Atslēga vārds: "televizori"

Pirmajā LG Super Bowl reklāmā Liams Nīsons nogādā TV tehnoloģiju no nākotnes

Tuvojoties lielajai spēlei, LG Electronics publicēja savu pirmo Super Bowl kausa izcīņas reklāmu, kas tapusi producenta Ridlija Skota un režisora Džeika Skota sadarbības rezultātā. Ar Holivudas zvaigznes Liama Nīsona palīdzību tā patērētājiem prezentē nākotnes TV tehnoloģiju, kuras centrālais produkts ir jaunais LG SIGNATURE OLED TV.

1.LG Super Bowl Ad Preview

Lasīt visu rakstu →

CES 2016: LG pārsteigs ar pilnībā jaunu 4K HDR OLED televizoru klāstu

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016, kas norisināsies no 6. līdz 9.janvārim, prezentēs jaunākos 4K HDR OLED televizorus, no kuriem flagmaņi būs LG SIGNATURE 77/65 collu G6 un 65/55 collu E6 modeļi. Kopumā 2016. gada LG OLED televizoru klāstā ir astoņi produkti, tai skaitā 77 collu G6 televizors, kas saņēmis CES 2016 Inovācijas balvu.

OLED TV _G6

Lasīt visu rakstu →

CES 2016: LG iepazīstinās ar jaunajiem Super UHD televizoriem

Izstādē CES 2016 LG Electronics (LG) iepazīstinās ar sava jaunākā IPS televizoru piedāvājuma flagmaņiem – 65 collu UH9500 un 86 collu UH9550, kā arī 65 collu UH8500 un 75 collu UH8550 modeļiem. Visi šie SUPER UHD televizoru modeļi nodrošinās manāmas attēlu un skaņu uzlabošanas tehnoloģijas, tostarp HDR (augstu dinamisko diapazonu), un pievilcīgo LG ULTRA Slim dizainu.

86UH9550_65UH9500_65UH8500

Lasīt visu rakstu →

LG Latvijas tirgū laiž jaunos 4K UHD televizoru modeļus ar webOS 2.0, tostarp arī Prime UHD televizoru modeļus

 

Latvija, 2015. gada 21. aprīlī — LG Electronics (LG) paziņojis par jaunā televizoru klāsta pieejamību Latvijā. Nākamo mēnešu laikā klientiem tiks nodrošināta iespēja izvēlēties no daudzpusīga četru sēriju klāsta, kurā tiks iekļautas vairāk nekā 65 jaunu UHD televizoru modeļu variācijas. Lielākā daļa jauno modeļu aprīkoti ar uzņēmuma jaunāko webOS 2.0 Smart TV platformu. Savukārt premium Prime UHD televizoru sērija ietver jaunāko LG klāsta papildinājumu – Quantum Dot tehnoloģiju.

 

lg-8-series

 

Lasīt visu rakstu →

LG Cloud tagad pieejams arī Latvijā

Jaunais LG Cloud mākoņserviss tagad ir pieejams arī Latvijā un tā saskarne lietotāja ērtībai pieejama arī latviešu valodā. LG Cloud ļauj lietotājiem straumēt saturu tieši LG CINEMA 3D Smart televizoros, kā arī nodrošina ērtu vietu, kur glabāt saturu, kas tiek automātiski sinhronizēts starp personālajiem datoriem, viedtālruņiem un televizoriem.

LG Cloud mākoņserviss

LG Cloud nodrošina piekļuvi video, foto un mūzikas failiem, tiklīdz tie ir augšupielādēti lietotāja kontā, noveršot vajadzību pēc laikietilpīgas satura manuāla pārnešanas starp ierīcēm. Šī vienkārši instalējamā lietojumprogramma, kas pieejama Google Play veikalā, ir saderīga ar LG CINEMA 3D Smart televizoriem, personālajiem datoriem un Android viedtālruņiem. Lietotāji var sākt straumēt saturu līdz pat 5 GB bez maksas tieši savā CINEMA 3D Smart televizorā. Multividi var ērti saglabāt un straumēt no LG Cloud, tādējādi atbrīvojot gigabaitiem vietu jau tā pārslogotajos viedtālruņos un personālajos datoros.

Lasīt visu rakstu →

Ultra HD (4K) TV globālie piegādes pasūtījumi 2013. gada laikā sasniegs 2,6 miljonus

Balstoties uz jaunāko Display Search kvartāla ziņojumu, sagaidāms, ka Thin Film Transistor (TFT) LCD ekrānu ražotāji 2013. gada laikā piegādās 2,6 miljonus 4K LCD TV paneļus, kas plašāk pazīstami ar nosaukumu Ultra HD. Pasūtījumi no visas pasaules 2012. gadā pieauguši par 63 tūkstošiem.

LG Ultra HD televizori

TFT LCD paneļu piegādātāji spēlē galveno lomu 4K LCD TV adoptēšanā, piedāvājot inovatīvus un izmaksu efektivitāti nodrošinošus tehnoloģiskos risinājumus, kas sasniegs šo ierīču paredzamo pieprasījumu.

Lasīt visu rakstu →

3

LG Ultra HD TV: maksimāla realitātes pieredze

Kad LG Electronics pagājušajā gadā laida klajā LG Ultra HD TV, mediji un TV tehnoloģiju eksperti bija vienisprātis – jaunais televizors reprezentē maksimālo klātbūtnes izjūtu, ko iespējams gūt pie ekrāna. Izmantojot tehnoloģiskas inovācijas, LG radījis TV ar pārsteidzošu izšķirtspēju – 3840×2160 (8 miljoni pikseļu) pirmo 84 collu HD televizoru pasaulē.

LG Ultra HD televizors

Pirmais, kas atsaucas pieprasījumam

Pētījumi vairākkārt ir liecinājuši, ka ekrāna izšķirtspēja ir viens no galvenajiem faktoriem, pēc kā patērētāji izvēlas jaunus televizorus, fotoaparātus un citas digitālās ierīces. Diemžēl līdz šim televizoru piedāvātā izšķirtspēja bija palikusi iepakaļ citu digitālo ierīču sasniegtajiem rezultātiem, kaut gan arvien vairāk patērētāju bija pieprasījuši ekrāna izšķirtspējas kvalitāti, kas atbilst citām to īpašumā esošajām ierīcēm. LG pirmais atsaucās šim patērētāju pieprasījumam un 2012. gada augustā laida klajā Ultra HF TV, kas ātri ieguva atzinību un saņēma vairākas prestižas balvas.

Lasīt visu rakstu →

2

LG atjauninās Google TV televizorus uz Android 4.2.2. Jelly Bean operētājsistēmu

LG Electronics (LG) Google TV televizori šā gada trešajā ceturksnī tiks atjaunināti uz Android 4.2.2 Jelly Bean operētājsistēmas jaunāko versiju. Šis atjauninājums nodrošinās patērētājiem iespēju baudīt vairāk aplikāciju, tostarp spēles, kas sniedz lielāku mijiedarbības un modernas grafikas līmeni. LG iepazīstinās ar Google TV televizoriem ar jauno operētājsistēmu šonedēļ Sanfrancisko notiekošajā Google I/O izstrādātāju konferencē.

LG Google TV televizors

Jaunākā Jelly Bean operētājsistēma uzlabo kopējo veiktspēju un atbalsta uz Android bāzēto Native Development Kit (NDK), kas nodrošinās Google TV televizoru īpašniekiem iespēju iegūt visplašāko un visdažādāko aplikāciju izlasi. Papildus, viedtelefonu aplikācijas, kas ir izstrādātas, izmantojot NDK, tagad darbosies arī Google TV televizoros. Ar NDK savietojamību lietotāji varēs baudīt vairāk spēļu uz lielākiem LG Google TV televizoru ekrāniem.

Lasīt visu rakstu →

LG uzsāk pasaulē pirmā ieliektā OLED televizora pārdošanu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka pirms pārdošanas uzsākšanas sāks pieņemt pasūtījumums no klientiem Dienvidkorejā, kuri vēlas iegādāties 55 collu (54,6 collas pa diognāli) lielo ieliekto OLED TV (55EA9800) televizoru. Jau vairāk kā 1400 LG mazumtirdzniecības veikalu Dienvidkorejā sāks pieņemt pasūtījumus no tiem, kuri vēlas iegādāties LG premium televizoru, kura cena svārstās ap 13500 USD. Izrietot no šī paziņojuma, LG kļūst par pirmo zīmolu pasaulē, kurš plašākai sabiedrībai komerciālos nolūkos pārdod gan plakanā ekrāna OLED TV, kurš pie pricējiem nonāca jau šī gada februārī, gan ieliekto OLED TV, tā kļūstot par līderi OLED tirgus daļā, kam pēc DisplaySearch pētījuma datiem līdz 2016. gadam plānots izaugt līdz pat 7 miljoniem vienību.

LG 55EA9800 OLED televizors

Jaunais televizora modelis EA9800 piedāvā industrijā pirmo ieliekto televizora ekrānu, kas piedāvā IMAX veida skatīšanās pieredzi mājas apstākļos. Pēc vairāk kā piecu gadu ilgiem pētījumiem, izdevies radīt vispiemērotāko ekrāna izliekumu, kas atrodas vienādā attālumā no skatītāja jebkurā no ekrāna punktiem, izolējot ekrāna malu radītos attēla kropļojumus un detaļu zudumu.

Lasīt visu rakstu →

1

Vairāk nekā 250 000 filmas ir apskatītas MeGoGo.net aplikācijā uz LG Smart TV televizoriem

2012.gadā jūnijā LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri MeGoGo.net Baltijas valstīs iepazistināja ar jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam pilnīgi bez maksas. Kopš 2012.gada jūnija LG Smart TV televizoros apskatītas vairāk nekā 250 000 filmas, izmantojot MeGoGo.net aplikāciju.

LG Smart TV MeGoGo.net aplikācija

Šo veiksmīgo rezultātu iedvesmoti, LG un MeGoGo.net drīzumā piedāvas LG Smart TV lietotājiem Baltijas valstīs localizētu saskarsni latviešu, lietuviešu un igauņu valodā. Turklāt, LG Smart TV lietotāji drīzumā varēs baudīt arī MeGoGo.net interneta kinoteātra filmas oriģinālvalodās, papildus iepriekš pieejamajai audio straumei krievu valodā.

Lasīt visu rakstu →