Atslēga vārds: "veļasmašīna"

CES 2016: LG demonstrē pirmās premium zīmola LG SIGNATURE ierīces

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016 LG Electronics (LG) oficiāli iepazīstināja ar sava jaunā zīmola LG SIGNATURE produktu klāstu, kurā zem viena nosaukuma apvienotas uzņēmuma labākās tehnoloģijas un dizaina risinājumi. Sākotnējā LG SIGNATURE sērijā ir iekļautas sešas unikālas ierīces: 4K HDR OLED televizors, īpaša TWIN Wash veļas mazgājamā mašīna, Door-in-Door dubulto durvju ledusskapja pēdējā versija, futūristisks hibrīda gaisa attīrītājs, ar funkcijām bagāta dubulto nodalījumu cepeškrāsns un moderna TurboSteam trauku mazgājamā mašīna. Zīmolam paplašinoties, LG SIGNATURE piedāvās arvien lielāku produktu klāstu.

LG_SIGNATURE_1

Lasīt visu rakstu →

Pirmā veļas mašīna ar TurboWash™ tehnoloģiju un A+++ -40% energoefektivitāti ir pieejama Latvijā!

LG Electronics sāk jaunā F14U2TDN0 veļas mašīnas modeļa, kas aprīkots ar pilnīgi jaunām tehnoloģijām, pārdošanu. Pateicoties TurboWash™ un kritiķu atzītai 6 Motion Direct Drive tehnoloģijai, LG jaunākā ekoloģiski draudzīgā veļas mašīna ne tikai atbilst A+++ enerģijas efektivitātes prasībām, bet pat pārspēj to par neticamiem 40 procentiem! Tādējādi jaunā veļas mašīna palīdz mājas īpašniekiem samazināt gan elektrības rēķinus, gan kaitējumu dabai. Panākot atrākus mazgāšanas rezultātus, vienlaicīgi ietaupot gan laiku, gan ūdeni, veļas mazgājamās mašīnas ar TurboWash™ tehnoloģiju, definē jaunu standartu mazgāšanas veiktspējai un ērtībai.

F14U2TDN0-2

Lasīt visu rakstu →

LG izstādē IFA 2014 iepazīstināja ar viedo mājas pārvaldes sistēmu SmartHome

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2014 iepazīstināja ar LG Smart HomeTM konceptu, kas ir kompānijas vīzija par rītdienas mājsaimniecību. LG Smart HomeTM izstrādāts, balstoties uz ideju par vairāku premium viedo sadzīves ierīču apvienošanu vienā saistītā sistēmā. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja iepazīt LG Smart HomeTM prototipu un pašiem pārliecināties par modernās sistēmas ērtību un vienkāršību.

Smart Home[4] Lasīt visu rakstu →

LG pirmā viedā Eco-Hybrid veļasmašīna ar žāvētāju tagad pieejama arī Latvijā

LG jaunākā Eco-Hybrid veļasmašīna ar žāvētāju tagad ir pieejama arī Latvijā. Jaunā ierīce (modelis: S44A8YD) ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuri mājas apstākļos vēlas ietaupīt gan ūdeni, gan elektroenerģiju, vienlaikus nodrošinot vēl efektīvāku rezultātu. LG veļasmašīna ar žāvētāju ir aprīkota ar inovatīvo Eco-Hybrid tehnoloģiju, kas papildus parastajiem veļas žāvēšanas režīmiem piedāvā jauno žāvēšanas sistēmu ar silto gaisa plūsmu. Ierīces iestatījumi ir optimizēti tā, lai ļautu lietotājiem piekopt videi draudzīgu un ekonomisku dzīvesveidu.

ECO Hybrid veļasmašīna

Lasīt visu rakstu →

LG aicina dalīties ar noderīgām idejām

LG Electronics radījis Smart Discovery mājaslapu, kurā interneta lietotāji var dalīties ar attapīgiem trikiem, kā lietot mājsaimniecības elektroierīces. Radošākās un noderīgākās idejas tiks noteiktas interneta un LG izveidotas žūrijas balsojumā, ideju autori saņems inovatīvākās LG elektroierīces pilnīgai patērētāju komforta nodrošināšanai.

Smart Discovery

 

Lasīt visu rakstu →