Atslēga vārds: "Parīze"

Parīzes 2012.gada rudens/ziemas modes nedēļa bildēs.

Guardian.co.uk nosaucis 10 iespaidīgākos 2012.gada Parīzes modes nedēļas  momentus.

Ceļojums pirmajā klasē

Stacijas pulkstenim nositot 10.00, pašā Luvras sirdī sāka ducināt Louis Vuitton Express tvaika lokomatīve. No kravas vagoniem izkāpa 47 modeļi, kas izrādīja Vuitton radīto bagāžu. Tā bija nevainojama Marka Džakobsa uzstāšanās Vuitton modes namā – pilnībā izstrādāti komplekti, stāsts, kas lika gaisā virmot senai, aristokrātiskai ceļojuma noskaņai, un, protams, tērpi, kas tika papildināti ar milzīgām, bet saplacinātām cepurēm. Tēls bija bagātīgi izdekorēts ar dārgakmeņiem un krāsainiem izšuvumiem. Šo noteikti var saukt par ceļojumu pirmajā klasē.

Āda

Āda apģērbā ir nezūdoša un pastāvīga modes tendence. Lasīt visu rakstu →

“Esmu parīziete”

Franču fotogrāfs Baudouin radījis aizraujošu fotosēriju “I Am A Parisian Lady”, fotografējot parīzietes savās dzīves vai darba vietās.

Parīziete, parīze

Lasīt visu rakstu →

100 labākie tērpi Parīzes modes nedēļā: Pavasaris 2010

Parīzes modes nedēļas ietvaros bija iespēja iepazīties ar jaunākajām modes tendencēm šī gada pavasara sezonai.

Harpersbazaar.com apkopojuši 100 labākos tērpus, kur smelties idejas gaidāmajam pavasarim!

Lasīt visu rakstu →

LG pilsētnieciskā izsmalcinātība izstādē MAISON&OBJET

LG Electronics kā oficiālais halles “NOW!” galvenais sponsors piedalījās MAISON&OBJET dizaina izstādē, kura notika Parīzē no 4. līdz 8. septembrim. LG piedāvāja kulinārijas meistarklases, kā arī modernu produktu un tehnoloģiju prezentācijas izstādes “Urban Café” zonā.

LG sadzīves tehnika MAISON&OBJET izstādē

Parīze pašreiz atrodas pilsētas zīmola maiņas “New Paris” notikumu virpulī. Viens no iemesliem, kādēļ LG šogad ar īpašu degsmi piedalījās izstādē, ir tas, ka MAISON&OBJET ambiciozā pilsētas vīzija līdzinās LG zīmola identitātei – uzlabot patērētāju dzīvi ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību.

Lasīt visu rakstu →

Peldošais ledusskapis

Metālisks un auksts, turklāt peld ūdenī? Uzmini nu, kas tas ir? Domājams, ka ne katrs steigsies pateikt pareizo atbildi, jo kurš gan varētu iedomāties, ka ūdenī var peldēt arī ledusskapis?

Peldošais ledusskapis

Lai vērstu uzmanību uz produkta pārdošanas uzsākšanu pasaules līmenī, 70 metrus garais kuģis bija pārtapis par LG jauno ledusskapi un laikā no 22 – 25. jūnijam veica braucienu pa Sēnu no Le Havres līdz Parīzei. Ik pa laikam tika veiktas plānotas pieturas, kuru laikā uz klāja tika uzņemti ledusskapji, pildīti ar vietējiem gardumiem.

Lasīt visu rakstu →