Atslēga vārds: "Ultra HD"

Trīs vērtīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko televizoru

Televizora iegāde nekad nav bijusi vienkārša – desmitiem dažādi ražotāji, simtiem modeļu, sarežģītā terminoloģija un tūkstošiem tehnoloģisku parametru bieži vien sagādā grūtības pat tehnoloģiju lietpratējiem. Ievērojot šos trīs vienkāršus padomus, ikviens varēs ērti un ātri piemeklēt sev piemērotāko televizoru.

TV_izvele_1 Lasīt visu rakstu →

LG pirmais Latvijā sāk tirgot 4K OLED televizorus

Pasaulē pirmais 4K OLED televizoru ražotājs LG Electronics (LG) sāk piedāvāt savu revolucionāro produktu arī Latvijā. LG 4K OLED televizori, kas pieejami ar 65 un 55 collu ekrāniem (modeļi 65EC970V un 55EG920V), aprīkoti ar labāko šobrīd pieejamo ekrānu tehnoloģiju – izliektu displeja paneli, kas ir veidots no organiskajām gaismas diodēm Ultra HD kvalitātē. LG 4K OLED televizors izceļ OLED pārākumu pār parastajām ekrānu tehnoloģijām, nodrošinot vienreizēju skatīšanās pieredzi.

LG 4K OLED 2

Lasīt visu rakstu →

LG Display: “OLED revolucionarizēs patērētāju ikdienu”

LG Display vadošais direktors un prezidents Dr. Sang Beom Han IFA 2015 patērētāju izstādes atklāšanas uzrunā paziņoja, ka OLED ir nozīmīgs pavērsiens displeju tehnoloģijas jomā, kas izmainīs katra patērētāja ikdienu.

Photo3) LG Display 111-inch Wave Double-sided Display

Lasīt visu rakstu →

LG tehnoloģiju inovācijas TV jomā iegūst atzinību abās Atlantijas okeāna pusēs

LG Electronics (LG) Art Slim CURVED 4K OLED televizors tika atzīts par labāko TV 11. Value Electroncis TV Shootout™ konferencē, kas norisinājās CE (Consumer Electronics) Week laikā Ņujorkā un kur sacentās gan vairāki LG ULTRA HD TV flagmaņi, gan citi vadošie zīmoli. Turklāt pirms nedēļas Plus X Award Night ceremonijā Bonnā, Vācijā LG ieguva vēl kādu atzinību – titulu Inovatīvākais Gada Zīmols, pateicoties OLED un ULTRA HD TV produktu klāstam.

TV Shootout - LG USA Tim Alessi and Value Electronics Robert Zohn

Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē nākamās paaudzes displejus starptautiskajā SID 2015 konferencē

 

Starptautiskajā konferencē SID 2015 (Society of Information Displays), kas norisinājās no 2.-4. jūnijam Sanhosē, Kalifornijā, LG Display demonstrēja, kāda būs displeju tehnoloģiju nākotne. SID ir pasaules visprestižākā akadēmiskā asociācija, kas pārstāv displeju industriju. Tās sastāvā ir 6 000 vadošie industrijas pārstāvji – uzņēmumu vadītāji, akadēmiķi un pētnieki no visas pasaules.

18-inch Flexible OLED to be shown at SID 2015

Lasīt visu rakstu →

Izmēram ir nozīme – Latvijā būs pieejams LG 105 collu izliektais Ultra HD televizors ar 5K izšķirtspēju

LG Electronics (LG) šodien paziņoja, ka no aprīļa Latvijā pēc pasūtījuma būs pieejams 105 collu 21:9 izliektais Ultra HD televizors. Modelis LG 105UC9V, ar kuru patērētāji pirmo reizi tika iepazīstināti 2014.gada septembrī notiekošajā izstādē IFA 2014, būs līdz šim lielākais televizors ar 5K izšķirtspēju, kas pieejams patērētājiem Baltijas valstīs.

105UC9

Lasīt visu rakstu →

1

Milzīgais LG 98 collu Ultra HD televizors tirdzniecībā Latvijā nonāks jau decembrī

LG Electronics (LG) paziņojis, ka 98 collas lielais Ultra HD televizors (modelis 98UB980V) tirdzniecībā Latvijā nonāks decembra sākumā. 98UB980V ir jaunākais premium klases papildinājums iespaidīgajam LG Ultra HD 2014.gada modeļu klāstam un piedāvā šobrīd tirgū labāko attēla kvalitāti, kas ir četras reizes detalizētāka salīdzinājumā ar Full HD un kuru papildina satriecoša Harmand Kardon skaņas sistēma, lietotājiem visdraudzīgākā Smart TV platforma un milzīgs ekrāns, kas rada patiesi kinematogrāfisku pieredzi mājas apstākļos.

98UB98-1 Lasīt visu rakstu →

Jaunākās paaudzes LG izliektais ULTRA HD televizors nonāks tirdzniecībā Latvijā jau oktobrī

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par jaunākās paaudzes izliektā ULTRA HD televizora (modelis UC970V) pieejamību Latvijā šī gada oktobra sākumā. Jaunais modelis tiks piedāvāts ar 55 un 65 collu lieliem ekrāniem. UC970V piedāvā vienreizēju skatīšanās kvalitāti ar attēliem, kas ir tik bagātīgi ar detaļām un krāsām, ka tos viegli sajaukt ar realitāti, kamēr izliektais ekrāns nodrošina plašāku skatīšanās leņķi.

TV_UC9700 Lasīt visu rakstu →

LG Electronics pirmais laiž apgrozībā 4K OLED televizorus

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par pasaulē pirmā OLED televizora ar 4K (3840 x 2160) izšķirtspēju tirdzniecības uzsākšanu. LG 4K OLED televizori, kas pieejami ar 77 un 65 collu ekrāniem (modeļi 77EG9700 un 65EC9700), aprīkoti ar pašu labāko, šobrīd pieejamo ekrānu tehnoloģiju – izliektu displeja paneli, kas ir veidots no organiskajām gaismas diodēm Ultra HD kvalitātē. LG 4K OLED televizors izceļ OLED pārākumu pār parastajām ekrānu tehnoloģijām, nodrošinot vienreizēju skatīšanās pieredzi.

LG 77 4K OLED TV Lasīt visu rakstu →

LG jaunā mājas kinozāles sistēma pārvērš dzīvojamo istabu par pilnvērtīgu kinoteātri

LG Electronics (LG) prezentējis savu jaunāko mājas kinozāli, kas spēs pārvērst parastu dzīvojamo istabu par pilnvērtīgu personīgo kinoteātri. LG BH9540TW mājas kinozāle ir aprīkota ar 9.1 kanālu, 1460W jaudu aramīda konusa konstrukcijā, Smart TV funkcijām un spēju uzlabot attēlu gandrīz līdz Ultra HD kvalitātei.

LG Home Theater BH9540TW Lasīt visu rakstu →