Atslēga vārds: "Smart Diagnosis"
1

LG piedāvā Latvijā jaunās veļas mašīnas modernam dzīvesveidam

Šajā pavasarī LG Electronics (LG) paplašina savu funkcionāli moderno veļas mazgājamo mašīnu klāstu ar trīs jaunām iekārtām (modeļi FH4U2TDH1N, FH4U1TBS2 un FH2U2HDM1N), kas īpaši radītas, lai apmierinātu mūsdienu patērētāju dažādās vajadzības. Funkcionāli attīstītas un intuitīvi pārvaldāmas, īpaši radītas ikdienas darbu atvieglošanai, savienojumā ar 10 gadu motora garantiju, šīs jaunās veļas mašīnas ietaupīs laiku un naudu, kā arī parūpēsies gan par veļas tīrību, gan arī pašas par sevi.

LG_TuboWash

Lasīt visu rakstu →

LG prezentēs savu pirmo superietilpīgo Door-in-Door dubulto durvju ledusskapi

LG Electronics (LG) paziņojis par jauna superietilpīga Door-in-Door dubultā ledusskapja (LPXS34886C modelis) pārdošanas sākšanu 2015. gadā. LG izstrādātais un apbalvojumus saņēmušais “Door-in-Door” koncepts bija viena no galvenajām ledusskapju inovācijām, kas tika atklāta 2015. gada starptautiskajā CES® izstādē Las Vegasā.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_02 Lasīt visu rakstu →

LG izstādē CES 2015 prezentē otrās paaudzes LG Styler apģērbu kopšanas sistēmu

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentēs atjauninātu un modernāku apģērbu pārvaldes sistēmas LG Styler versiju. Jaunais kompaktais un cenas ziņā krietni pieejamākais LG Styler izstrādāts, lai atsvaidzinātu apģērbu bez mazgāšanas līdzekļiem, sniedzot lielisku risinājumu tādiem grūti kopjamiem apģērbiem kā uzvalkiem, mēteļiem un džemperiem.

LG_CES2015_LG Styler 1 Lasīt visu rakstu →

LG prezentē jaunāko energoefektīvo ledusskapju sēriju izstādē IFA 2014

LG Electronics (LG) prezentējis jaunāko energoefektīvo ledusskapju sēriju izstādē IFA 2014 Berlīnē, Vācijā, piedāvājot plašu modeļu klāstu, kas ir speciāli izstrādāti atbilstoši Eiropas energoefektivitātes un ērtuma standartiem. Revolucionārie LG ledusskapji palīdz ilgāk saglabāt ēdienu svaigu un padara pārtikas uzturēšanu vieglāku un ērtāku.

Premium-Multi-Door-(model-GMJ916NSHV)_2 Lasīt visu rakstu →

LG izstādē IFA 2014 iepazīstināja ar viedo mājas pārvaldes sistēmu SmartHome

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2014 iepazīstināja ar LG Smart HomeTM konceptu, kas ir kompānijas vīzija par rītdienas mājsaimniecību. LG Smart HomeTM izstrādāts, balstoties uz ideju par vairāku premium viedo sadzīves ierīču apvienošanu vienā saistītā sistēmā. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja iepazīt LG Smart HomeTM prototipu un pašiem pārliecināties par modernās sistēmas ērtību un vienkāršību.

Smart Home[4] Lasīt visu rakstu →

1

LG Electronics Latvijā piedāvā jauno ledusskapju klāstu ar unikālo Lineārā kompresora tehnoloģiju

LG Electronics (LG) iepazīstina Latvijas patērētājus ar uzņēmuma jaunāko enerģiju taupošo ledusskapju klāstu ar plašu funkciju spektru – kopumā tirgū būs pieejami seši atšķirīgi modeļi dažādiem budžetiem. Viens no jaunās sērijas būtiskākajiem elementiem ir LG Lineārā kompresora tehnoloģija, kas izmanto unikālu tiešās pārvades mehānismu, tādējādi padarot LG ledusskapjus līdz pat 50% enerģiju taupošākus, klusākus un ar ilgāku darbības mūžu. Jaunie LG ledusskapji nodrošina lietotājiem papildu ērtības gan ar modernām funkcijām, gan ar pārdomātiem dizaina risinājumiem.

LCEP Pocket Handle Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar Smart Home sadzīves tehnikas ierīču klāstu viedākai ikdienai

LG Electronics (LG) izstādē CES 2013 demonstrēja uzlabotas Smart Home sistēmas iespējas ērtākai ikdienai. Uzlabotā sistēma apvieno mūsdienīgās Smart Share multivides koplietošanas tehnoloģijas ar Smart Control integrētajām sadzīves tehnikas pārvaldības iespējām, ar kuru palīdzību lietotājs var pilnībā pārvaldīt savu viedo mājas vidi.

LG Smart ledusskapis

Patērētājiem ir iespēja ieslēgt veļas mazgājamo mašīnu, pārbaudīt ledusskapja saturu vai veikt tīrīšanu ar putekļsūcēju, pat neatrodoties mājās. Turklāt vadība ir iespējama, izmantojot LG Smart TV platformu un Magic Remote talvadības pulti. Pateicoties LG aplikācijai Smart Control, mājsaimniecības darbi vairs netraucēs iemīļotās filmas vai šova skatīšanos.

Lasīt visu rakstu →

LG veļasmašīnu unikālā Smart Diagnosis funkcija

Smart Diagnosis ir vienkārša funkcija, kas gadījumā, ja veļas mašīna ir sabojājusies, pasaka TEV (un mums), kur ir problēma un – pats galvenais – kā to salabot. Ja ir nepieciešama kāda jauna detaļa, tad varam būt droši, ka remonts būs tik ātrs, cik vien iespējams, jo veļasmašīna nodrošinās visu nepieciešamo informāciju, lai mehāniķim līdzi būtu visas nepieciešamās rezerves daļas.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar gudro sadzīves tehniku

LG Electronics (LG) laidis klajā pirmās sadzīves tehnikas ierīces, kas aprīkotas ar jaunākajām viedtehnoloģijām – sākot ar ledusskapjiem līdz plašākajam, pilnībā integrētam sadzīves tehnikas viedierīču klāstam, kas uzlabos lietotāju dzīves kvalitāti un palīdzēs taupīt energoresursus.

LG viedais ledusskapis

„Jau tuvākajā nākotnē sadzīves tehnikas iekārtas pārtaps par “gudrām” ierīcēm, kas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un plašāko funkcionalitāti. Ar jaunumu – viedo ledusskapi – LG nostiprina vadošās pozīcijas arī šajā jomā, pirmais piedāvājot novērtēt nākotnes tehnoloģiju priekšrocības ikdienā,” norāda LG Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jungha Lī (Young-ha Lee). „Jau šī gada beigās plānojam lietotājiem piedāvāt pilnu sadzīves tehnikas ierīču klāstu, tādējādi ikvienam būs iespēja ērti pārvaldīt savu tehniku jebkurā laikā, kā arī novērtēt būtiskus energoresursu un laika ietaupījumus.”

Lasīt visu rakstu →