Atslēga vārds: "TrueSteam™"

LG veļas mašīnu ar žāvētāju pārdošanas apjomi Latvijā pieauguši vairāk nekā 2 reizes

LG Electronics (LG) Latvijā sasniedzis jaunu rekordu veļas mašīnu ar iebūvēto žāvētāju pārdošanas apjomos – 2017. gada pirmajos sešos mēnešos, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, pārdoti par 118% vairāk veļas mazgājamās mašīnas ar iebūvēto žāvētāju. Interesanti, ka Latvijā iecienītākā LG veļas mazgājamā mašīna ar iebūvētu žāvētāju ir modelis FH2U2HDM1N, kas ir tikai 45cm šaurs. Tas lieliski parāda iedzīvotāju pamatvajadzības, izvēloties jaunu veļas mašīnu – funkcionalitāte un ekonomija, kas ietilpst arī šaurās telpās un kompaktos dzīvokļos.

Lasīt visu rakstu →

LG izstādē CES 2015 prezentē otrās paaudzes LG Styler apģērbu kopšanas sistēmu

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentēs atjauninātu un modernāku apģērbu pārvaldes sistēmas LG Styler versiju. Jaunais kompaktais un cenas ziņā krietni pieejamākais LG Styler izstrādāts, lai atsvaidzinātu apģērbu bez mazgāšanas līdzekļiem, sniedzot lielisku risinājumu tādiem grūti kopjamiem apģērbiem kā uzvalkiem, mēteļiem un džemperiem.

LG_CES2015_LG Styler 1 Lasīt visu rakstu →

LG stilīgās premium klases virtuves ierīces atstāj iespaidu CES 2014

LG Electronics 2014. gada Patērētāju elektronikas izstādē (CES 2014) izrādīja savu LG Studio premium virtuves ierīču līniju. LG apvienoja spēkus ar top produktu dizaineri Neitu Berkusu, lai radītu stila un inovatīvu tehnoloģiju apvienojumu – LG virtuves iekārtas, kas ir ne vien premium kvalitātes risinājums, bet arī personalizejams mājas papildinājums.

LG STUDIO

Lasīt visu rakstu →

LG aicina dalīties ar noderīgām idejām

LG Electronics radījis Smart Discovery mājaslapu, kurā interneta lietotāji var dalīties ar attapīgiem trikiem, kā lietot mājsaimniecības elektroierīces. Radošākās un noderīgākās idejas tiks noteiktas interneta un LG izveidotas žūrijas balsojumā, ideju autori saņems inovatīvākās LG elektroierīces pilnīgai patērētāju komforta nodrošināšanai.

Smart Discovery

 

Lasīt visu rakstu →

LG Truesteam veļas mašīnas mazina alerģisku reakciju rašanos

Laika apstākļiem kļūstot siltākiem, sāk aktuālizēties jautājums par siena drudzi un citām vasaras radītām alerģijām. Sagatavoties šim laikam var ne tikai neesājot līdzi salvetes un pretalerģijas medikamentus, bet arī padomājot par sadzīves tehniku, kas var atvieglot šo sezonu alerģiskiem cilvēkiem.

LG veļasmašīna

LG nodrošina tīru un veselīgu māju, piedāvājot zīmola Truesteam™ veļas mašīnas. Sīkās tvaika daļiņas un mazgāšanas programma 60 grādos 10 minūtes lieliski palīdzēs tikt vaļā no netīrumiem, putekšņiem, 99,98% putekļu ērcīšu un dzīvnieku spalvu uz apģērba, palagiem un dvieļiem, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Britu Alerģijas Fonda (British Allergy Foundation) pētījums atklāj, ka Truesteam™ veļas mašīnas iztīra audumus no alergēniem daudz efektīvāk kā ierastās veļas mašīnas. Salīdzinot ar ierastajiem ierīču 40 grādu cikliem, LG veļas mašīna no ērcītēm un citiem alergēniem atbrīvojas divreiz labāk.

Lasīt visu rakstu →

Festivālā InnoFest 2013 LG piedāvā inteliģentu un enerģiju taupošu sadzīves tehniku

LG Electronic (LG) inovāciju festivālā InnoFest 2013, kas notika Berlīnē 10. un 11. aprīlī, demonstrēja iespaidīgu un dažādiem tirgiem pielāgotu, enerģiju taupošu sadzīves tehnikas iekārtu klāstu. Festivālu apmeklēja aptuveni 300 LG uzņēmējdarbības partneru un citas ieinteresētās puses no visas Eiropas.

InnoFest 2013

 

Lasīt visu rakstu →

LG pētījums: sievietes Latvijā nespēj iedomāties savu dzīvi bez veļas mazgājamās mašīnas

Iepazīstinot ar jaunām 6 Motion veļas mazgājamām mašīnām, „LG Electronics Latvia” veica pētījumu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, lai noskaidrotu – kā 21.gadsimtā mainījusies sievietes loma un mājas uzkopšanas paradumi.

LG 6 Motion pasākums, Berga Bazārs

Vai sieviete 21.gadsimtā joprojām ir galvenā pavarda turētāja?

Latvijā vairāk nekā puse jeb 61% aptaujāto sliecas piekrist apgalvojumam, ka sieviete ir galvenā atbildīgā par mājas darbiem. Igaunijā šim apgalvojumam pievienojas 63%, bet Lietuvā – 57% aptaujāto sieviešu. Tiesa, 52% no aptaujātajām respondentēm Latvijā vienlaikus norāda, ka 21.gadsimtā sieviete vairs nav tikai mājas pavarda aprūpētāja. Līdzīgās domās ir 54% igauniešu un 49% lietuviešu. Teju ceturtā daļa jeb 23% aptaujāto latviešu sieviešu drīzāk sliecas noraidīt šo apgalvojumu, gan atzīstot, ka praksē nereti šis apgalvojums attiecināms arī uz viņām. Interesanti, ka krievu tautības pārstāves Latvijā šim apgalvojumam pilnībā vai daļēji piekrīt salīdzinoši biežāk (73%) nekā latvietes (54%).

Lasīt visu rakstu →