Atslēga vārds: "veļas mašīnas"

LG veļas mašīnas pasaulē pirmās sasniedz jauno ilgtspējas standartu

LG veļas mašīnas ir ne tikai ērti lietojamas un piemērotas visdažādāko apģērbu mazgāšanai, bet arī videi draudzīgas. Pirmo reizi pasaulē piešķirti ilgtspējas standarta sertifikāti, ko saņēmuši divi LG veļas mašīnu modeļi.

Ilgtspējas standarta sertifikāts

Veļas mašīnas WM8000HVA un WM8000HWA atbilst starptautiskās organizācijas Kanādas Standartu asociācija (KSA) jauniem industrijas kontroles nosacījumiem, kas paredz videi draudzīgāku veļas mašīnu ražošanu. LG veļas mašīnas ir vienīgās, kas līdz šim saņēmušas ENERGY STAR sertifikātu, kas apstiprina LG lielo ieguldījumu testēšanā un rezultātu analīzē patērētāju labklājības un planētas resursu saprātīgas izmantošanas veicināšanai.

Lasīt visu rakstu →

LG produkti saņem CarbonFree sertifikātu

LG Electronics (LG) stratēģija un centieni samazināt oglekļa emisiju ir atalgojušies – seši LG produkti ir saņēmuši CarbonFree® sertifikātu. Vadošā organizācija, kas cīnās ar globālo sasilšanu un novērtē zīmolu un cilvēku atstāto ietekmi uz vidi – Carbonfund.org fonds (Carbonfund.org Foundation) – novērtējot LG, kas ražo tehniku ar pazeminātu oglekļa emisiju, devusi sertifikātu vairākiem LG produktiem.

LG F1480TDS 6 Motion veļas mašīna

CarbonFree® sertifikātu saņēmuši tādi LG produkti kā viedtālrunis Optimus G, OLED TV, veļas mašīna, ledusskapis, putekļu sūcējs un datora monitors. Lai šīs preces varētu iegūt sertifikātu, bija nepieciešams noskaidrot to pilnu dzīves ciklu, no ražošanas procesa līdz to lietošanai un likvidācijai.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar Smart Home sadzīves tehnikas ierīču klāstu viedākai ikdienai

LG Electronics (LG) izstādē CES 2013 demonstrēja uzlabotas Smart Home sistēmas iespējas ērtākai ikdienai. Uzlabotā sistēma apvieno mūsdienīgās Smart Share multivides koplietošanas tehnoloģijas ar Smart Control integrētajām sadzīves tehnikas pārvaldības iespējām, ar kuru palīdzību lietotājs var pilnībā pārvaldīt savu viedo mājas vidi.

LG Smart ledusskapis

Patērētājiem ir iespēja ieslēgt veļas mazgājamo mašīnu, pārbaudīt ledusskapja saturu vai veikt tīrīšanu ar putekļsūcēju, pat neatrodoties mājās. Turklāt vadība ir iespējama, izmantojot LG Smart TV platformu un Magic Remote talvadības pulti. Pateicoties LG aplikācijai Smart Control, mājsaimniecības darbi vairs netraucēs iemīļotās filmas vai šova skatīšanos.

Lasīt visu rakstu →

1

LG veļas mašīna joprojām strādā pat pēc 25 gadu nepārtrauktas lietošanas

LG Electronics (LG) apliecinājuši savu spēju ražot augstas kvalitātes un izturīgas veļas mašīnas. Kā pierādījums tam kalpo pārsteidzošs atklājums par 1988. gada veļas mašīnas modeli, kas veikusi aptuveni 2600 mazgāšanas ciklus ceturtdaļgadsimta garumā un joprojām ir teicamā darba kārtībā. Šī veļas mašīna bija viena no pirmajām mājsaimniecības precēm, ko kāds jauns pāris iegādājās tajā pašā gadā, kad notika Seulas vasaras Olimpiskās spēles. Īpašnieki izteikuši lielu atzinību un mīlestību pret veco un izturīgo veļas mazgājamo mašīnu, kas vairāk nekā divas dekādes bijusi daļa no viņu saimniecības.

25. gadus veca LG veļas mašīna

LG tika patīkami pārsteigti, kad saņēma Seulas pāra dāvinājumu – vecu, taču rūpīgi uzturētu LG veļas mazgājamo mašīnu. Precētais pāris to iegādājās tālajā 1988. gadā, un tā tikusi izmantota vidēji divas reizes nedēļā visus nākamos divdesmit piecus gadus. Veicot aprēķinus, kopā tika izmazgātas apmēram 10* tonnas veļas. Kad iznāca šis modelis ar piecu kilogramu ietilpību, tas bija lielākais pieejamais variants, kas turklāt vēl piedāvāja rūpīgu veļas mazgāšanas un augstu efektivitātes līmeni. Šī LG veļas mašīna arī bija viens no pirmajiem modeļiem ar pašdiagnozes funkciju, kas informēja, ja radās kāda problēma.

Lasīt visu rakstu →

LG ieteikumi apģērbu kopšanā

Kā tīri izmazgāt veļu bez milzīgiem rēķiniem no ķīmiskās tīrītavas.

Džinsi: mazgātie un nemazgātie

Zilos dzinsus var iedalīt divās galvenajās kategorijās – mazgātie un nemazgātie džinsa audumi. Mazgātais džinsu audums, kas pazīstams arī kā Preshrunk, tiek balināts un apstrādāts ar vairākos mehāniskos procesos, piemēram, ar smilšu strūklas vai skrāpešanas metodi. Nemazgātais džinsu audums ir spēcīgāks un izturīgāks, un arī daudz biezāks.

Džinsi

Kā samazināt mazgāto džinsa audumu izbalēšanu un saraušanos

Pat, ja jums ir mazgātā auduma džinsi, tie joprojām var izbalēt un sarukt laika gaitā, it īpaši, ja jūs neivērojat to kopšanas norādījumus. Tādēļ ir pāris nosacījumi, kas ir jāievēro, lai saglabātu krāsu un formu:

  • Pirms mazgāšanas džinsus obligāti izgrieziet uz otru pusi.
  • Mazgājiet tos vēsā vai aukstā ūdenī ar temperatūrai piemērotu mazgāšanas līdzekli.
  • Nekad neizmantojiet balinātāju.

Pētījums: 65% Latvijas iedzīvotāju ir netīšām izmazgājuši naudu veļas mašīnā

LG Electronics (LG) ir veicis pētījumu, lai izpētītu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mājsaimniecības veļas mazgāšanas paradumus. Pētījuma rezultāti liecina, ka, atskaitot veļu, 82% iedzīvotāju no visām trīs Baltijas valstīm ir netīšām izmazgājuši veļas mašīnā arī citus priekšmetus. Pirmajā vietā, kā visbiežāk izmazgātais priekšmets, ierindojas nauda, jo 65% latvieši, 60% lietuvieši, un pat 75% igauņi atzīst, ka netīšām ir to izdarījuši. Citi populāri priekšmeti, kas nokļuvuši veļas mašīnā ir – atslēgas (15%) un mobilie telefoni (8%).

LG F1480TDS 6 Motion veļas mašīna

Cik bieži latvieši mazgā savu veļu?

LG pētījuma rezultāti liecina, ka latvieši veļu mazgā diezgan bieži. 81% no aptaujātajiem atbildēja, ka vismaz reizi nedēļā ieslēdz savu veļas mašīnu. Turklāt, cilvēki vecuma grupā no 30 līdz 49 gadiem, veļu mēdz mazgāt arī biežāk. 60% no šīs vecuma grupas ieslēdz savu veļasmašīnu no 2 līdz 3 reizēm nedēļā. Līdzīgas īpatnības ir novērojamas Igaunijā un Lietuvā, attiecīgi, 84% un 82% no aptaujātajiem savu veļu mazgā vismaz reizi nedēļā.

Lasīt visu rakstu →

LG veļasmašīnu unikālā Smart Diagnosis funkcija

Smart Diagnosis ir vienkārša funkcija, kas gadījumā, ja veļas mašīna ir sabojājusies, pasaka TEV (un mums), kur ir problēma un – pats galvenais – kā to salabot. Ja ir nepieciešama kāda jauna detaļa, tad varam būt droši, ka remonts būs tik ātrs, cik vien iespējams, jo veļasmašīna nodrošinās visu nepieciešamo informāciju, lai mehāniķim līdzi būtu visas nepieciešamās rezerves daļas.

Lasīt visu rakstu →

GILES sadarbība ar LG

LG Electronics, kas London Fashion Week piedalījās kā oficiālais apģērbu kopšanas tehnikas piegādātājs, uzsācis sadarbību ar slaveno britu modes dizaineri Žila Dekona (Giles Deacon), lai prezentētu veļasmašīnu sēriju, kas pieejamas ierobežotā daudzumā.

Žila Dekona veļasmašīnu sērija

Ekskluzīvās, Žila Dekona dizainētās LG6 Motion veļasmašīnas būs pieejamas tikai un vienīgi John Lewis veikalos un www.johnlewis.com.

Lasīt visu rakstu →

LG veļasmašīnas saņem prestižo TÜV Rheinland Zaļā zīmola sertifikātu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka zīmola veļasmašīnas, kas atveramas no priekšas, apbalvotas ar Zaļā zīmola sertifikātu no TÜV Rheinland, kas ir respektabls Vācijas plaša patēriņa preču testēšanas uzņēmums. Zaļā zīmola sertifikāts ir prestižs apbalvojums, kas apbalvotās ierīces izceļ kā īpaši videi draudzīgas. LG priekšā atveramās veļasmašīnas ir pirmie produkti sadzīves tehnikas nozarē, kas apbalvoti ar šo sertifikātu. Galvenie nopelni lielā mērā attiecināmi uz LG Inverter Direct Drive motoru, kas samazina enerģijas patēriņu līdz pat 50%, salīdzinot ar parastajiem veļas mašīnu motoriem.

TÜV Rheinland Zaļā zīmola sertifikāts LG veļas mašīnas

“Videi draudzīgie standarti kļūst ievērojami augstāki, turklāt arī patērētāji daudz vairāk sāk apzināties, kas ir patiešām videi draudzīga tehnika,” komentēja LG Home Appliance Company veļas mašīnu nodaļas viceprezidents Sengs Jin Jo. “Ņemot vērā, ka ļoti mēs centāmies iegūt Zaļā zīmola sertifikātu, šis notikums mūs ļoti iepriecina. Mēs esam arī gandarīti, ka mūsu produktiem uzlabojas mazgāšanas kvalitāte, palielinās elektroenerģijas ietaupījums. Arī nākotnē LG tieksies savus produktus apvienot ar videi draudzīgām inovācijām, kas aizsargā mūsu planētas resursus.”

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar nākamās paaudzes viedo sadzīves tehniku

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar viedās sadzīves tehnikas nākamās paaudzes produktiem, kas ar uzlaboto ThinQTM un jauno Home Energy Management System (HeMS) tehnoloģiju palīdzību uzlabo lietotāju dzīves kvalitāti un palīdz ietaupīt energoresursus.

Jāatzīmē, ka LG saņēmis arī prestižo CES 2012 apbalvojumu kategorijā “Labākā Inovācija” par jauno, super-ietilpīgo trīsdurvju ledusskapi ar unikālo Blast Chiller tehnoloģiju, kā arī Inovāciju balvu par ietilpīgo un ātro veļas mazgājamo mašīnu.

“LG pirmo reizi iepazīstināja ar viedās sadzīves tehnikas sēriju tieši pirms gada CES izstādes laikā. Šī gada laikā esam to ievērojami attīstījuši,” norāda LG Electronics Home Appliance Company viceprezidents un izpilddirektors Man-bums Šins (Moon-bum Shin). “LG ir pilnveidojis tehnoloģijas ne tikai atsevišķos produktos, bet arī uzlabojis ierīču savienojamību mājsaimniecībās. Radot jaunas iespējas mājas soļa uzlabošanai, piemēram, veļas mazgājamās mašīnas darbības pārraudzīšana ar TV vai viedtālruņu palīdzību, LG ļauj lietotājiem daudz ērtāk organizēt dažiem ne īpaši tīkamos mājas uzkopšanas darbus.

Par ThinQTM tehnoloģiju

ThinQ tehnoloģija

LG jaunie viedās sadzīves tehnikas produkti ar uzlaboto ThinQTM tehnoloģiju ir vienkārši un ērti lietojami, kā arī ļauj ietaupīt energoresursus. ThinQTM integrēti tādi tehnoloģiju sasniegumi kā Smart Manager, kas ļauj vadīt sadzīves tehnikas ierīces ar attālināta tīkla starpniecību, kā arī jau pazīstamās Smart Diagnosis, Smart Access, Smart Adapt un Smart Grid funkcijas.

Lasīt visu rakstu →