Atslēga vārds: "veļas mazgājamās mašīnas"

LG veļas mašīnas pasaulē pirmās sasniedz jauno ilgtspējas standartu

LG veļas mašīnas ir ne tikai ērti lietojamas un piemērotas visdažādāko apģērbu mazgāšanai, bet arī videi draudzīgas. Pirmo reizi pasaulē piešķirti ilgtspējas standarta sertifikāti, ko saņēmuši divi LG veļas mašīnu modeļi.

Ilgtspējas standarta sertifikāts

Veļas mašīnas WM8000HVA un WM8000HWA atbilst starptautiskās organizācijas Kanādas Standartu asociācija (KSA) jauniem industrijas kontroles nosacījumiem, kas paredz videi draudzīgāku veļas mašīnu ražošanu. LG veļas mašīnas ir vienīgās, kas līdz šim saņēmušas ENERGY STAR sertifikātu, kas apstiprina LG lielo ieguldījumu testēšanā un rezultātu analīzē patērētāju labklājības un planētas resursu saprātīgas izmantošanas veicināšanai.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar Smart Home sadzīves tehnikas ierīču klāstu viedākai ikdienai

LG Electronics (LG) izstādē CES 2013 demonstrēja uzlabotas Smart Home sistēmas iespējas ērtākai ikdienai. Uzlabotā sistēma apvieno mūsdienīgās Smart Share multivides koplietošanas tehnoloģijas ar Smart Control integrētajām sadzīves tehnikas pārvaldības iespējām, ar kuru palīdzību lietotājs var pilnībā pārvaldīt savu viedo mājas vidi.

LG Smart ledusskapis

Patērētājiem ir iespēja ieslēgt veļas mazgājamo mašīnu, pārbaudīt ledusskapja saturu vai veikt tīrīšanu ar putekļsūcēju, pat neatrodoties mājās. Turklāt vadība ir iespējama, izmantojot LG Smart TV platformu un Magic Remote talvadības pulti. Pateicoties LG aplikācijai Smart Control, mājsaimniecības darbi vairs netraucēs iemīļotās filmas vai šova skatīšanos.

Lasīt visu rakstu →

1

LG veļas mašīna joprojām strādā pat pēc 25 gadu nepārtrauktas lietošanas

LG Electronics (LG) apliecinājuši savu spēju ražot augstas kvalitātes un izturīgas veļas mašīnas. Kā pierādījums tam kalpo pārsteidzošs atklājums par 1988. gada veļas mašīnas modeli, kas veikusi aptuveni 2600 mazgāšanas ciklus ceturtdaļgadsimta garumā un joprojām ir teicamā darba kārtībā. Šī veļas mašīna bija viena no pirmajām mājsaimniecības precēm, ko kāds jauns pāris iegādājās tajā pašā gadā, kad notika Seulas vasaras Olimpiskās spēles. Īpašnieki izteikuši lielu atzinību un mīlestību pret veco un izturīgo veļas mazgājamo mašīnu, kas vairāk nekā divas dekādes bijusi daļa no viņu saimniecības.

25. gadus veca LG veļas mašīna

LG tika patīkami pārsteigti, kad saņēma Seulas pāra dāvinājumu – vecu, taču rūpīgi uzturētu LG veļas mazgājamo mašīnu. Precētais pāris to iegādājās tālajā 1988. gadā, un tā tikusi izmantota vidēji divas reizes nedēļā visus nākamos divdesmit piecus gadus. Veicot aprēķinus, kopā tika izmazgātas apmēram 10* tonnas veļas. Kad iznāca šis modelis ar piecu kilogramu ietilpību, tas bija lielākais pieejamais variants, kas turklāt vēl piedāvāja rūpīgu veļas mazgāšanas un augstu efektivitātes līmeni. Šī LG veļas mašīna arī bija viens no pirmajiem modeļiem ar pašdiagnozes funkciju, kas informēja, ja radās kāda problēma.

Lasīt visu rakstu →

LG ieteikumi apģērbu kopšanā

Kā tīri izmazgāt veļu bez milzīgiem rēķiniem no ķīmiskās tīrītavas.

Džinsi: mazgātie un nemazgātie

Zilos dzinsus var iedalīt divās galvenajās kategorijās – mazgātie un nemazgātie džinsa audumi. Mazgātais džinsu audums, kas pazīstams arī kā Preshrunk, tiek balināts un apstrādāts ar vairākos mehāniskos procesos, piemēram, ar smilšu strūklas vai skrāpešanas metodi. Nemazgātais džinsu audums ir spēcīgāks un izturīgāks, un arī daudz biezāks.

Džinsi

Kā samazināt mazgāto džinsa audumu izbalēšanu un saraušanos

Pat, ja jums ir mazgātā auduma džinsi, tie joprojām var izbalēt un sarukt laika gaitā, it īpaši, ja jūs neivērojat to kopšanas norādījumus. Tādēļ ir pāris nosacījumi, kas ir jāievēro, lai saglabātu krāsu un formu:

  • Pirms mazgāšanas džinsus obligāti izgrieziet uz otru pusi.
  • Mazgājiet tos vēsā vai aukstā ūdenī ar temperatūrai piemērotu mazgāšanas līdzekli.
  • Nekad neizmantojiet balinātāju.

Pētījums: 65% Latvijas iedzīvotāju ir netīšām izmazgājuši naudu veļas mašīnā

LG Electronics (LG) ir veicis pētījumu, lai izpētītu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mājsaimniecības veļas mazgāšanas paradumus. Pētījuma rezultāti liecina, ka, atskaitot veļu, 82% iedzīvotāju no visām trīs Baltijas valstīm ir netīšām izmazgājuši veļas mašīnā arī citus priekšmetus. Pirmajā vietā, kā visbiežāk izmazgātais priekšmets, ierindojas nauda, jo 65% latvieši, 60% lietuvieši, un pat 75% igauņi atzīst, ka netīšām ir to izdarījuši. Citi populāri priekšmeti, kas nokļuvuši veļas mašīnā ir – atslēgas (15%) un mobilie telefoni (8%).

LG F1480TDS 6 Motion veļas mašīna

Cik bieži latvieši mazgā savu veļu?

LG pētījuma rezultāti liecina, ka latvieši veļu mazgā diezgan bieži. 81% no aptaujātajiem atbildēja, ka vismaz reizi nedēļā ieslēdz savu veļas mašīnu. Turklāt, cilvēki vecuma grupā no 30 līdz 49 gadiem, veļu mēdz mazgāt arī biežāk. 60% no šīs vecuma grupas ieslēdz savu veļasmašīnu no 2 līdz 3 reizēm nedēļā. Līdzīgas īpatnības ir novērojamas Igaunijā un Lietuvā, attiecīgi, 84% un 82% no aptaujātajiem savu veļu mazgā vismaz reizi nedēļā.

Lasīt visu rakstu →

LG veļasmašīnu unikālā Smart Diagnosis funkcija

Smart Diagnosis ir vienkārša funkcija, kas gadījumā, ja veļas mašīna ir sabojājusies, pasaka TEV (un mums), kur ir problēma un – pats galvenais – kā to salabot. Ja ir nepieciešama kāda jauna detaļa, tad varam būt droši, ka remonts būs tik ātrs, cik vien iespējams, jo veļasmašīna nodrošinās visu nepieciešamo informāciju, lai mehāniķim līdzi būtu visas nepieciešamās rezerves daļas.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics palielina sadzīves tehnikas ražošanas apjomus Eiropā

LG Electronics (LG) atklājis jaunu veļas mazgājamo mašīnu ražošanas līniju un paplašinājis ledusskapju ražotni Vroclavā, Polijā. Plānots, ka gadā tiks saražotas viens miljons veļas mazgājamo mašīnu, bet ledusskapju ražošana tiks palielināta no 300 tūkstošiem līdz vienam miljonam vienību gadā.

Sadzīves tehnika

Jaunā ražotne ļaus LG vēl labāk nodrošināt eiropiešu vēlmes un vajadzības, taču kā galvenais ieguvums ir līdz minimumam samazinātais transportēšanas laiks. Ja iepriekš veļas mazgājamās mašīnas un liela daļa ledusskapju tika transportēti no Korejas un Ķīnas, to piegādei uz tirdzniecības vietām Eiropā patērējot vairāk nekā mēnesi, tagad no Vroclavas rūpnīcas piegādes laiks uz tirdzniecības vietām visā Eiropā būs maksimums piecas dienas. Tādējādi samazinātas arī piegādes izmaksas, rūpnīcā radītas 800 jaunas darba vietas un par 36% palielinājies noslēgto sadarbības līgumu skaits ar reģiona uzņēmumiem.

Lasīt visu rakstu →

LG prezentē jaunāko sadzīves tehniku izstādē IFA 2009

LG prezentēja jaunākos sadzīves tehnikas produktus starptautiskajā IFA 2009 izstādē, kura notika Berlīnē no 4. līdz 9. septembrim. Zem devīzes “Uzlabo dzīvi sev un savai ģimenei!” uzņēmums parādīja, kā ar inovatīvu un izsmalcinātu produktu palīdzību iedvesmo patērētājus un uzlabo ikdienu.

LG veļas mazgājamā mašīna

Pirmo reizi LG prezentēja ekskluzīvu 11 kg ietilpīgu veļas mazgājamo mašīnu, kas ir lielākā pieejamā ietilpība standarta 24 collu veļas mašīnu klasē. Direct Drive™ tiešās piedziņas motors padara LG veļas mazgājamo mašīnu par vienu no videi draudzīgākajām un izturīgākajām tirgū. Tai ir viszemākais trokšņa, enerģijas patēriņa un vibrācijas līmenis veļas mašīnu industrijā.

Lasīt visu rakstu →

Jauna LG Direct Drive veļas mazgājamā mašīna

LG Electronics tagad arī Baltijas valstīs piedāvā jaunu Direct Drive (tiešās piedziņas motors) A+ klases veļas mazgājamo mašīnu F1022SDR, kas izceļas ar vairākām svarīgām priekšrocībām.

LG F1022SDR veļas mašīna

Kaut gan veļas mazgājamo mašīnu ietilpībai ir tendence pieaugt līdz ar jaunu modeļu parādīšanos tirgū, tomēr vienlīdz aktuālas ir kompakta izmēra veļas mašīnas, kas neaizņem daudz vietas telpā, tomēr nodrošina ar ne mazāk plašām lietošanas iespējām, mazgāšanas programmām un kvalitāti. Jaunās A+ klases veļas mazgājamās mašīnas ietilpība un apmēri ir īpaši draudzīgi nelielām telpām. Jaunā F1022SDR Direct Drive (tiešās piedziņas motors) ir tikai 36 cm dziļa un tās mazgāšanas ietilpība ir 4 kg.

Lasīt visu rakstu →