Atslēga vārds: "padomi"

Kā noorganizēt lielisku ballīti mājās

Organizēt ballīti mājās nebūt nav vienkārši, nepieciešams padomāt par noformējumu, viesu izklaidēm, atspirdzinājumiem un daudzām citām lietām, kas, esot citu mājas ballītēs, šķiet tik pašsaprotamas. Turklāt, vienmēr jau gribas, lai tieši Tavu ballīti atcerētos kā visinteresantāko un jautrāko.

Pagalms - terase

Freshome.com sniedz vērtīgus padomus, kā vieglāk tikt galā ar ballītes rīkošanu, padarot to par lielisku vakaru gan saimniekam, gan viesiem:

  • Sastādiet budžetu: lai arī sapņojam par karalisku pasākumu, ne vienmēr viss iecerētais var iekļauties izmaksu tāmē. Tādēļ īpaši svarīgi ir jau sākumā sastādīt budžetu, kas aptver trīs galvenās tēmas – cienasts, dekorācijas un izklaides. Nav svarīgi precīzi skaitļi, tomēr aptuvens aprēķins ballītes plānotājam palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem maciņā pēc ballītes noorganizēšanas.

TOP10 ieteikumi labākam CV

www.bradleycvs.co.uk iesaka domāt par savu CV kā par veikala skatlogu – tam ir efektīvi jāattēlo tava pieredze, spējas un īpašības īsā laika sprīdī. Raksta autors piedāvā arī ieteikumus, kas palīdzēs izveidot tādu CV, kas tevi parādīs vislabākajā gaismā.

CV

1. Izsakies īsi un skaidri

CV struktūras izvēle ir pirmais būtiskais solis. Vissvarīgākajai informācijai, piemēram, tavām prasmēm un pieredzei, jābūt pasniegtai pirmajai, lai tā tiek uzreiz pamanīta. Parasti CV vajadzētu iekļaut sasniegumus, pieredzi, īpašās prasmes (valodas, datorprasmes), izglītību, kursus un, ja vēlies, arī intereses. CV nav vēlams būt garākam par divām lappusēm.

Lasīt visu rakstu →