Atslēga vārds: "webOS"

Īsi un skaidri: Kas īsti ir Smart TV un vai šie televizori tiešām ir tik gudri?

Katrai lietai ir sava evolūcija, un Smart TV ir viena no neatņemamām sastāvdaļām televizoru attīstībā. Tas ir tikai laika jautājums, kad visi lietotāji, kuri iegādājas televizorus, lietos Smart TV, ja vien šobrīd to jau nedara. Nav arī brīnums – šie televizori ne tikai padara televizora skatīšanos ērtāku, daudzfunkcionālāku un plašāku video satura izvēles ziņā, bet kļūst arvien organiskāk integrējami jebkuras telpas interjerā. Jā, Smart TV televizori tiešām ir “gudri”, bet labākais veids, kā par to ir pārliecināties – izmēģināt katram pašam.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar balss kontroli, WebOS platformu un attālinātas aplūkošanas iespējām aprīkotu ledusskapi

LG Electronics (LG) maina patērētāju priekšstatu par ledusskapi, iepazīstinot ar jauno Smart InstaView™ modeli. Pateicoties Amazon Alexa balss atpazīšanas tehnoloģijai un WebOS viedās pārvaldes platformas atbalstam, jaunais LG Smart InstaView™ ledusskapis pārsteidz ar pilnīgi jaunu funkciju klāstu.

Lasīt visu rakstu →

LG WebOS 3.0 saņem UL sertifikātu par Gatavību “Gudrajai Mājai”

LG Electronics jaunā webOS 3.0 operētājsistēma ir ne tikai plaši pazīstama lietotāju vidū, kā viena no industrijas vienkāršākajām un intuitīvākajām Smart TV operētājsistēmām, bet tagad ir arī oficiāli saņēmusi sertifikātu no UL, kas ir lielākā globālā testēšanas un sertificēšanas organizācija pasaulē. Sertifikāts tika saņemts par webOS 3.0 saderību ar “Lietu interneta” (Internet of things) mājas ierīcēm. Ar speciāli izstrādātu “Lietu interneta” aplikāciju, 2016. gada LG SMART TV sērija piedāvās iespēju pārvaldīt LG gudrās ierīces ar LG SMART TV, kas strādā uz webOS 3.0.

UL-verfication Lasīt visu rakstu →

Skaties jaunākās filmas un TV programmas LG Smart televizoros ar Google Play Movies & TV

Jau šomēnes vairāk nekā 100 valstīs, tostarp Latvijā, LG Smart televizoru īpašniekiem būs iespēja baudīt tūkstošiem filmu un televīzijas raidījumu ar Google Play Movies & TV. Google Play Movies & TV, kas ir savietojams ar nozarē vadošo LG webOS TV platformu (kā arī ar tā agrākām NetCast 4.0 un 4.5 versijām), piedāvās filmu klasikas, jaunumus, neatkarīgās filmas un populārākās filmas online gan HD, gan SD formātos.

Google Play Movies and TV

Lasīt visu rakstu →

1

IFA 2015: LG webOS 1.0 Smart TV īpašniekiem piedāvās unikālu bezmaksas atjauninājumu

Jau tuvākajā laikā LG Electronics (LG) webOS 1.0 Smart TV īpašnieki saņems bezmaksas Value Pack sistēmas atjauninājumu, kas ietvers četras jaunākās webOS 2.0 platformas galvenās funkcijas: My Channels (Mani kanāli), Quick Settings (Ātrie uzstādījumi), Input Picker (Ievades atlasītājs) un Live Menu (Tiešās izvēles) funkcijas, uzlabojot lietotāju pieredzi ar krietni intuitīvāku izkārtojumu, ērtiem īsceļiem, ātrāku ielādes laiku un straujāku reaģēšanu, pārslēdzoties starp aplikācijām. Šī ir pirmā reize, kad Smart TV platforma saņem šāda veida atjauninājumu.

WebOS Value Pack Upgrade

Lasīt visu rakstu →

LG prezentē jaunos TV un displeju risinājums izstādē ISE 2015

LG Electronics (LG) izstādē Integrated Systems Europe 2015 (ISE) prezentēs novatorisku bizness biznesam (B2B) displeju produktu klāstu. ISE 2015 norisināsies no 10. līdz 12.februārim Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā. Izstādes laikā LG iepazīstinās ar komerciālo televizoru un digitālo displeju modeļiem, tostarp 105 collu ULTRA HD displeju, webOS displeju risinājumiem, komerciālām, caurspīdīgām ledusskapju durvīm un citiem produktiem. LG nozarē vadošie komerciālo displeju produkti nodrošinās uzlabotu efektivitāti sabiedriskās vietās, tostarp mazumtirdzniecības veikalos, lidostās, skolās, ātrās apkalpošanas restorānos, viesnīcās, slimnīcās un birojos.

LG_98-inch_ULTRA_HD_Digital_Signage_02_ISE_2015 Lasīt visu rakstu →

LG izstādē CES 2015 iepazīstinās ar Smart TV platformu webOS 2.0

LG Electronics no 6. līdz 9.janvārim Lasvegasā, starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015, prezentēs iespaidīgu televizoru klāstu, kurā tiks iekļauta arī uzņēmuma jaunākā webOS 2.0 Smart TV platforma. LG webOS 2.0 ir īpaši radīta, lai uzlabotu svarīgākās funkcijas, kas pieejamas jaunāko paaudžu Smart TV televizoru modeļos, tādējādi nodrošinot lietotāja pieredzi, ar kuru nespēj sacensties neviena no konkurējošajām platformām. Turklāt, pateicoties sadarbībai ar tādiem satura piegādātājiem kā Amazon un Netflix, LG televizoru īpašniekiem tiek garantētas plašas skatīšanās iespējas satriecošā 4K izšķirtspējā.

LG_webOS_2.0 Lasīt visu rakstu →

1

Milzīgais LG 98 collu Ultra HD televizors tirdzniecībā Latvijā nonāks jau decembrī

LG Electronics (LG) paziņojis, ka 98 collas lielais Ultra HD televizors (modelis 98UB980V) tirdzniecībā Latvijā nonāks decembra sākumā. 98UB980V ir jaunākais premium klases papildinājums iespaidīgajam LG Ultra HD 2014.gada modeļu klāstam un piedāvā šobrīd tirgū labāko attēla kvalitāti, kas ir četras reizes detalizētāka salīdzinājumā ar Full HD un kuru papildina satriecoša Harmand Kardon skaņas sistēma, lietotājiem visdraudzīgākā Smart TV platforma un milzīgs ekrāns, kas rada patiesi kinematogrāfisku pieredzi mājas apstākļos.

98UB98-1 Lasīt visu rakstu →

LG tiek apbalvots Red Dot Awards 2014 par savu intuitīvo lietotāja pieredzi

LG Electronics (LG) turpina saņemt augstākos apbalvojumus par savām jaunajām ierīcēm – no starptautiskās funkcionālā dizaina izstādes aizveda mājās deviņas Red Dot balvas Komunikāciju Dizaina kategorijā. “Labākais no labākajiem” apbalvojumu saņēma Smart Keyboard, Knock Code™ un grafiskais lietotāja interfeiss. Papildus, Red Dot tiesneši ir augsti novērtējuši arī LG webOS Smart+ TV platformu par tās jauno pieeju Smart TV, kas padara skatīšanos patīkami vienkāršu un tajā pašā laikā funkcionālu.

LG G3 UX_Red Dot Award Lasīt visu rakstu →

LG Electronics pirmais laiž apgrozībā 4K OLED televizorus

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par pasaulē pirmā OLED televizora ar 4K (3840 x 2160) izšķirtspēju tirdzniecības uzsākšanu. LG 4K OLED televizori, kas pieejami ar 77 un 65 collu ekrāniem (modeļi 77EG9700 un 65EC9700), aprīkoti ar pašu labāko, šobrīd pieejamo ekrānu tehnoloģiju – izliektu displeja paneli, kas ir veidots no organiskajām gaismas diodēm Ultra HD kvalitātē. LG 4K OLED televizors izceļ OLED pārākumu pār parastajām ekrānu tehnoloģijām, nodrošinot vienreizēju skatīšanās pieredzi.

LG 77 4K OLED TV Lasīt visu rakstu →