Atslēga vārds: "pulkstenis"

IFA 2015: LG iepazīstina ar izsmalcinātu zelta viedpulksteni LG Watch Urbane Luxe*

LG Electronics (LG) sadarbībā ar ASV juvelierizstrādājumu uzņēmumu REEDS Jewelers tirgū laidīs luksus viedpulksteni LG Watch Urbane Luxe, kas pie patērētājiem nonāks ierobežotā daudzumā. Šī nēsājamā ierīce ir izgreznota ar 23 karātu zeltu, aligatora ādas siksniņu apvienojumā un ekskluzīvu lakotu ietvaru. LG Watch Urbane Luxe tirdzniecībā būs pieejams pēc pasūtījuma no oktobra beigām, un tā mazumtirdzniecības cena būs aptuveni 1200 ASV dolāru.

LG Watch Urbane Luxe 2

Lasīt visu rakstu →

LG izstādē IFA 2014 iepazīstinās ar jaunu G Watch R viedpulksteni

LG Electronics (LG) strauji paplašina nēsājamo elektronisko ierīču piedāvājuma klāstu, nākamajā nedēļā Berlīnē notiekošajā izstādē IFA 2014 prezentējot jaunu Android WearTM operētājsistēmas ierīci LG G Watch R, kas būs pasaulē pirmā pulksteņa veida nēsājamā ierīce ar pilnībā apaļu plastmasas OLED (P-OLED) ekrānu.

LG G Watch R 1 Lasīt visu rakstu →

Vizualizē laiku

Iepazīstieties – pulksteņi ar radošu dizainu, kuru autors ir Shen Yuebo! Pieņemsim, ka jums nepieciešams uzlikt atgādinājuma signālu…Vienkārši atzīmējiet nepieciešamo laiku un pulkstenis mainīs krāsu tieši tajā laikā, lai paziņotu jums par to. Jūs varat arī veikt atzīmes ar dažādām krāsām, tādā veidā saistot katru atgādinājuma signālu ar citu krāsu.

Pulkstenis

Lasīt visu rakstu →

Izgatavots pasaulē precīzākais pulkstenis!

Žurnāls “New Scientist” ziņo, ka šogad sasniegts jauns rekords zinātnē – izgatavots jauns pasaulē precīzākais pulkstenis. Tas radīts ASV, Kolorādo štata Nacionālajā Standartu un tehnoloģiju institūtā un veselas divas reizes pārspēj iepriekšējo, 2008. gadā izveidoto pulksteņa mehānismu. Vizuāli šis precīzais mehānisms tradicionālo pulksteni atgādina maz, taču tas spēj nofiksēt pat niecīgākās izmaiņas laikā.

Pasaulē precīzākais pulksteņa mehānisms

Luksus klases mobilais tālrunis tandēmā ar Šveices pulksteni

Mobilais tālrunis, kas klāts ar zeltu un briljantiem sen vairs nav nekāds jaunumus un saista interesi vien tad, ja līdzās dārgakmeņiem, tam piemīt vēl kāda “odziņa”, kā, piemēram, GoldVish Revolution.

Luksus klases mobilais telefons

Neparastais mobilais tālrunis apvieno sevī telefonu un lielisku Šveices pulksteni. Sākotnēji šķiet – kas tur sevišķs? Ikviens mobilais telefons ir spējīgs rādīt laiku un kam gan nepieciešamas vēl kādas ekstras? Tomēr tieši šajā apstāklī slēpjas šī tālruņa „odziņa”. Pulksteni, kas grezno mobilā telefona apakšdaļu, radījis Frederiks Žuveno (Frederic Jouvenot) pēc īpašās tehnoloģijas, jo mēs visi zinām, ka Šveicē tiek ražoti vieni no labākajiem pulksteņiem pasaulē.

Lasīt visu rakstu →