Atslēga vārds: "Pentouch TV"

Lieliskais 3D kļūst arvien labāks!

LG CINEMA 3D Smart TV saņēmis daudz interesantas un slavinošas atsauksmes par savu 3D kvalitāti. Taču LG neguļ uz lauriem, bet gan strādā pie jauniem produktiem un uzlabojumiem, kurus ieraugot jūsu vecais televizors gribēs aizbēgt un paslēpties skapī.

Iztādes IFA 2011 vērtētāji pavadīja ilgu laiku, pētot LG Plasma Pentouch TV, un atzina, ka «pāreja no 2D uz 3D izstrādāta patiešām augstā līmenī». Ir pagājuši tikai daži mēneši un LG jau ir radījuši jaunus, ievērojamus uzlabojumus

Uzlabota attēla kvalitāte!

LG piedāvātā pāreja no 2D uz 3D režīmu ir lieliska, ja vēlaties skatīties visus savus iecienītākos šovus vai spēlēt 2D videospēles 3D kvalitātē. Attēla kvalitāte ir atkarīga no tā ieguves avota, tādēļ izšķirtspēja, pārveidota 3D, var izskatīties ne pārāk labi.

Lasīt visu rakstu →

3D TV katrai jūsu mājas istabai

Vai atceraties tos laikus, kad TV skaitījās greznība? Tipiska situācija – vienā mājsaimniecībā ir viens televizors, kas atrodas dzīvojamā istabā un visi to skatās. Šodien, protams, ģimenes mājā ir vairāki televizori. Pateicoties tehnoloģijām, tie ir kļuvuši daudz pieejamāki ne tikai cenu ziņā, bet tie ir arī krietni mazāki un tiem ir vieglāk atrast vietu dažādās mājas istabās. Šobrīd televizori atrodas dzīvojamās istabās, guļamistabās un pat virtuvēs un vannas istabās.

Ņemot vērā visu plašo pieejamo TV klāstu, sniedzam dažas rekomendācijas, kā atrast piemērotāko TV katram savas mājas stūrītim.

Dzīvojamā istaba

TV vēl joprojām ir kaut kas tāds, ko visa ģimene vēlas baudīt kopā. Un tieši tādēļ dzīvojamās istabas televizoram būtu jāatbilst katra ģimenes locekļa prasībām. Mēs iesakām LW98 55-collu Full LED LG Cinema 3D. Šie LED 3D TV ar aizmugurējo apgaismojumu (back lit) ir pilna klāsta LED televizors ar ārkārtīgi augstu kontrastu, ko var skatīties ļoti plašā leņķī vairāki cilvēki vienlaicīgi. Kopā ar LG 3D skaņas mājas kinozāles sistēmu, jūsu ģimene varēs izbaudīt patiesi kinoteātrim līdzīgu pieredzi, neizejot no savas ērtās dzīvojamās istabas. Ar vienu klikšķi uz Magic Motion vadības pults Jūs varat izvēlēties sev tīkamāko no pieejamā augstvērtīgā 3D satura.

LG LED televizorsBērnistaba

Bērni var būt ļoti aizrautīgi, vai ne? Atstājiet tos kaut uz mirkli nepieskatītus un tas var beigties ar kādu visnotaļ radošu gleznojumu pa visu sienu. Jūs varat domāt, ka uzturēt sienas tīras, nemazinot savu bērnu radošās izpausmes, ir praktiski neiespējams. Nepieņemiet pārāk pārsteidzīgus spriedumus! Pievērsiet uzmanību LG Plasma Pentouch TV, par ko jau esam rakstījuši iepriekš. Tas ir ideāls risinājums jūsu sienām un bērna radošumam. Tas ir TV ar skārienjutīgu ekrānu, kuram nāk līdz 4 rakstāmie. Tagad tikai pasniedziet saviem bērniem rakstāmrīkus skicēšanai, fotogrāfiju apstrādei un pat spēlēm. Ja jūs pamanāt kādu īpaši izdevušos mākslas darbu, to var saglabāt vai izdrukāt pa tiešo no TV.

Lasīt visu rakstu →

1

Aizmirsti par krītiņiem – pasniedz savam bērnam pildspalvu!

Tas, iespējams, ir vecāku ļaunākais murgs: neskaidras līnijas uz sienām – zilas, zaļas, dzeltenas, sarkanas. Krāsas traipi uz jaunā paklāja. Pirkstu nospiedumi, kas šķietami atkal un atkal parādās uz Tava baltā galda. Izklausās pazīstami? Bērnu radošums spēj vienlaicīgi aizraut elpu un padarīt Tevi traku.

LG Pentouch PZ850

Bet vai esam jebkad iedomājušies, ka, iespējams, siena gluži vienkārši ir par mazu bērna iztēlei? Tā vietā, lai no sienas berztu šos mākslas darbus nost, vai nebūtu jauki tos saglabāt elektroniski, lai tos būtu iespējams aplūkot arī pēc vairākiem gadu ar smaidu sejā?

Lasīt visu rakstu →

LG Plasma Pentouch TV – jauns komunikācijas brīnums birojā!

Vai Tev nekad nav gadījies tikšanās laikā ar kolēģiem uz baltās papīra lapas uzmeistarot īpaši izdevušos grafiku vai zīmējumu, kuru tā vien gribas izmantot arī elektroniski? Protams, vienmēr varam izmantot pie rokas esošos telefonus – nofotografēt attēlu, nosūtīt to sev elektroniski un pēc tam izmantot to savām iecerēm. Tomēr LG ir parūpējies par daudz kvalitatīvāku un efektīvāku veidu, kā padarīt tikšanās reizes ar kolēģiem vēl produktīvākas, iesaistot ikvienu radošajā procesā. Tas ir LG Plasma Pentouch TV.

Pentouch

LG Plasma Pentouch TV pamatā ir TV displeja tehnoloģijas, kas ražo infrasarkanos viļņus, kas ar neapbruņotu aci nav saskatāmi. Katra šūna dod īpašu signālu TV displejam, kas tiek uztverts ar īpašu pildspalvu palīdzību, kas nāk komplektā ar TV. Līdz ar to dators zina precīzi to vietu, kur pildspalva pieskaras. Lai sāktu lietot šo TV, datorā, kas ir savienots ar Pentouch TV, ir jāieinstalē viegli lietojama programma.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics Pentouch televizors – inovatīva pieeja mājas izklaidei

Pasaules vadošais tehnoloģiju novators LG Electronics (LG) spēris soli tālāk interaktīvās mājas izklaides jomā ar jauno LG Pentouch televizoru, kam ir skārienjūtīgs plazmas ekrāns, kas apvieno gan visas datora un interneta funkcionalitātes priekšrocības, gan arī ļauj lietotājiem kontrolēt saturu tieši uz ekrāna, izmantojot īpašu “rakstāmrīku.” LG Pentouch televizors ir īpaši plāns un pieejams par ievērojami labāku cenu, nekā līdzīgi modeļi.

LG Pentouch PZ850 televizors

“Skārienjūtīgie displeji kļuvuši par ierastu lietu tālruņos un planšetdatoros, taču joprojām nav izplatīti televizoros,” uzsvēra Havis Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment prezidents un izpilddirektors. “LG Pentouch ļauj izmantot plašākās skārienekrāna iespējas, kā arī novērtēt datora un interneta funkcionalitāti savā televizorā – tas ir aizraujoši un izglītojoši, īpaši ģimenēm.”

Lasīt visu rakstu →