Atslēga vārds: "Prada telefons"

PRADA no LG 3.0 – emocionālā piesaiste pret tehnoloģiskajām funkcijām

Pēdējā laikā viedtālruņu ražotāji galvenokārt pievērsuši uzmanību lietotāju nodrošināšanai ar pašām jaunākajām tehnoloģijām, nevis izveidojuš ierīci, kas tieši uzrunā  patērētāju vajadzības un sniedz emocionālu piepildījumu. Mūsdienās viedtālrunis atspoguļo sava īpašnieka identitāti, vērtības un gaidas. Tas ir privātas informācijas glabātājs un patiešām personisks lietotāja dzīves elements. PRADA un LG apvienojušies jau trešo reizi, lai izveidotu unikālu viedtālruni, kas ne tikai var lepoties ar iespaidīgu funkciju klāstu, bet ir arī veidots pēc unikālas filozofijas, kas lietotājam ļaus emocionāli aizrauties ar šo tālruni.

LG Prada (P940) telefons

Lietotāja interfeiss

Tas, kas tālruni PRADA no LG 3.0 padara īpašu, ir elementi, kuros izpaužas PRADA dizaina filozofija. Starp tiem ir arī PRADA lietotāja interfeiss. Atšķirībā no citiem viedtālruņiem, kuru interfeiss ir vairāk standartizēts, PRADA lietotāja interfeiss veidots PRADA minimālisma dizaina filozofijā.

Lasīt visu rakstu →

Luksus tālrunis PRADA no LG 3.0 tagad arī Latvijā

PRADA tālrunis no LG 3.0. Šis ir jau trešais LG Electronics (LG) un PRADA veiksmīgās sadarbības rezultātā radītais tālrunis, kas apvieno PRADA unikālo stilu un LG inovatīvās tehnoloģijas. PRADA tālrunis no LG 3.0 izceļas ar vienu no lielākajiem (4,3 collu) un spilgtākajiem (800 nitu) skārienekrāniem pasaulē.

LG Prada (P940) telefons

PRADA tālrunis no LG 3.0 nodrošina ne tikai iespaidīgu funkcionalitāti, bet arī unikālu lietošanas pieredzi. Ievērojot minimālismu dizaina stratēģijā, tālrunim ir speciāli radīts interfeiss ar unikālām melnas, pelēkas un baltas krāsas izvēlnes iespējām un ikonām. Turklāt jāpiemin, ka vairākas lejupielādētās aplikācijas iespējams saskaņot ar tālruņa kopējo interfeisa dizainu. Izmantojot tālruņa īpašo interfeisu, lietotāji var novērtēt arī visas jaunākās Android Gingerbread operētājsistēmas priekšrocības ar iespēju vēlāk veikt atjauninājumu uz Android Ice Cream Sandwich. Lasīt visu rakstu →

Aktieris Edvards Nortons un modele Darja Verbovija jaunā tālruņa PRADA no LG 3.0 sejas

LG un PRADA iepazīstina ar globālās reklāmas kampaņas sejām – aktieri Edvardu Nortonu (Edward Norton) un modeli Darju Verboviju (Daria Werbowy), kas prezentē jaunāko kopīgas sadarbības rezultātā tapušo viedtālruni – PRADA no LG 3.0. Šis ir jau trešais, veiksmīgas sadarbības rezultātā radītais tārunis, kur katrs no sadarbības partneriem ieguldījuši labāko no sasniegumiem savā jomā.

aktieris Edvards Nortons, Prada telefons, P940

Reklāmas kampaņā piedalās slavenais amerikāņu aktieris Edvards Nortons, kurš savas karjeras laikā filmējies tādās filmās kā “Pirmatnējās bailes” (“Primal fear”), “Amerikāņu vēsture X” (“American History X”), “Debesu valstība” (“Kingdom of Heaven”) un “Cīņas klubs” (“Fight Club”). Lasīt visu rakstu →