Atslēga vārds: "stils"

Mūsdienās sadzīves elektroprecēm jāpilda arī dizaina funkcija

Pircēji visā pasaulē arvien lielāku uzmanību pievērš produktu dizainam. Vai tas būtu televizors, viedtālrunis vai ledusskapis – dizains pircējiem ir ļoti būtisks faktors, pieņemot lēmumu par produkta iegādi. Reaģējot uz šo pieaugošo tendenci, sadzīves elektropreču ražotāji visā pasaulē iesaistījušies sīvā konkurences cīņā, par ko liecina arī daudzās ar patentu jautājumiem saistītas tiesas prāvas visā pasaulē.

LG Optimus L7 (P700) Android telefonas

“Produktu dizains ir viens no veidiem, kā ražotāji var piesaistīt pircēju uzmanību, piepildot pircēju vēlmes un vajadzības attiecībā uz viņu mājokļa interjeru, produkta funkcionalitāti un kvalitāti. Redzam, ka Latvijā produkta dizains ir viens no 5 svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka pirkuma lēmumu pieņemšanu. Apliecinājums LG dizaina tradīcijām un izcilībai ir daudzie saņemtie apbalvojumi, piemēram, if Design balva un Red Dot dizaina balva. Šīs balvas apliecina produktu lietošanas ērtumu un pircēju ieguvumus, kas panākti ar dizaina īpašībām, ko pierāda arī šī gada jaunā L-style dizaina viedtālruņu koncepcija un Cinema Screen TV dizains,” saka Vjačeslavs Sergejevs, LG Electronics sabiedrisko attiecību menedžeris Baltijas valstīs.

Lasīt visu rakstu →

Stila dzinējs – Ralfs Lorēns

The Wall Street Journal iepazīstina ar pasaules slavenā apģērbu dizainera Ralfa Lorēna aizrautīgo pieķeršanos kādam citam produktam – automašīnām.

Ralfs Lorēns

Līdz pat augustam Parīzē, Luvrā, varēs aplūkot automobiļu izstādi „L’Art de l’Automobile: Chefs-d’Oeuvre de la Collection Ralph Lauren”, kurā izstādīti 17 klasiski dizainera auto.

Lasīt visu rakstu →

Neparasti auskari

Auskari var būt interesants un oriģināls tava stila akcents, kas noteikti pievērsīs citu cilvēku uzmanību.

Oddee.com apkopojuši 12 neparastu auskaru idejas.

Lasīt visu rakstu →

5 lielākās stila kļūdas, kuras pieļauj vīrieši un sievietes

Sales HQ apkopojis 10 lielākās stila kļūdas, ko pieļauj vīrieši un sievietes.

Pirmais iespaids ir ļoti svarīgs turpmāko attiecību veidošanā. Tev nevajag izskatīties kā modes guru, bet izvairoties no šīm 5 kļūdām, Tu būsi radījis pozitīvu pirmo iespaidu un Tu jau būsi uzsācis sava stila izkopšanu un uzlabošanu.

5 lielākās stila kļūdas, kuras pieļauj sievietes:

  • UGGS zābaki. UGGS zābaki sākotnēji tika izgudroti Austrālijā, Austrālijas sērfotājiem, kuri arī ik pa laikam vēlas sasildīt kājas. Tāpēc, ja vien Tu neesi austrāliete, kas sērfo vai gana aitas- nevalkā UGGS zābakus!
  • Auduma matu gumijas. Ja vien Tu neietilpsti septītklasnieču kārsējmeiteņu komandā, tad izņem šo “aksesuāru” no sava plauktiņa! Auduma matu gumijas izgāja no modes jau tālajos 80.gados.
  • Rotaslietu pārmērība. Ir patīkami, ja sieviete piedomā pie rotaslietu izvēles, bet skaļas, skanošas rokas sprādzes mēdz būt ļoti kaitinošas. Tu vari vainot tikai pati sevi, ja kādreiz kāds Tevi notur par Mr. T Tavu daudzo kaklarotu dēļ.
  • Legingi. Legingi ir ideāli piemēroti jogas apmeklējumam, bet ne prezentācijas vadīšanai vai tikšanās reizei ar klientiem.
  • Viscaur dzīvnieku rakstā. Ja vien Tu neesi grupas “Pussycat dolls” dalībniece, tad izvairies no vairāku apģērbu gabalu valkāšanas dzīvnieku rakstā! Tikai kurpes vai tikai somiņa!

LG pilsētnieciskā izsmalcinātība izstādē MAISON&OBJET

LG Electronics kā oficiālais halles “NOW!” galvenais sponsors piedalījās MAISON&OBJET dizaina izstādē, kura notika Parīzē no 4. līdz 8. septembrim. LG piedāvāja kulinārijas meistarklases, kā arī modernu produktu un tehnoloģiju prezentācijas izstādes “Urban Café” zonā.

LG sadzīves tehnika MAISON&OBJET izstādē

Parīze pašreiz atrodas pilsētas zīmola maiņas “New Paris” notikumu virpulī. Viens no iemesliem, kādēļ LG šogad ar īpašu degsmi piedalījās izstādē, ir tas, ka MAISON&OBJET ambiciozā pilsētas vīzija līdzinās LG zīmola identitātei – uzlabot patērētāju dzīvi ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību.

Lasīt visu rakstu →