Atslēga vārds: "QuickMemo™"

Jaunais LG G Pad II 10.1 ar savā klasē lielāko akumulatoru būs pieejams Latvijā no oktobra

LG Electronics (LG) no oktobra sākuma piedāvās G Pad sērijas planšetdatora jaunāko modeli G Pad II 10.1 ar LTE atbalstu arī Latvijā. LG G Pad sērija garantē ideālu līdzsvaru starp veiktspēju un cenu, nodrošinot vairāk funkciju nekā citas ierīces šajā pašā segmentā ar skaidro WUXGA (1920 x 1200) ekrānu, lai baudītu multimediju saturu un ērti pārlūkotu internetu. Turklāt, pateicoties ātrajam 2.26GHz četrkodolu Qualcomm® Snapdragon™ 800 procesoram un lielākajam savā klasē 7400mAh akumulatoram, G Pad II 10.1 nodrošina izklaidi vairāku stundu garumā.

LG G Pad II 10.1_1

Lasīt visu rakstu →

Jaunais LG G Pro Lite ar duālu SIM kartes atbalstu

LG G Pro Lite (model: D686) ir ekonomiskāks LG Optimus G Pro viedtālruņa variants, kas drīz nonāks pārdošanā. LG G Pro Lite iespējams vienlaicīgi lietot divas SIM kartes, komplektā iekļaujot arī Stylus Pen irbulīti.

G pro Lite

Lasīt visu rakstu →

G2 Emulator aplikācija ļauj iepazīt LG G2 ikvienam Android lietotājam

LG Electronics (LG) dod ikvienam patērētājam iespēju izmēģināt labākās jaunā LG premium viedtālruņa funkcijas. Lejupielādējot un instalējot G2 Emulator applikāciju jebkurā Android mobilajā ierīcē, lietotājs var izmēģināt sešas LG G2 jaunākā flagmeņa viedtālruņa fukncijas, kas jau tagad ir iecienītas kritiķu un patērētāju vidū.

LG G2 Emulator

Lasīt visu rakstu →

LG atklāj jauno ekonomiskās klases viedtālruni Optimus L4II

Plašu atzinību ieguvušie LG L sērijas viedtālruņi pilnveidoti, lai vēl labāk savienotu mūsdienīgi askētisku dizainu ar jaunākajām tehniskajām inovācijām. Jaunais Optimus L4II (modelis nr. E440) papildina iecienītā modeļa Optimus L3 II stilīgo dizainu, ētro lietošanu un izdevīgo cenu ar jaunu tehnoloģisko komplektāciju, kas vēl vairāk uzlabo lietotāja pieredzi.

LG Optimus L4 II

Lasīt visu rakstu →

5

LG prezentē jaunu flagmeni G2

LG Electronics (LG) šodien prezentēja savu jauno flagmani – viedtālruni LG G2, kas ir pirmā jaunās G premium sērijas ierīce un ir apliecinājums LG mērķim attīstīt uz klientu orientētas inovācijas. Viedtālrunis tika izstrādāts, balstoties uz LG veikto patērētāju dzīvesveida un uzvedības izpēti, kā rezultātā patērētājam tiek piedāvāts atbilstošs ergonomisks dizains, praktiskas funkcijas un intuitīva lietotāja pieredze.

LG G2

Lasīt visu rakstu →

3

Šodien pārdošanā nonāk izsmalcinātais LG Optimus L5 II un Optimus L7 II

LG Electronics (LG) turpina iepazīstināt ar jaunās L-SeriesII ierīcem: no šodienas Latvijas veikalos ir pieejami Optimus L5II un Optimus L7II. Šie viedtālruņi apvieno izsmalcinātu dizainu, jaunākās lietotāja interfeisa funkcijas un modernāko Android operētājsistēmu par īpaši konkurētspējīgu cenu.

LG Optimus L7 II (P710)

Optimus L5II izceļas ar īpaši veidotu, gludu un izsmalcinātu dizainu, kura izgatavošanai izmantoti tikai augstākas kvalitātes materiāli. Sākuma pogas LED apgaismojums ar dažādu krāsu palīdzību ziņo par ienākošajiem zvaniem, saņemtajiem e-pasta ziņojumiem un īsziņām, kā arī citiem paziņojumiem. Turklāt, viedtālrunis ir aprīkots ar jaunāko Android operētājsistēmu Jelly Bean 4.1.2, uzlabotām lietotāja interfeisa funkcijām, spilgtu displeju un jaudīgu akumulatoru.

Lasīt visu rakstu →

1

Jaunās paaudzes L-Sērijas viedtālrunis LG Optimus L3 II Latvijā jau tagad

Jaunā L-Sērijas viedtālruņu paaudze pirmoreiz tika demonstrēta šī gada Pasaules Mobilajā Kongresā. Veiksmīgās L-Sērijas viedtālruņi tika papildināti ar estētisku dizainu un inovācijām. Modelis Optimus L3II, kam raksturīgs oriģinālā Optimus L3 stils, ērtums un pieņemamā cena, ir papildināts ar jaunām lietotājiem svarīgām iespējām.

LG Optimus L3 II (E430) telefons

Optimus L3II piedāvā uzlabotas lietotāja interfeisa funkcijas, kā arī gaumīgu dizainu. Palielinātās akumulatora kapacitātes dēļ, Optimus L3II nodrošina arī QuickMemo funkciju ar pārklājuma režīmu, kas sniedz lielāku produktivitāti. Agrāk šī funkcija bija pieejama tikai LG premium klases viedtālruņiem. QuickMemo ar pārklājuma režīmu ļauj lietotājiem veidot piezīmes uz caurspīdīga „slāņa”, kamēr fonā vienlaikus ir redzams arī cits ekrāns. Tādējādi zūd nepieciešamība sadalīt ekrānu, jo pilnekrāna režīmā vienlaikus iespējams skatīt Quick Memo un jebkuru citu lietojumprogrammu.

Lasīt visu rakstu →

1

LG iepazīstina ar pirmo Full HD izšķirtspējas viedtālruni – LG Optimus G Pro

LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar jaunāko papildinājumu G-sērijas ģimenē. Optimus G Pro, LG viedtālrunis ar līdz šim lielāko displeju un LTE atbalstu, aprīkots ar 5.5 collu lielu Full HD IPS izšķirtspējas displeju un jaunām pilnveidotām lietotāju interfeisa funkcijām, lai apmierinātu arvien pieaugošo pieprasījumu pēc viedtālruņiem ar lieliem displejiem. Optimus G Pro būs apskatāms šī gada Pasaules Mobilajā kongresā Barselonā.

LG Optimus G Pro telefons

“Optimus G Pro tika izstrādāts, lai nodrošinātu spilgtu un neatkārtojamu attēla kvalitāti lielā viedtālruņa displejā,“ uzsvar LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Mēs turpināsim paplašināt mūsu piedāvājumu un nostiprināt pozīcijas premium klases LTE viedtālruņu segmentā.”

Lasīt visu rakstu →

1

Pasaules Mobilajā kongresā LG iepazīstinās ar jaunās paaudzes L-Sērijas ierīcēm

LG šī gada Pasaules Mobilā kongresa (MWC) ietvaros iepazīstinās ar Optimus L-SērijuII, tādējādi joprojām paliekot uzticīgs bāgātīgajam dizaina mantojumam. Veiksmīgās L-Sērijas viedtālruņi papildināti ar estētisku dizainu un inovācijām. LG L-Sērija neplāno samazināt savu veiksmīgo pārdošans tempu – ar vairāk nekā 10 miljoniem Optimus L-sērijas tālruņiem pirmajos pārdošanas mēnešos, kā iemesls meklējams tālruņu izsmalcinātajā stilā un diferencētajās funkcijās.

Optimus L-sērija 2

L-SērijaII piedāvā arī papildinātu lietotājam ērto funkciju klāstu, kurā iekļautas tādas LG viedtālruņu funkcijas kā QuickMemo, Quick Button un Safety Care. QuickMemo ļauj lietotājam ar pirksta palīdzību veikt atzīmes izvēlētajā ekrāna daļā tūlītējai koplietošanai ar citiem lietotājiem pielikuma vai URL formātā. Quick Button ļauj lietotājiem iestatīt ātro taustiņu uz jebkuru aplikāciju, kā piemēram kameru, interneta pārlūku, mūzikas atskaņotāju vai QuickMemo. Safety Care piedāvā trīs iespējas – ārkārtas zvanu pāradresācija, paziņojumus, ja tālrunis netiek izmantots, kā arī paziņojumus par atrašanās vietu – šīs funkcijas var iestatīt, lai varētu sazināties ar saviem tuvākajiem ārkārtas situācijās.

Lasīt visu rakstu →

2

LG visā pasaulē pārdevis jau desmit miljonus L-sērijas viedtālruņus

LG Electronics (LG) paziņojis, ka Optimus L-sērijas viedtālruņu pārdošanas apjomi pasaulē jau pārsnieguši desmit miljonus vienību, iezīmējot nozīmīgu punktu LG mobilo ierīču biznesā. L-sērijas viedtālruņu pārdošanas panākumi ir apliecinājums tam, ka daudzi patērētāji vēlas pievilcīgu viedtālruni ar atšķirīgu stilu.

Optimus L-series telefoni

L-Sērijas viedtālruņi – Optimus L3 (3,2 collu displejs), Optimus L5 (4,0 collu displejs) un Optimus L7 (4,3 collu displejs) pirmo reizi tika prezentēti 2012.gada Mobilajā pasaules kogresā (Mobile World Congress), kurā tika atklāta jauna LG dizaina filozofija. Šiem tālruņiem sekoja arī jaunākais – Optimus L9 (4,7 collu displejs). L-Style dizainā iekļautas smalkas detaļas, kas vēl vairāk atšķir LG mobilos tālruņus no citiem konkurentiem. Šī dizaina filozofija sastāv no pieciem galvenajiem elementiem: modernas kvadrātveida formas ērtai turēšanai, plūstošās masas tehnoloģijas, bezšuvju izkārtojuma ar intuitīviem taustiņiem, dizaina ar metāliskiem akcentiem un “jutekliski slaidas formas”, kas dabiski piesaista uzmanību.

Lasīt visu rakstu →