Atslēga vārds: "putekļu sūcēji"

LG iepazīstina ar Smart Home sadzīves tehnikas ierīču klāstu viedākai ikdienai

LG Electronics (LG) izstādē CES 2013 demonstrēja uzlabotas Smart Home sistēmas iespējas ērtākai ikdienai. Uzlabotā sistēma apvieno mūsdienīgās Smart Share multivides koplietošanas tehnoloģijas ar Smart Control integrētajām sadzīves tehnikas pārvaldības iespējām, ar kuru palīdzību lietotājs var pilnībā pārvaldīt savu viedo mājas vidi.

LG Smart ledusskapis

Patērētājiem ir iespēja ieslēgt veļas mazgājamo mašīnu, pārbaudīt ledusskapja saturu vai veikt tīrīšanu ar putekļsūcēju, pat neatrodoties mājās. Turklāt vadība ir iespējama, izmantojot LG Smart TV platformu un Magic Remote talvadības pulti. Pateicoties LG aplikācijai Smart Control, mājsaimniecības darbi vairs netraucēs iemīļotās filmas vai šova skatīšanos.

Lasīt visu rakstu →

LG jaunā mārketinga koncepcija – lietotāju radīts saturs

Lai atzīmētu sava jaunākā putekļusucēja laišanu tirgū, LG Electronics rīkoja Kompressor Follow ME™ video konkursu, kura noslēgumā izziņoja uzvarētājus. Dalībnieku uzdevums bija izveidot video par LG jaunumu – Kompressor Follow ME™ – pasaulē pirmo putekļu sūcēju, kas savas darbības laikā automātiski seko savam saimniekam.

Kompressor Follow Me putekļusūcējs

Šis konkurss bija lieliska iespēja LG tuvoties saviem klientiem, vienlaikus palielinot interesi un izpratni par jauno produktu. Lasīt visu rakstu →

LG Kompressor Plus bezmaisa putekļu sūcējs – efektīvākam mājas solim

LG Electronics (LG) iepazīstina ar jaunu Kompressor Plus bezmaisa putekļu sūceju. Šajā intuitīvi lietojamajā putekļu sūcējā izmantoti jaunākās paaudzes tehnoloģiju sasniegumi, tostarp, arī putekļu kompresijas sistēma, kas nodrošina efektīvāku netīrumu un alergēnu savākšanu.

LG VK8810HUMR bezmaisa putekļsūcējs

LG Kompressor Plus ir optimāls risinājums tīrākai, veselīgākam mājas uzkopšanai, līdz minimumam samazinot piepūli un tīrīšanas laiku un nodrošinot labāko rezultātu.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics viedais putekļu sūcējs – robots: tīram mājoklim bez liekām pūlēm

LG Electronics (LG) iepazīstina ar savu jaunāko putekļu sūcēja – robota versiju LG Hom-Bot, kas tagad spēj piekļūt ikvienam stūrim mājoklī, padarot telpu uzkopšanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk. Jaunajā putekļu sūcējā kamera apvienota ar ultraskaņas un infrasarkanā starojuma sensoriem, kas palīdz tam “gudri orientēties” telpā. Turklāt LG Hom-Bot darbojas klusi un nemanāmi, nodrošinot nevainojamu tīrību un ļaujot mājokļa saimniekiem veltīt laiku svarīgākām nodarbēm.

Hom-bot viedais putekļu sūcējs - robots

“Mēs vienmēr esam ieklausījušies savu klientu vēlmēs un veltījuši ievērojamas pūles tam, lai šīs vēlmes un vajadzības piepildītu,” norāda LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee). „LG Hom-Bot izstrādāts, ņemot vērā šodienas dinamisko dzīves ritmu, un būs labākā izvēle tiem, kuri vēlas rast vairāk laika, ko pavadīt ģimenes vai draugu lokā, nevis veicot mājokļa uzkopšanas darbus.”

Lasīt visu rakstu →

IFA 2011 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar viedākiem, ērtāk lietojamiem un videi draudzīgākiem sadzīves tehnikas izstrādājumiem

Šī gada IFA izstādes laikā LG Electronics (LG) pirmo reizi iepazīstina interesentus Eiropā ar saviem viedās sadzīves tehnikas izstrādājumiem. LG viedais ledusskapis, veļas mazgājamā mašīna, cepeškrāsns un robottehnikas putekļu sūcējs spilgti apliecina iespēju uzlabot sadzīves kvalitāti un ietaupīt laiku.

Gudrais ledusskapis

LG viedās sadzīves tehnikas ierīcēs izmantotas unikālas tehnoloģijas: Linear Compressor, Inverter Direct DriveTM, Lightwave un KOMPRESSORTM, kā arī Smart ThinQTM, kas sevī ietver arī Smart Manager, Smart DiagnosisTM, Smart Access, Smart Adapt un Smart Grid funkcionalitāti. Šīs inovācijas nodrošina efektivitāti energopatēriņa, kā arī darba un laika ziņā.

Lasīt visu rakstu →

LG KOMPRESSOR tehnoloģijas reklāma ieguvusi prestižo reklāmas festivāla CLIO Awards godalgu

Something’s Lurking (Kaut kas uzglūn) apbalvota ar Zelta balvu reklāmas festivālā 52nd CLIO Awards. Reklāmā atraktīvā manierē tēlots putekļu sūcēja uzbrukums vienmēr uzglūnošajām “putekļu haizivīm.”

„Esam saņēmuši lieliskas atsauksmes par šo reklāmu, pateicoties humoristiskajai un visiem saprotamajai manierei, kādā tehnoloģija KOMPRESSORTM demonstrēta darbībā, tāpēc CLIO Zelta balva ir liels gandarījums par radošajām pūlēm,” sacīja LG Electronics Amerikas Savienoto valstu mārketinga nodaļas vadītājs Čul-ho Heo (Chul-ho Heo).

Lasīt visu rakstu →

LG jaunumi sadzīves tehnikas jomā 2010.gada IFA izstādē

LG Electronics (LG) šonedēļ Berlīnes IFA laikā prezentēs savus jaunākos tehnoloģiju sasniegumus arī sadzīves tehnikas jomā – Inverter Direct Drive, Linear Compressor, Lightwave Technology un KOMPRESSOR Technology. LG IFA šova laikā demonstrēs arī citus jaunākos sadzīves tehnikas izstrādājumus, kas vērsti uz cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanu, padarot to zaļāku, veselīgāku un ērtāku.

LG pirmo reizi IFA laikā piedāvās dažādus jaunus sadzīves tehnikas izstrādājumus Eiropas tirgum. Piemēram, LG jaunā veļas mazgājamā mašīna ļauj vēl efektīvāk iztīrīt jebkura veida audumu, – bet jaunais ledusskapis ļauj ēdienu ilgāk uzglabāt svaigu. Savukārt revolucionārā nozarē pirmā plīts ar Solar Combi, ļauj pagatavot gardākas un veselīgākas maltītes. Izņēmums nav arī jaunais putekļsūcējs, kas uzsūc jebkura veida netīrumus uz grīdas.

Lasīt visu rakstu →