Atslēga vārds: "Wi-Fi Direct"

LG jaunā mājas kinozāles sistēma pārvērš dzīvojamo istabu par pilnvērtīgu kinoteātri

LG Electronics (LG) prezentējis savu jaunāko mājas kinozāli, kas spēs pārvērst parastu dzīvojamo istabu par pilnvērtīgu personīgo kinoteātri. LG BH9540TW mājas kinozāle ir aprīkota ar 9.1 kanālu, 1460W jaudu aramīda konusa konstrukcijā, Smart TV funkcijām un spēju uzlabot attēlu gandrīz līdz Ultra HD kvalitātei.

LG Home Theater BH9540TW Lasīt visu rakstu →

2

Tehnoloģiju izstādē IFA 2012 LG iepazīstinās ar plašu audio un video produktu klāstu

LG Electronics (LG) šī gada IFA izstādē Berlīnē izrādīs plašu klāstu ar audio un video produktiem. Turpinot stratēģiju, ar kādu LG panācis līdera pozīcijas 3D TV tirgū, LG plāno iegūt līdera pozīcijas arī audio vizuālajā tirgū ne tikai ar panākumiem 3D un Smart TV produktu klāstā, bet arī ar uzlabojumiem ierīču savienojamībā un inovatīvu dizainu.

LG BH9520TW mājas kinozāle

Mājas kinozāles sistēma ar 3D skaņu

3D mājas kinozāles sistēma BH9520TW ir aprīkota ar četriem 9.1 3D skaļruņiem, dodot padziļinātu un daudzpusīgu 3D skaņu, kas veidota tā, lai būtu spēcīga akustika, atgādinot IMAX teātri vai grandiozu operas uzvedumu. Šī sistēma ir aprīkota ar 360 grādu plašu reflektoru un speciālu 3D skaņas tehnoloģiju. LG 3D skaņas tālummaiņas tehnoloģija sinhronizējas ar 3D televizorā redzamā attēla attālumu un kustību. BH9520TW ir aprīkots ar iebūvētā Smart TV funkcijām, dodot iespēju piekļūt plašajai LG Smart TV videi, kurā ir liela aplikāciju izvēle. 3D mājas kinozāles sistēmai ir uzlabota satura pieejamība, izmantojot vairākas savienojamības funkcijas, piemēram, Bluetooth, USB un Wi-Fi. Papildus izmantotais SIMPLINK paaugstina lietotāju ērtību, atļaujot kontrolēt mājas kinozāles sistēmu, izmantojot tikai pulti vai pults valdāmības aplikāciju, kura ir pieejama gan Android, gan iOS viedtālruņiem.

Lasīt visu rakstu →

LG BH9520T mājas kinozāle ar jaunākajām skaņas tehnoloģijām tagad arī Latvijā

LG Electronics (LG) Latvijas tirgū piedāvā jaunu mājas kinozāles sistēmu LG BH9520T. Jaunā mājas kinozāle aprīkota ar unikālu Cinema 3D Sound skaņas tehnoloģiju ar 9.1 vertikālajiem 3D skaļruņiem, izceļas ar augstākās kvalitātes dizainu, kā arī piedāvā visas LG Smart TV sniegtās funkcijas un ērtas savienojamības iespējas ar citām ierīcēm.

LG BH9520T 3D skaņas mājas kinozāle

LG Cinema 3D Sound skaņas tehnoloģija

3D skaņas tālummaiņas (Sound Zooming) tehnoloģija ļauj baudīt vislabāko 3D izklaidi gan acīm, gan ausīm. Ar 3D attēlu sinhronizētā skaņa tuvinās un attālinās no lietotāja, izmantojot reāllaika 3D attēla dziļuma analīzi – skaņas dziļums tiek regulēts, analizējot 3D attēla dziļumu. Manuālā skaņas tālummaiņa ļauj iestatīt skaņu tuvāk vai tālāk no lietotāja, skatoties pat 2D filmas, tādējādi nodrošinot iespēju klausīties personalizētu 3D skanējumu.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar jauno mājas kinozāli LG BH7520T

LG Electronics (LG) piedāvā jaunu mājas kinozāles sistēmu Latvijas tirgū – LG BH7520T. Jaunajai mājas kinozālei ir unikāla skaņas kalibrēšanas tehnoloģija 3D Sound Processor, un tā piedāvā vislabāko 3D skatīšanās pieredzi, kā arī Smart TV sniegtās funkcijas.

LG BH7520T mājas kinozāle

Pateicoties unikālajai skaņas kalibrēšanas tehnoloģijai 3D Sound Processor, LG BH7520T nodrošina telpiskāku un reālistiskāku 3D skaņu. Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piedāvā pasaulē pirmo 3D Blu-ray mājas kinozāli: LG HX996TS

LG radījis inovatīvu 3D mājas kinozāli, kas nodrošina ne vien kvalitatīvu 3D atēlu, bet arī 3D skaņu. Izmantojot tādas inovatīvas tehnoloģijas kā LG Sound Field Expansion un 3D Sound Analyzer, šī mājas kinozāle palīdz izbaudīt pilnvērtīgu mājas izklaidi savā dīvānā.

LG HX996TS 3D Blu-ray mājas kinozāle videoLG HX996TS 3D skaņas mājas kinozāle ir papildinājums citiem LG 3D mājas izklaides risinājumiem, un tās audio inovācija ir vertikālais 3D efekta kanāls (Vertical 3D Effect Channel), kas darbojas izlaižot skaņu caur sistēmas četriem augšējiem Tallboy skaļruņiem. Tā rezultātā audio viļņi pilnībā piepilda telpu un apņem skatītāju, radot klātbūtnes efektu tieši redzamajā ainā. LG HX996TS piešķirta arī CES 2011 Inovāciju balva un šī kinozāle pieejama arī Latvijā.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics papildina viedtālruņu klāstu ar Optimus Sol (LG E730)

LG Electronics (LG) mobilo komunikāciju entuziastiem Latvijā jau šomēnes piedāvā jaunu LG Optimus sērijas viedtālruni – LG Optimus Sol (LG E730). Ar Android 2.3 Gingerbread platformu, šis 9,8 milimetrus plānais viedtālrunis ar 3,8 collu OLED displeju būs labākā izvēle tiem, kuri meklē vienkārši lietojamu un jaudīgu viedtālruni. Turklāt tālruņa displejs veidots īpaši pārdomāti, nodrošinot spilgtu un skaidru apgaismojumu pat saules gaismā.

LG Optimus Sol (E730) telefons

“LG Optimus Sol atšķiras no līdzīgiem 1GHz Android viedtālruņiem ar demokrātisku cenu. Turklāt viens no labākās kvalitātes displejiem tirgū ļaus LG nostiprināt līdera pozīcijas pasaules mobilo tālruņu tirgū,” uzsvēra LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park).

Lasīt visu rakstu →

Viedtālrunis LG Optimus Black tagad arī baltā krāsā

Jau no augusta tehnoloģiju entuziastiem Latvijā būs pieejama viedtālruņa LG Optimus Black (P970) versija baltā krāsā. Šis plānais un vieglais Android viedtālrunis ar unikālo NOVA ekrānu būs labākā izvēle tiem, kuriem vienlīdz svarīgas gan tehnoloģiju novitāte, gan elegants dizains.

LG Optimus Black (P970) balts Android telefons

Jaunā NOVA tehnoloģija nodrošina optimālu viedtālruņa ekrāna spilgtumu ērtākai teksta pārlūkošanai. Ar spilgtāku gaišo un tumšo toņu atveidi, NOVA displejs nodrošina ērtu tālruņa satura un interneta resursu pārlūkošanu, tai pat laikā samazinot enerģijas patēriņu pat līdz 50% (salīdzinot ar parastajiem LCD ekrāniem, ar nosacījumu, ka tālrunis tiek izmantots telpās).

Lasīt visu rakstu →

Blu-ray 3D atskaņotājs LG BD670 – mūsdienīgas izklaides iespējas un izcila 3D kvalitāte

LG Electronics (LG) iepazīstina ar Blu-ray 3DTM atskaņotāju LG BD670, kas mājas izklaides cienītājiem nodrošina plašākās 3D izklaides iespējas ar teju neierobežotu LG Smart TV saturu un savienojamību ar citām digitālajām ierīcēm.

LG BD670 Blu-ray disku atskaņotājs

LG BD670 piemērots lietošanai ar visām LG Smart TV televizora funkcijām un aprīkots ar vienkāršu ekrāna lietotni tiešai un ērtai piekļuvei plašam, augstas kvalitātes saturam. Tāpat kā populārākie globālie satura nodrošinātāji, piemēram, YouTube, LG BD670 nodrošina tiešu piekļuvi dažādiem vietējiem materiāliem, piedāvājot labākās vietējās pārraides un filmas.

Lasīt visu rakstu →

Plānais un vieglais Android viedtālrunis LG Optimus Black – tagad arī Latvijā

Jau šīs nedēļas nogalē tirdzniecībā Latvijā nonāks 109 gramus vieglais Android viedtālrunis LG Optimus Black (P970) ar inovatīvo 4 collu NOVA displeju.

LG Optimus Black (P970) Android telefons

„LG Optimus Black sevī apvieno visu, ko var vēlēties pat kaprīzākais viedtālruņu lietotājs – izcilu veiktspēju un mobilitāti, kā arī elegantu dizainu un plašākās satura iespējas,” uzsver LG Electronics Mobile Communications Company izpilddirektors un prezidents Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). „LG Optimus Black ir nozīmīgs Optimus līnijas papildinājums un mēs paredzam, ka tas varētu kļūt par vienu no pieprasītākajiem viedtālruņiem visā pasaulē”

Lasīt visu rakstu →