Atslēga vārds: "skriešana"

15 svarīgi padomi iesācējiem skriešanā

Pavasaris gandrīz ir klāt, un lielai daļai viena apņemšanās, sagaidot Jauno gadu, noteikti bija – sākšu sportot. Skriešana ir sporta veids, kam nav laika un telpu šķēršļu – to var darīt jebkurā sev ērtā laikā un vietā. Sākot skriet, lieti noderēs 15 Best-running-tips.com piedāvātie padomi veiksmīgākam startam.

Skriešana, sports

Mūsu padoms pirms pirmā Best-running-tips.com padoma – vispirms lejupielādē savā Android tālrunī Runkeeper, kas atvieglos vairākas sarakstā minētās ieteicamās darbības.

1. padoms: Nekad nav par vēlu uzsākt skriešanu.

Lai kāds arī būtu tavs vecums, vingrinājumi tev nāks tikai par labu. Regulāra trenēšanās sniegs šādus ieguvumus:

  • Tev būs vairāk enerģijas
  • Tu samazināsi iespēju saslimt ar sirds slimībām
  • Tu samazināsi iespēju saslimt ar vēzi
  • Tu labāk gulēsi un jutīsies vairāk atpūties/usies
  • Tev samazināsies svars

Skrien maratonu katru ceturtdienu!

Ceturtdien, 4. jūnijā plkst. 19:00 Mežaparkā notika pirmais sporta preču veikala „Maratons” rīkotais sieviešu skrējiens, kurā piedalījās 15 sievietes un 3 suņi. Atbalstīt šo atraktīvo ideju bija ieradušās dziedātājas Aisha un Kristīna Zaharova. Veikala „Maratons” rīkotie 3 km un 5 km sieviešu skrējieni notiks visu vasaru katru ceturtdienu. Skrējienos aicinātas piedalīties visas sievietes – gan tās, kas regulāri skrien, gan tās, kas līdz šim nav saņēmušās to darīt.

Maratons

Spītējot laika apstākļiem, uz pirmo skrējienu bija ieradušās 15 skrējējas, kuras, atbilstoši savai fiziskajai sagatavotībai, izvēlējās skriet 3 vai 5 km distanci pa Mežaparku.

Lasīt visu rakstu →