Atslēga vārds: "televizors"

Trīs vērtīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko televizoru

Televizora iegāde nekad nav bijusi vienkārša – desmitiem dažādi ražotāji, simtiem modeļu, sarežģītā terminoloģija un tūkstošiem tehnoloģisku parametru bieži vien sagādā grūtības pat tehnoloģiju lietpratējiem. Ievērojot šos trīs vienkāršus padomus, ikviens varēs ērti un ātri piemeklēt sev piemērotāko televizoru.

TV_izvele_1 Lasīt visu rakstu →

1

Netflix oficiāli iesaka LG televizorus jau otro gadu pēc kārtas

Netflix Recommended TV programmas (speciāli veidota televizoru novērtēšanas programma) ietvaros Netflix jau otro gadu pēc kārtas kā oficiālos partnerus iesaka LG Electronics augstākā līmeņa 4K televizorus. Novērtēšana tiek veikta, ņemot vērā gan attēla kvalitāti Netflix pārraides laikā, gan konkrētā modeļa interneta TV pieredzi kopumā.

Netflix-Daredevil-on-LGTV

Lasīt visu rakstu →

Skaties jaunākās filmas un TV programmas LG Smart televizoros ar Google Play Movies & TV

Jau šomēnes vairāk nekā 100 valstīs, tostarp Latvijā, LG Smart televizoru īpašniekiem būs iespēja baudīt tūkstošiem filmu un televīzijas raidījumu ar Google Play Movies & TV. Google Play Movies & TV, kas ir savietojams ar nozarē vadošo LG webOS TV platformu (kā arī ar tā agrākām NetCast 4.0 un 4.5 versijām), piedāvās filmu klasikas, jaunumus, neatkarīgās filmas un populārākās filmas online gan HD, gan SD formātos.

Google Play Movies and TV

Lasīt visu rakstu →

LG pirmais Latvijā sāk tirgot 4K OLED televizorus

Pasaulē pirmais 4K OLED televizoru ražotājs LG Electronics (LG) sāk piedāvāt savu revolucionāro produktu arī Latvijā. LG 4K OLED televizori, kas pieejami ar 65 un 55 collu ekrāniem (modeļi 65EC970V un 55EG920V), aprīkoti ar labāko šobrīd pieejamo ekrānu tehnoloģiju – izliektu displeja paneli, kas ir veidots no organiskajām gaismas diodēm Ultra HD kvalitātē. LG 4K OLED televizors izceļ OLED pārākumu pār parastajām ekrānu tehnoloģijām, nodrošinot vienreizēju skatīšanās pieredzi.

LG 4K OLED 2

Lasīt visu rakstu →

LG paplašina OLED televizoru piedāvājumu Latvijā ar pieejama līmeņa modeli 55EG910V

LG Electronics (LG) ir atkal papildinājis Latvijā pieejamo OLED televizoru klāstu. 55EG910V ir 55 collu liels, vien 4,8mm plāns, izliektais OLED televizors ar Full HD izšķirtspēju, WebOS 2.0 atbalstu, divu kodolu CPU procesoru, Magic Remote tālvadības pulti un 3D funkciju. Turklāt, 55EG910V sniedz lietotājiem iespēju izbaudīt visas OLED tehnoloģijas priekšrocības par līdz šim konkurētspējīgāko cenu. Šobrīd LG ir vienīgais ražotājs, kas Baltijas valstīs piedāvā iespēju iegadāties OLED televizorus. Paplašinot OLED televizoru piedāvājumu Latvijā, LG demonstrē savu apņemšanos padarīt OLED nepārspējamo skatīšanās pieredzi pieejamu arvien vairāk patērētājiem.

EG92_EG91 (B)_2

Lasīt visu rakstu →

LG 2015.gadā pasaulē dubultos OLED televizoru piedāvājumu

LG Electronics (LG), kas ir pasaulē pirmais 4K OLED televizoru ražotājs, nākamnedēļ izstādē IFA 2015 Berlīnē prezentēs četrus jaunus OLED televizorus. Starp šiem televizoriem būs pasaulē pirmie 4K augsta dinamiskā diapazona (HDR) OLED televizori (modeļi 65/55EF9500 un 55EG9200) un izliekts OLED televizors (modelis 55EG9100).

LG OLED TV Lineup IFA

Lasīt visu rakstu →

LG pētījums: TOP 5 svarīgākās televizoru īpašības Latvijas patērētājiem

 

LG Electronics (LG) veicis pētījumu[1], lai noskaidrotu, kādām modernām tehnoloģijām un funkcijām Latvijas patērētāji, iegādājoties jaunu televizoru, dod priekšroku. Pētījumā secināts, ka attēla izšķirtspēja šajā sarakstā ieņem pirmo vietu, 64% respondentu norādot uz šī faktora svarīgumu. Patērētājiem ne tikai rūp augsta izšķirtspēja, bet arī dabisku, dzīvīgu krāsu attēlojums uz ekrāna (57%). Vērā ņemams arī fakts, ka televizora spēja pieslēgties citām ierīcēm ieņēmusi trešo vietu (56%), apsteidzot tādas svarīgas tehniskās īpašības kā ekrāna tehnoloģija (47%) un skaņas kvalitāte (46%).

 

LG_OLED_TV_02

Lasīt visu rakstu →

LG ar DUAL PREMIUM stratēģiju plāno vadīt premium televizoru tirgu

LG Electronics (LG) šodien Seulā prezentēja 2015.gada televizoru modeļu klāstu, vienlaikus paziņojot arī par DUAL PREMIUM stratēģiju, lai ar jauno televizoru klāstu koncentrētos uz premium televizoru tirgu. LG ir pārliecināts, ka DUAL PREMIUM stratēģija spēs uzņēmumam nodrošināt vadošu pozīciju globālajā premium televizoru tirgū ar OLED televizoriem, vienlaikus paplašinot premium televizoru segmenta lielumu, lai radītu papildu iespējas jaunajiem PRIME UHD televizoriem.

LG 4K OLED TV EG9600  Lasīt visu rakstu →

Quantum Dot vai OLED – kuri televizori ir labāki?

Debates par organisko gaismas diožu (OLED) un Quantum Dot (QD) ekrānu tehnoloģiju sāncensību šogad būs uzmanības centrā. Šo debašu pamatā ir jautājums par pārākumu un kura tehnoloģija spēs aizstāt šķidro kristālu ekrānu (LCD) televizorus, tam esot nākamajam masu tirgus risinājumam. Lai arī OLED televizori ir uzskatāmi par pārākiem attiecībā uz attēlu kvalitāti, QD tehnoloģija piedāvā lētāku ražošanas procesu un ievērojami uzlabotu attēla kvalitāti salīdzinājumā ar LED televizoriem, tādējādi tai tehnoloģiju pārākuma cīņā kļūstot par ievērības cienīgu konkurenti OLED. Patlaban LG ir vienīgais uzņēmums, kas patērētājiem piedāvā pilnu izvēļu klāstu visos lielekrānu televizoru tehnoloģiju veidos, tostarp piedāvājot LCD, OLED 4K Ultra HD, izliektos televizorus, 4K OLED un pavisam nesen arī QD tehnoloģiju.

LG OLED TV Lasīt visu rakstu →

Quantum dot tehnoloģija papildinās 2015.gada LG Ultra HD televizoru klāstu

LG Electronics (LG) no 6. līdz 9.janvārim Lasvegasā, starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentēs 4K Ultra HD televizoru ar Quantum dot tehnoloģiju, kas papildinās plašo LG televizoru modeļu klāstu. 4K LG Ultra HD televizors ar Quantum dot tehnoloģiju piedāvā plašāku krāsu paleti un uzlabotu krāsu piesātinātību salīdzinājumā ar tradicionālajiem LCD televizoriem, un tas tirgū nonāks nākamajā gadā kopā ar citiem 4K LG Ultra HD un OLED televizoru jaunākajiem modeļiem.

Quantumdot TV Lasīt visu rakstu →