Atslēga vārds: "Optimus 4X HD"
5

LG Optimus 4X HD, L9, L7 un L5 saņem Android 4.1 Jelly Bean jauninājumu

Tagad arī LG L-sērijas viedtālruņu Optimus L7 un Optimus L5 lietotāji Latvijā var atjaunināt savus viedtālruņus uz Android 4.1 Jelly Bean versiju. Viedtālruņi LG Optimus L9 un Optimus 4X HD šo atjauninājumu saņēmuši jau iepriekš. Jelly Bean jauninājumā tika iekļauta virkne uzlabojumu kā no LG, tā arī Google puses. Atjauninājumu var veikt izmantojot LG Mobile Support Tool.

Android 4.1 Jelly Bean

Lasīt visu rakstu →

LG QuickMemo piedāvā ērti lietojamu navigāciju

LG QuickMemo oficiāli ir nonācis arī Latvijā un Optimus 4X HD, Optimus L7 (ar jaunāko OS atjauninājumu V10G) un Optimus L5 lietotāji būs pirmie, kas varēs šo funkciju izmantot praksē. Šī funkcija ļauj satvert, pielāgot, komentēt un dalīties ar saturu vienkārši, neizmantojot speciālu ekrāna irbuli.

LG Optimus 4X HD telefons un QuickMemo funkcija

Ar LG QuickMemo lietotāji var ne tikai veikt jebkura satura ekrānšāviņus, piemēram digitālo žurnālu un fotogrāfiju, bet arī personalizēt un dalīties ar tiem ar saviem draugiem. Atrodoties ceļā, iespējams veikt kartes ekrānšāviņus, kurā dažādus komentārus var izdarīt ar pirkstu, un augšuplādēt tos sociālo tīklu vietnēs, piemēram, Facebook un Twitter, izmantojot sms vai e-pastus.

Lasīt visu rakstu →

Sajūti sportisko garu kopā ar LG QuickMemo™

LG Electronics (LG) paziņojuši par jaunu virtuālo kampaņu, kurā Facebook lietotāji var atbalstīt savus iemīļotākos sportistus, kā arī radītu paši savus uzvaras mirkļus, ar kuriem dalīties caur unikālu LG Mobile’s UX funkciju – LG QuickMemo™.

QuickMemo™ Facebook konkurss

Atzīmējot jau atklāto sporta sezonu, LG Mobile rīko digitālu pasākumu “Iztēlojies vairāk ar QuickMemo™”, kas sastāv no divām daļām. Pirmajā pasākumā, kas notiks no 6. -18. jūlijam, dalībnieki varēs izteikt atbalstu saviem mīļākajiem sportistiem vai arī draugiem, kuri īsteno personiskus mērķus, nosūtot viņiem ziņojumus caur QuickMemo™. To var izdarīt LG Mobile Facebook lapā.

Lasīt visu rakstu →

1

Pirmais LG četrkodolu viedtālrunis OPTIMUS 4X HD tagad arī Latvijā

LG Electronics (LG) pirmais četrkodolu viedtālrunis Optimus 4X HD (P880) jau no nākamās nedēļas būs pieejams Latvijas veikalos. Jaudīgais un stilīgais Optimus 4X HD ar 4,7 collu True HD IPS displeju, Quick Memo™ un Media Plex™ funkcijām metis ievērojamu izaicinājumu savas jomas konkurentiem. Turklāt unikālais NVIDIA 4-PLUS-1™ Quad-Core procesoru Tegra®3, nodrošina lielisku veiktspēju un darbības ātrumu, kas līdzvērtīgs datora kvalitātei.

LG Optimus 4X HD (P880) Android telefons

Kad darbībai nepieciešama maksimāla jauda, Tegra®3 automātiski aktivizē visus četrus kodolus, turpretī, gaidīšanas vai mūzikas atskaņošanas režīmā tas automātiski pārslēdzas uz piekto, akumulatora taupīšanas kodolu. Turklāt, lai vēl vairāk kontrolētu tālruņa enerģijas patēriņu, lietotāji varēs izmantot ekskluzīvo Eco-Mode aplikāciju, kas tiks piedāvāta ar programmatūras jauninājumiem, un manuāli atslēgt jebkuru no Tegra3 kodoliem. Iespaidīgais 2,150 mAh akumulators, kas ir lielākais starp četrkodolu viedtālruņiem, un patentētā SiO+ tehnoloģija nodrošina ilgāku Optimus 4X HD (P880) akumulatora darbības laiku, nepadarot viedtālruņa smalko izskatu masīvāku.

Lasīt visu rakstu →

Pasaules Mobilajā kongresā LG Electronics iepazīstinājis ar iespaidīgu viedtālruņu klāstu

Šī gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC – Mobile World Congress), kas no 27. februāra līdz 1. martam norisinās Barselonā, Spānijā, LG Electronics (LG) iepazīstinājis tehnoloģiju entuziastus ar iespaidīgu jauno viedtālruņu klāstu. Ar LG LTE (4G) tehnoloģiju aprīkotie viedtālruņi atspoguļo LG jauno saukli “LTE, tas vienmēr ir LG” (“LTE, it’s always LG”), turpinot pierādīt LG vadošās pozīcijas LTE (4G) tīklā. Kongresa laikā LG demonstrēja pasaulē pirmo tehnoloģiju balss-video zvanu pārveidei šajā tīklā.

LG MWC 2012 telefoni

Ar LG patentēto tehnoloģiju palīdzību “premium” klases viedtālruņi papildināti ar jaunām iespējām, piemēram, 5 collu True HD IPS ekrānu attiecībā 4:3 un uzlabotām 3D tehnoloģijām, kas ļauj skatīt attēlus un video, neizmantojot speciālās 3D brilles. Lasīt visu rakstu →

6

LG Electronics iepazīstina ar LG Optimus 4X HD – pirmo viedtālruni ar četrkodolu procesoru

Šodien LG Electronics (LG) iepazīstināja ar pirmo viedtālruni ar četrkodolu procesoru – LG Optimus 4X HD. Apvienojot NVIDIA jaunāko 1.5GHz Tegra 3 procesoru ar True HD IPS displeju, LG Optimus 4X HD nodrošina datoram līdzvērtīgu kvalitātes sniegumu.

LG Optimus 4X HD telefons

„Tieši pirms gada LG ieviesa pasaulē pirmo viedtālruni ar divkodolu procesoru, un šodien atkal esam pagrieziena punktā ar jaunu tehnoloģiju sasniegumu,” saka LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park). Lasīt visu rakstu →