ Čempionāta lielais fināls, kurā par uzvaru cīnīsies 3000 skolēnu. Šogad ZZ Čempionāts notika desmit Latvijas pilsētās un kopumā tam bija pieteikušies 40 000 skolēnu no visas Latvijas. Sestdien no plkst.12:00 līdz 20:00 Esplanādē notiks sportiskas, jautras un muzikālas aktivitātes – sīkāka informācija par pasākuma norisi šeit.

SMS čempionāts, Zelta zivtiņa

Paralēli ZZ Čempionātam norisināsies arī ZZ SMS Čempionāts, kurā katra posma uzvarētāji cīnīsies par vērtīgām balvām no LG-55 collu 3D televizora, jaunākajiem viedtālruņiem, un 3D mājas kinozāles.

ZZ Čempionāts pulcē azartiskākos, veiklākos un atjautīgākos

Jau piekto gadu pēc kārtas visu Latvijas skolu jauniešiem ir iespēja sacensties Latvijas lielākajās sporta un prāta spēlēs „ZZ Čempionāts 2011″. Galvenais čempionāta mērķis ir pievērst jauniešus aktīvam dzīvesveidam un aicināt vairāk sportot. Čempionāta organizatori ir sarūpējoši ne tikai aizraujošas sacensību disciplīnas, bet arī vērtīgas balvas.

SMS čempionāts, Zelta zivtiņa (ZZ)

„ZZ Čempionāta” ietvaros sadarbībā ar LG Electronics Latvia tiek aizvadīts arī aizraujošs īsziņu rakstīšanas čempionāts – „SMS čempionāts”. Pirmajā „SMS čempināta” posmā 10 Latvijas pilsētās tiek atlasīti 20 pusfinālisti attiecīgi desmit 6.-8. klašu skolēnu un desmit 10.-11.klašu skolēnu vecumu grupās. Atlases posmā visi dalībnieki raksta jau iepriekš zināmu vienkāršu tekstu uz LG P990 Optimus2X telefona modeļa. Sacensībai paredzētie LG tālruņi ir pieslēgti pie plazmas ekrāniem, tā, lai rakstītais saturs ir redzams gan tiesnešiem, gan pašiem dalībniekiem, gan skatītājiem. Čempionātā tiek vērtēts katra dalībnieka individuāli uzrādītais rezultāts sekundēs.
Dalībniekiem īsziņas teksti jāuzraksta pēc iespējas ātrāk un gramatiski pareizi, ievērojot pamata gramatikas prasības. Par katru pieļauto kļūdu konkrētā dalībnieka uzrādītajam rezultātam tiek pieskaitīta viena sekunde par katru zīmi. Čempionāta pusfināls un fināls notiks 28.maijā Rīgā.

Lasīt visu rakstu →