Atslēga vārds: "Toyota"

10 mašīnas, kurās sagaidīt pasaules galu

Hammer Marauder

Lai arī šīs Hammer Marauder maksā ap pus miljonu dolāru, tomēr jūs savā īpašumā iegūsiet cietoksni uz riteņiem. Mašīnā paredzēta vieta diviem šoferiem priekšā, kā arī astoņiem pasažieriem aizmugurē (standarta konfigurācijā). Marauder izgatavots tā, lai tas izturētu mīnu sprādzienus un apšaudes. Šī mašīna būs piemērota tiem, kas parasti baidās no armijas uzbrukumiem, jo augšpusē tai var izveidot mazu skatu tornīti, turklāt ar papildus bruņojumu. Protams, tas patērē ārkārtīgi daudz benzīna, bet – ja jūs variet atļauties Marauder, tad jūs variet atļauties arī šādu benzīna patēriņu. Lasīt visu rakstu →

Auto ar parkošanās sistēmām

The Wall Street Journal piedāvā iepazīties ar testa rezultātiem, kas veikti ar automašīnām ar parkošanās sistēmām.

Pirmo reizi parkošanās sistēma tika demonstrēta 2006.gadā jaunajā Lexus LS 460 automašīnā, bet šobrīd parkošanās sistēmas ir pieejamas deviņos autoražotāju Ford, Lexus, Lincoln, Mercury un Toyota 2010.gada auto modeļos.

Jaunākie «konceptauto» Detroitas šovā

Ziemeļamerikas iespaidīgākais autošovs Detroitā ir vieta, kur pamielot acis ap auto pasaules «rītdienu», un ļaut vaļu iztēlei.

Lūk arī konceptauto, ko mediji jau nodēvējuši par ievērojamākajiem auto pasaules jaunumiem:

GMC Granite

GMC Granite

Viens no četriem ASV automašīnu zīmoliem, kas pārdzīvoja General Motors bankrotu, vislabāk pazīstams ar lielajiem un jaudīgajiem Yukon pikapiem. Taču tagad kompānija nolēmusi paplašināt klāstu ar petite piedāvājumu – nodēvējot to par automobiļa ekvivalentu pilsētas bēniņu dzīvoklim (kas aprīkots ar 1.4 litru dzinēju un sešpakāpju transmisiju).

Lasīt visu rakstu →