Atslēga vārds: "Pasaule"

Kurš dosies 80 dienās apkārt zemeslodei un saņems 100 000 ASV dolāru?

Noslēdzies LG Electronics konkurss Live Borderless ar vērienīgu balvu uzvarētajam – biznesa klases biļetes ceļojumam apkārt pasaulei un 100 000 ASV dolāru tēriņiem 80 dienu odisejas laikā. Lai piedalītos konursā, vajadzēja tik vien, kā atsūtīt 60 sek video vai rakstisku eseju par tēmu – ko darītu, ja saņemtu šādu balvu.

LG saņēma ceļojumu plānus no vairāk nekā 15 000 konkursa dalībniekiem no visas pasaules – ASV, Kenijas, Tobago, Polijas, Lībijas, Sīrijas, Lielbritānijas, Brazīlijas, Dienvidkorejas u.tt. Galu galā tika izvēlēti 6 finālisti, kuri devās uz Dubaju. Tika pārbaudītas gan viņu zināšanas par svešvalodām un pasaules kulināriju, gan arī par konkursa organizētāju – LG.

Laimīgā uzvarētāja ir Yasmene Salhia no Kanādas. Apsveicam!

10 neparastākie stadioni pasaulē

Interneta saitē Unusual Stadiums apkopoti desmit neparastākie stadioni pasaulē, piemēram, Pasaules spēļu stadions Taivānā, Fudžedas pilsētas stadions Japānā, Alianz arēna Vācijā un vairāki citi spilgti, uzmanību piesaistoši sporta un izklaides pasākumu stadioni, kuru radīšanā ieguldīta milzīga izdoma, darbs un līdzekļi.

Dīvainākās ēkas pasaulē

Interneta saite Strangest Buildings piedāvā apskatīt un uzzināt vairāk par interesantas formas un izskata ēkām dažādās pasaules valstīs. Iespējams uzzināt tādu ēku stāstus kā Ontario Mākslas un dizaina koledžu Kanādā, Kolumba gaismas māju Dominikānas republikā, Elbes Filharmoniju Vācijā un Konteineru pilsētu Lielbritānijā. Arhitektiem, kas veidojuši šīs celtnes, izdevies radīt nozīmīgas, laikmetīgas un apskates vērtas vietas, kas noteikti paliks atmiņā ar savu spilgtumu un neierasto un pārsteidzošo izskatu.

Jo neparastas mājas ir kā cilvēki – vērts ieklausīties to stāstos.

10 labākās profesijas pasaulē

Interneta saite Greatest Jobs piedāvā iepazīt desmit lieliskākās profesijas pasaulē, tādas kā izklaides direktors, prezervatītvu testētājs, profesionāls bordeļu pārbaudītājs, datorspēles “World of Warcraft” izmēģinātājs, Paradīzes salas aprūpētājs, luksusa gultas testētāja, konfekšu un vīna pārbaudītājs un citas. Tiek piedāvāta iespēja iepazīt dažādus cilvēkus, kam šis darbs ir ikdiena.

12 pasaules skaistākās pilsētas

Ietekmīgais žurnāls Forbes apkopojis skaistākās pasaules pilsētas. Sarakstā iekļautas tādas pilsētas kā: Kembridža, Tokija, Parīze, Vankūvera, Sidneja, Florence, Venēcija, Keiptauna, Sanfrancisko, Čikāga, Ņujorka un Londona.

Apskati skaistākās pasaules pilsētas bildēs:

Skaistākā pilsēta

Zemes stunda

22.aprīlī visā pasaulē kopš 1970. gada tiek svinēta Zemes diena (Earth Day), tomēr daudzviet pasaulē šajā laikā tiek svinēta Zemes nedēļa vai Zemes mēnesis, organizējot dažādas vides aktivitātes visu aprīļa mēnesi. Kādēļ šī diena tiek svinēta? Zemes dienas ideja ir vienot cilvēkus visā pasaulē kopā veidot drošāku, veselīgāku un tīrāku pasauli ikvienam un pievērst cilvēku uzmanību globālās sasilšanas problēmām.

Zemes stunda

Zemes dienas pasākumi daudzās pasaules valstīs tiek ievadīti ar t.s. Zemes stundu, kurā zaļo ideju atbalstītāji vienojas kopīgā akcijā un vienu stundu, laikā no plkst. 20:00 – 21:00 pēc katras valsts vietējā lakā tiek izslēgta ikviena elektroierīce un apgaismes ierīce.

Lasīt visu rakstu →