Atslēga vārds: "Super LED"

LG Electronics iepazīstina ar jauniem high-tech SUPER LED monitoriem

LG Electronics (LG) tehnoloģiju entuziastus Baltijas valstīs iepazīstina ar jauniem SUPER LED monitoriem LG E81 un LG IPS5, kas ikvienam ļaus novērtēt LG inovatīvās monitoru tehnoloģijas priekšrocības.

LG IPS235 monitors

LG E81 monitorā ar SUPER+ izšķirtspēju novērsta jebkāda attēla kvalitātes pasliktināšanās iespēja pat formāta atjaunināšanas laikā. Tāpat tas padara asākas attēla malas un “dzīvākas” krāsas, ko nodrošina SUPER+ izšķirtspējas tehnoloģija ar 10,000,000:1 attēla kontrasta attiecību. Turklāt inovatīvās tehnoloģijas ietvertas slaidā 23 collu monitorā ar titāna un hroma apdari.

Lasīt visu rakstu →

LG Super LED IPS monitoriem – augstākā tipa godalgas

Divi LG Electronics (LG) SUPER LEDTM IPS (In-plane Switching) monitori ieguvuši prestižās 2011.gada Tehnisko attēlu preses asociācijas (TIPA) balvas kategorijā Best Entry Level Photo Monitor.

LG TIPA balva

TIPA atzinīgi novērtējusi LG IPS231 un LG IPS236 precīzo krāsu atveidi, kā arī plašo skata leņķi, ko nodrošina ātrdarbīgais LED aizmugurgaismojums un inovatīvā IPS paneļu tehnoloģija. Foto un video failu augsto attēlu kvalitāti novērtējuši gan amatieri, gan pieredzējuši profesionāļi.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piedāvā jauna tipa Super LED monitoru sēriju LG E41

Jau šomēnes visiem interesentiem Baltijas valstīs LG Electronics (LG) piedāvā iepazīt jaunu LED LCD monitoru sēriju – LG E41, kas Latvijā būs pieejama 19, 22 un 23 collu modeļu versijās. Plānie un elegantie LG Super LED E41 ar jaunu enerģijas taupīšanas tehnoloģiju, salīdzinājumā ar parastajiem LED monitoriem, ietaupīs pat līdz 25% elektroenerģijas, tā samazinot izmaksas un vienlaikus nodrošinot izcilu attēla kvalitāti.

LG E2341 LED monitors

Jaunā enerģijas taupīšanas tehnoloģija samazina gaismas spožumu, un, lai saglabātu nevainojamu attēla kvalitāti, paplašina LCD apertūru. Savukārt F mehānisms (RCM&ACE) līdz minimumam samazina troksni, kas var rasties šī procesa laikā.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar kompānijas plānāko LED monitoru – LG E90

LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar pagaidām plānāko (tikai 7.2 mm) kompānijas ražoto LED monitoru – LG E90, kas Latvijā būs pieejams jau nākamā gada janvārī.

LG E2390 LED monitors

Tā kā arvien vairāk lietotāju izmanto datoru arī mājas izklaidei, monitora kvalitāte kļuvusi svarīgāka nekā jebkad agrāk. LG E90 būs labākā izvēle spraiga sižeta filmu vai sporta sacensību vērošanai – tā reakcijas laiks ir tikai 2 milisekundes, bet monitora displejs saglabās skaidrību un spilgtumu pat straujākās darbības laikā. Turklāt LG programmatūra Image Booster, kas straumē saturu no video vietnēm kā, piemēram, YouTube, ir ievērojami uzlabota – lai LG E90 displejā ikviens video izskatītos teicami.

Lasīt visu rakstu →