Atslēga vārds: "Red Dot"

LG Red Dot dizaina konkursā ieguvis divas „BEST OF THE BEST” balvas

LG Electronics (LG) guvis ievērojamus panākums šī gada Red Dot dizaina konkursā, kopumā saņemot 20 Red Dot apgalvojumus par izcilību dizaina jomā, tai skaitā divus “Best of the Best” apbalvojumus. Augstākais “Best of the Best” apbalvojums piešķirts LG SIGNATURE OLED TV W, kā arī Smart InstaView ledusskapim par inovācijām un sniegumu dizaina attīstībā. Red Dot tiek uzskatīta par vienu no pasaulē vadošajām dizaina komisijām līdztekus iF Design Awards un IDEA (Starptautiskā Dizaina Izcilības Balva).

Lasīt visu rakstu →

LG tiek apbalvots Red Dot Awards 2014 par savu intuitīvo lietotāja pieredzi

LG Electronics (LG) turpina saņemt augstākos apbalvojumus par savām jaunajām ierīcēm – no starptautiskās funkcionālā dizaina izstādes aizveda mājās deviņas Red Dot balvas Komunikāciju Dizaina kategorijā. “Labākais no labākajiem” apbalvojumu saņēma Smart Keyboard, Knock Code™ un grafiskais lietotāja interfeiss. Papildus, Red Dot tiesneši ir augsti novērtējuši arī LG webOS Smart+ TV platformu par tās jauno pieeju Smart TV, kas padara skatīšanos patīkami vienkāršu un tajā pašā laikā funkcionālu.

LG G3 UX_Red Dot Award Lasīt visu rakstu →

LG G3 lietotāja pieredze (UX) kļūs par standartu arī vidēja un zemāka līmeņa viedtālruņiem un planšetdatoriem

Sākot no zemākās un beidzot ar Premium klasi, LG aktīvi strādā pie nemainīgi labas un sabalansētas lietotāju pieredzes (UX) visam savam mobilo ierīču klāstam. Šī mērķa sasniegšanai LG sāks standartizēt savas patentētās UX funkcijas, kas pirmo reizi izmantotas jaunajā LG G3 viedtālrunī. Jaunais UX būs pieejams arī mazāk jaudīgajiem viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas tiks izlaisti šī gada otrajā pusē.

LG G3 Premium UX Expansion Lasīt visu rakstu →

LG ierīces saņem vairākas prestižas Red Dot dizaina balvas

LG Electronics (LG) jaunākās irecīces turpina plūkt atzinības laurus. Šoreiz LG izcilības reputācija dizaina jomā tikusi novērtēta ar 33 Red Dot dizaina apbalvojumiem, tostarp divām Best of the Best balvām, kas tika piešķirtas inovatīvam viedtālrunim G Flex un Smart 3D Blu-ray mājas kinozāles sistēmai. Red Dot dizaina izcilības godalgas, par kurām šogad sacentās vairāk nekā 4800 produkti, ir vieni no vissvarīgākajiem nozares dizaina apbalvojumiem papildus iF Design Award un IDEA balvām.

LG red dot design award

Lasīt visu rakstu →

LG uzsāk pasaulē pirmā ieliektā OLED televizora pārdošanu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka pirms pārdošanas uzsākšanas sāks pieņemt pasūtījumums no klientiem Dienvidkorejā, kuri vēlas iegādāties 55 collu (54,6 collas pa diognāli) lielo ieliekto OLED TV (55EA9800) televizoru. Jau vairāk kā 1400 LG mazumtirdzniecības veikalu Dienvidkorejā sāks pieņemt pasūtījumus no tiem, kuri vēlas iegādāties LG premium televizoru, kura cena svārstās ap 13500 USD. Izrietot no šī paziņojuma, LG kļūst par pirmo zīmolu pasaulē, kurš plašākai sabiedrībai komerciālos nolūkos pārdod gan plakanā ekrāna OLED TV, kurš pie pricējiem nonāca jau šī gada februārī, gan ieliekto OLED TV, tā kļūstot par līderi OLED tirgus daļā, kam pēc DisplaySearch pētījuma datiem līdz 2016. gadam plānots izaugt līdz pat 7 miljoniem vienību.

LG 55EA9800 OLED televizors

Jaunais televizora modelis EA9800 piedāvā industrijā pirmo ieliekto televizora ekrānu, kas piedāvā IMAX veida skatīšanās pieredzi mājas apstākļos. Pēc vairāk kā piecu gadu ilgiem pētījumiem, izdevies radīt vispiemērotāko ekrāna izliekumu, kas atrodas vienādā attālumā no skatītāja jebkurā no ekrāna punktiem, izolējot ekrāna malu radītos attēla kropļojumus un detaļu zudumu.

Lasīt visu rakstu →

Mikro audio sistēma ar smalku dizainu un izcilu bezvadu savienojamību

LG Electronics (LG) iepazīstina ar CM3330 mikro audio sistēmu, kas, pateicoties tā AirPlay un Bluetooth savienojamībai, ir lielisks papildinājums jebkurai viedai ierīcei. LG CM3330 saņēmis prestižo red dot 2013 dizaina balvu. Papildus izcilajam dizainam, ierīce aprīkota ar ērtu bezvada savienojamību un spēcīgu skaņas sistēmu.

LG CM3330 mikro audio sistēma

Izcila bezvadu savienojamība

Ar CM3330 iespējams atskaņot mūziku no viedtālruņiem, plašetdatoriem un citām saderīgām ierīcēm. LG CM3330 nodrošina Bluetooth savienojumu, kas atbalsta arī Apple ierīces. LG Bluetooth Remote aplikācija jebkuru viedtālruni pārvērtīs par mūzikas vadības pulti, kā arī piekļuves punktu interneta mūzikas straumēšanas resursiem. CM3330 ir aprīkots ar USB Smart, kas ļauj atskaņot mūziku no iOS vai Android ierīces, paralēli to uzlādējot. Pielāgojoties arī tradicionālākas mūzikas atskaņošanas piekritējiem, ierīce aprīkota ar CD atskaņotāju un iebūvētu FM radio.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics godalgots ar prestižajām “red dot” un “iF” dizaina balvām

Divdesmit septiņi LG Electronics (LG) produkti saņēmuši „red dot” dizaina balvu par to dizaina izcilību. Kopumā 4662 produktus no 54 valstu 1865 ražotājiem, dizaineriem un arhitektiem vērtēja 37 neatkarīgu tiesnešu komanda. LG ieguva visaugstāko pagodinājumu, saņemot iekārojamo „red dot: best of the best award” apbalvojumu par jauno izliekto OLED televizoru. LG saņēma arī 24 citas „red dot” dizaina balvas, kā arī divas atzinības godalgas.

LG 55EA9800 OLED televizors

„Dizains vienmēr bijis svarīga mūsu DNS sastāvdaļa, un tieši pēdējo gadu laikā mums vēl svarīgāk kļuvis radīt nozarē atšķirīga dizaina produktus, kas kļuvuši par sinonīmu lieliska izskata produktiem,” norāda LG Electronics dizaina nodaļas vadītājs Dr. Skots Āns (Scott Ahn). „Mūsu filozofija ir piedāvāt dizainu, kas ne tikai darbojas, bet arī rada emocijas. Šīs dizaina balvas ir apliecinājums uzņēmuma panākumiem šajā jomā.”

Lasīt visu rakstu →

1

LG Electronics produkti saņem IDEA dizaina balvas

Trīs LG Electronics (LG) produkti guvuši atzinību, saņemot starptautiskā dizaina izcilības balvas (International Design Excellence Awards – IDEA®) pasaules vadošajā produktu dizaina konkursā. IDEA žūrija LG 55 collu OLED televizoram piešķīrusi sudraba balvu, bet bronzas balvu ieguva LG CINEMA 3D Smart TV ar Magic Remote tālvadības pulti. Trešo (sudraba) balvu saņēma LG produkta koncepts. Šogad jau pirms IDEA balvu iegūšanas citi 12 LG produkti saņēmuši “red dot” dizaina balvas un 14 produkti – iF balvas, padarot LG par vienu no atzītākajiem patērētāju elektronikas un ierīču uzņēmumiem šajā sezonā.

IDEA LG produkti un dizaineri

LG 55 collu OLED TV (sudraba balva)

Pasaulē lielākais un plānākais LG 55 collu OLED TV vispirms tika parādīts CES, kur tas ieguva CES 2012. gada balvu “Labākais no labākajiem”, kā arī CNET to izvēlējās kā izstādes labāko paraugu. Pasaules IT izstādē (WIS) Seulā tas saņēma Korejas Republikas prezidenta balvu par multivides tehnoloģiju.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics produkti godalgoti ar prestižajām “red dot” un “iF” dizaina balvām

Četrpadsmit LG Electronics (LG) 2012.gada produkti atzinīgi novērtēti ar “red dot” dizaina izcilības godalgām. Par šī gada “red dot” dizaina balvām sacentās gandrīz 60 valstu pārstāvji ar vairāk nekā 4500 produktiem no 1800 dažādiem ražotājiem. LG saņēma 12 galvenās “red dot” dizaina godalgas, kā arī atzinību par  vēl diviem LG produktu dizainiem.

Red dot dizaina balvas uzvarētājs 2012

Šī gada sākumā LG saņēma arī 14 “iF” (International Forum) dizaina balvas, sacenšoties ar 2923 kandidātiem. Lasīt visu rakstu →

Red Dot dizaina balva LG iepakojumam

Pagājušā gada decembrī Vācijas pilsētā Esenē norisinājās red dot dizaina balvas pasniegšanas ceremonija. Šeit pulcējās dizaina guru no visas pasaules. Ceremonija sākās ar red dot dizaina balvas priekšsēdētaja Pītera Zeka uzrunu, kurā viņš teica, ka par šo balvu sacentušies 6396 darbu no 44 valstīm.

LG iepakojums

LG saņēma grand prix iepakojuma dizaina kategorijā ar LG Electronics Dizaina Centra radīto atkārtoti izmantojamo eko iepakojumu mobilajiem telefoniem un citai elektrotehnikai. Tas ir iepakojums ar pievienoto vērtību – dabai draudzīgais materiāls ražots, saglabājot resursus. Tas lēnām, bet stabili kļūst par standartu iepakojuma dizainā.

Lasīt visu rakstu →