Atslēga vārds: "Smart"

Jaunākās paaudzes LG izliektais ULTRA HD televizors nonāks tirdzniecībā Latvijā jau oktobrī

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par jaunākās paaudzes izliektā ULTRA HD televizora (modelis UC970V) pieejamību Latvijā šī gada oktobra sākumā. Jaunais modelis tiks piedāvāts ar 55 un 65 collu lieliem ekrāniem. UC970V piedāvā vienreizēju skatīšanās kvalitāti ar attēliem, kas ir tik bagātīgi ar detaļām un krāsām, ka tos viegli sajaukt ar realitāti, kamēr izliektais ekrāns nodrošina plašāku skatīšanās leņķi.

TV_UC9700 Lasīt visu rakstu →

LG tiek apbalvots Red Dot Awards 2014 par savu intuitīvo lietotāja pieredzi

LG Electronics (LG) turpina saņemt augstākos apbalvojumus par savām jaunajām ierīcēm – no starptautiskās funkcionālā dizaina izstādes aizveda mājās deviņas Red Dot balvas Komunikāciju Dizaina kategorijā. “Labākais no labākajiem” apbalvojumu saņēma Smart Keyboard, Knock Code™ un grafiskais lietotāja interfeiss. Papildus, Red Dot tiesneši ir augsti novērtējuši arī LG webOS Smart+ TV platformu par tās jauno pieeju Smart TV, kas padara skatīšanos patīkami vienkāršu un tajā pašā laikā funkcionālu.

LG G3 UX_Red Dot Award Lasīt visu rakstu →

LG OLED televizors trešo gadu pēc kārtas saņem EISA balvu

LG Electronics (LG)šodien paziņoja, ka uzņēmuma 4K OLED televizors, Smart+ televizors, SoundPlate un LG G3 viedtālrunis saņēma Eiropas Attēla un skaņas asociācijas (EISA) 2014./2015. gada apbalvojumus. LG Electronics ir vienīgā kompānija, kas trīs gadus pēc kārtas iegūst EISA apbalvojumus par OLED televizoru tehnoloģijām, kas apstiprina LG līderpozīcijas mājas izklaides kategorijā.

LG OLED TV_EISA Award 2014-2015 Lasīt visu rakstu →

LG izlaidis webOS Software Development Kit Smart+ TV televizoriem

LG Electronics (LG) paziņojis par Software Development Kit (SDK) – izstrādātājiem domāta komplekta izlaišanu, lai atvieglotu dažādu, LG Smart+ TV televizoriem domātu aplikāciju izstrādi, kā arī padarītu tās efektīvākas lietotājiem. Jaunajā mājaslapā izstrādātāji varēs atrast visu nepieciešamo informāciju augstas kvalitātes webOS TV aplikāciju izstrādei.

WebOS Lasīt visu rakstu →

LG pārdevis jau vairāk nekā vienu miljonu WebOS Smart+ TV televizoru

LG Electronics (LG) paziņojis, ka kopš tirdzniecības sākšanas šī gada  martā uzņēmums pārdevis jau vairāk nekā vienu miljonu ar webOS platformu aprīkoto Smart+ TV televizoru. Nodrošinot intuitīvu lietotāju pieredzi, ar kuru nav salīdzināma neviena šobrīd tirgū pieejamā Smart TV platforma, LG prognozē, ka šo televizoru tirdzniecības apjoms līdz 2015.gada pirmajai pusei sasniegs desmit miljonus vienību.

2014_TV Lasīt visu rakstu →

LG piedāvā Lightwave krāsnis – ērti un ātri pagatavo veselīgu un gardu ēdienu

Ar jauno Lightwave konvekcijas krāsni gatavo mājas apstākļos daudz gardākas, veselīgākas un dabiskākas maltītes.

 

Lasīt visu rakstu →