Atslēga vārds: "telefoni"

Kontrolē savu SmartTV ar Android vai iOS viedtālruni

LG laiduši klajā jaunu aplikāciju Apple iOS un Google Android viedtālruņiem un planšetdatoriem. Aplikācija ļauj lietotājam straumēt TV kanālus no sava televizora ekrāna uz sava viedtālruņa un planšetdatora ekrāna. Turklāt tie darbojas arī kā tālvadības pults.

LG Magic aplikācija, LG Optimus L7 (P700)

Galvenā Maģiskās aplikācijas iezīme ir tālvadības funkcija, kas darbojas uz LG 2012. gada televizoriem. Aplikācija piedāvā TouchPad funkciju, kas darbojās kā ekrāna pele, kontrolējot kursoru uz TV ekrāna. MiniHome aplikācijas sadaļa ļauj lietotājam piekļūt TV aplikācijām, veicot tika dažas darbības.

Lasīt visu rakstu →

Rīti visā pasaulē sākas ar modinātāja zvanu skaņām no mobilā telefona

Vai jūs atceraties kāda skaņa jūs pamodināja šorīt? Vai tā bija kaimiņu rosīšanās? Kaut kur rejošs suns? Atkritumu mašīna, kas piebraukusi savākt atkritumus? Vai varbūt tā bija jūsu ģimene, kas darbojās pa māju? Var diezgan droši apgalvot, ka daudzus no šī bloga lasītājiem nepamodināja nekas cits, kā mobilā telefona modinātāja melodija.

Ledus lācis un pingvīns

Korejā tika veikts interesants pētījums- uz jautājumu “Kāda ir Tava modinātāja melodija?” vispopulārākā LG mobilo telefonu lietotāju Korejā atbilde bija, ka tā ir zviedru grupas The Real Group a capella dziesma www.realgroup.se.

Lasīt visu rakstu →

LMT dāvina pirmklasniekiem LG telefonus!

Lai Tavs pirmklasnieks justos drošāk un biežāk varētu Tev pastāstīt par saviem sasniegumiem, savukārt Tu justos drošāk un biežāk varētu uzzināt, kā viņam klājas, LMT sagatavojis dāvanu – LG mobilos telefonus pirmklasniekiem un īpašus pakalpojumus pirmklasnieku vecākiem.

LG GB106 telefons

Kā tikt pie LG telefona? Pavisam vienkārši! Palūdz, lai Tavs pirmklasnieks izvēlas kādu no savām grāmatām. Aiznes to uz jebkuru LMT dīleru veikalu no 17. augusta līdz 30. septembrim un saņem PAR BRĪVU jaunu mobilo telefonu LG GB106 ar OKarti Ls 0,95 vērtībā.

Lasīt visu rakstu →

Luksus klases mobilais tālrunis tandēmā ar Šveices pulksteni

Mobilais tālrunis, kas klāts ar zeltu un briljantiem sen vairs nav nekāds jaunumus un saista interesi vien tad, ja līdzās dārgakmeņiem, tam piemīt vēl kāda “odziņa”, kā, piemēram, GoldVish Revolution.

Luksus klases mobilais telefons

Neparastais mobilais tālrunis apvieno sevī telefonu un lielisku Šveices pulksteni. Sākotnēji šķiet – kas tur sevišķs? Ikviens mobilais telefons ir spējīgs rādīt laiku un kam gan nepieciešamas vēl kādas ekstras? Tomēr tieši šajā apstāklī slēpjas šī tālruņa „odziņa”. Pulksteni, kas grezno mobilā telefona apakšdaļu, radījis Frederiks Žuveno (Frederic Jouvenot) pēc īpašās tehnoloģijas, jo mēs visi zinām, ka Šveicē tiek ražoti vieni no labākajiem pulksteņiem pasaulē.

Lasīt visu rakstu →

Koka mētelītis mobilajam telefonam

Kā redzams interneta vietnē englishrussia.com, kāds krievu vīrs nodarbojas ar koka ietvaru izgrebšanu mobilajiem tālruņiem un tā ierīcēm. Nezināmais koka mobilo tālruņu autors tos vispirms pilnībā izjauc un pēc tam katrai ierīcei izgrebj savu ābeļkoka mētelīti.

Koka telefons

Lasīt visu rakstu →