Atslēga vārds: "Optimus 3D"
11

LG Optimus 3D programmatūras atjauninājums piedāvā jaunas iespējas

LG Optimus 3D atjauninājumā iekļauts ne tikai uzlabojumi no Google, piemēram, uzlabotu baterijas darbošanās ilgumu, iekopēšanas funkciju un lietotāja interfeisu, bet arī jaunas iespējas no LG:

  • Uzlabots HSPA+ ātrums caur ātrāku pakešdatu servisu – interneta lietošana kļūs daudz ātrāka un ērtāka ar 21Mbps HSDPA.
  • Paplašināta 3D pieredze ar 3D video rediģētāju un skatīšanās iespēju pa visu ekrānu – tagad būs iespējams filmēt un rediģēt gan 2D, gan 3D filmiņas Optimus 3D tālrunī. Skatīšanās ekrāns ir kļuvis platāks un nodrošinās labāku 3D satura kvalitāti.
  • Uzlabota 2D video stabilizācija un galeriju veidošana – tagad Optimus 3D īpašniekiem būs iespēja ierakstīt daudz augstākas kvalitātes video 2D režīmā ar video stabilizācijas iespēju, kā arī galeriju lādēšanās laiks būs mazāks.

Latvijā šis LG Optimus 3D atjauninājums jau ir pieejams.

1

Ar HD sāk aprīkot arī viedtālruņus

Reiz HD tehnoloģijas tika asociētas tikai ar televizoriem, tagad tās atrodamas gan fotokamerās, gan viedtālruņos. Piemēram, LG jaunākais Optimus LTE modelis ļauj pilnībā izbaudīt HD saturu tālruņa ekrānā. Ar savu augsto tehnoloģiju kompetenci, LG veicina ar HD aprīkotu mobilo ierīču izplatīšanos.

Optimus LTE

Vēsture

Pasauli ar HD tehnoloģijām 1990.gados ASV iepazīstināja Lielā digitālās HDTV Alianse (Digital HDTV Grand Alliance), kuras sastāvā ietilpst televīzijas, elektronisko aprīkojumu un komunikācijas uzņēmumi, un Masačūsetas Tehnoloģiju institūts (Massachusetts Institute of Tecnology).

Kas ir HD?

Apzīmējums “HD” (high definition – no angļu val. augsta izšķirtspēja) šodien tiek bieži lietots, bet tikai daži zin, ko tas tiešām nozīmē. HDTV standarts pieprasa kā minimums 1280×720px rezolūciju. HDTV standarts ir 16:9 ekrāna proporcija, kas to maksimāli pietuvina kinoteātra ekrānam. HDTV uztver augstākās kvalitātes digitālos signālus, kas nodrošina skaidru attēlu un spilgtākas krāsas. Šodien visi jaunākie televizori ir aprīkoti ar HDTV, ja ne Full HDTV tehnoloģijām.

Lasīt visu rakstu →

Kā iegūt labāku 3D fotogrāfiju, izmantojot LG Optimus 3D

Lieliskas fotogrāfijas ir tas, kas mums paliek pēc ceļojumiem, pasākumiem, svētkiem. Taču lai tiktu pie lieliskas fotogrāfijas, ir jāzina, kā to pareizi iegūt. Sešiem National Geographic fotogrāfiem tika iedotas LG Optimus 3D fotokameras, lai radītu 3D attēlus. Pēc šī pētījuma fotogrāfi sniedza 10 ieteikumus, kā iegūt kvalitatīvu 3D fotogrāfiju.

1. Atrodies tuvu

Lai 3D efekts būtu ass, jāatrodas tuvu objektam, aptuveni 1-3m attālumā no tā.

Optimus 3D fotogrāfijas Atrodies tuvu

Lasīt visu rakstu →

4

LG Electronics piedāvā pasaulē pirmo 3D spēļu konvertācijas rīku viedtālruņiem

LG Electronics (LG) piedāvā pasaulē pirmo OpenGL-based spēļu konvertācijas rīku, kas viedtālruņa platformā spēj pārveidot 2D formāta spēles uz 3D formātu. Tā rezultātā tiks paplašinātas 3D satura lietošanas iespējas arī spēļu platformās. 3D spēļu konvertācijas rīks viedtālruņiem jau šobrīd pieejams Android 2.2 atjaunotajā versijā un, lai to sāktu lietot, jāveic Optimus 3D viedtālruņa programmatūras atjauninājums.

LG Optimus 3D (P920) telefons

3D spēļu konvertācijas rīks būs vienlīdz labs ieguvums kā spēļu veidotājiem, tā arī viedtālruņu lietotājiem. Novērtēt šī rīka priekšrocības un 2D formāta spēles pārveidot uz 3D formātu, iespējams vienkārši to aktivizējot. Tikpat vienkārši iespējams pārslēgties atpakaļ uz 2D režīmu.

Lasīt visu rakstu →

LG 3D ekosistēma – laiks pilnveidoties

3D filmas uz kinoteātra lielajiem ekrāniem vairs nespēj mūs pārsteigt – esam to pieņēmuši par ja ne normu, tad visai viegli pieejamu ekstru filmu skatīšanās pieredzē gan. Mūsdienās 3D formāts vairs nav atrodams tikai uz lielajiem TV ekrāniem – LG piedāvā īstu 3D ekosistēmu, kas atļauj tehnoloģiju entuziastiem baudīt 3D formātu vienmēr un visur.

Nav jāmeklē tālā pagātnē, kad iespēja pašam uztaisīt 3D filmu šķita vien nereāls sapnis. Tagad tas ir iespējams ar jauno LG Optimus 3D viedtālruni vienā mirklī! Iespējams, ka šādi nekļūsi par nākamo Džeimsu Kameronu, bet tas var būt solis tuvāk izcilu 3D satura filmu veidošanai. LG Optimus 3D ir augstas veiktspējas viedtālrunis ar pasaulē pirmo divkodolu, divkanālu un divkāršās atmiņas arhitektūru, kā arī pirmo 3D platformu, kas ļauj ierakstīt, demonstrēt un koplietot 3D saturu. Turklāt tas viss bez īpašu 3D briļļu nepieciešamības!

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iesaista National Geographic labākos fotogrāfus unikālā sadarbības projektā 3D satura iespēju paplašināšanai

LG Electronics (LG) uzsācis sadarbību ar National Geographic fotogrāfiem, lai radītu tā vēsturē pirmo 3D foto un video saturu. Materiālu uzņemšanā tiks izmantoti tikai LG Optimus 3D – pasaulē pirmie Tri – Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūras 3D viedtālruņi, kuru 3D satura demonstrēšanai nav nepieciešamas 3D brilles.

LG Optimus 3D (P920) Android telefons

„Jau teju gadsimtu National Geographic ir bijis logs uz neparastām neskartas dabas ainavu, ceļojumu un dzīvesstila fotogrāfijām,” norādīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Tāpēc esam pagodināti, ka seši labākie National Geographic fotogrāfi liks lietā Optimus 3D attēlveidošanas jaudu, lai radītu jaunus meistardarbus.”

Lasīt visu rakstu →

Viedtālrunis LG OPTIMUS 3D papildina LG vienoto 3D ekosistēmu

LG Electronics (LG) pasaulē pirmais Tri – Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūras 3D viedtālrunis papildina LG 3D ekosistēmu, kurā jau ir LG CINEMA 3D televizori, 3D mājas kinozāles, 3D piezīmjdatori, 3D projektori un 3D monitori. Ar LG 3D ekosistēmu lietotājiem ir pieejama pilnīga 3D formāta sistēma, kas nodrošina iespēju lietot, veidot un dalīties ar augstākās kvalitātes 3D saturu.

LG Optimus 3D Android telefons

„Vēl tikai pirms dažiem gadiem 3D formāts tika uzskatīts par nesasniedzamu tehnoloģiju, kas pieejama tikai šauram lietotāju lokam. Šodien, pateicoties tādiem izstrādājumiem kā LG Optimus 3D, ikvienam ir iespēja novērtēt 3D formāta priekšrocības,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). „Turklāt LG 3D izstrādājumi aprīkoti ar kamerām un savienojamību, kas ļauj veidot un acumirklī koplietot 3D saturu.”

Lasīt visu rakstu →

Life’s good – ar Optimus 3D

26. jūlijā Ņujorkas pilsētas «Terminal 5» par tikšanās vietu bija izvēlējušies 1500 rokmūzikas grupas “Janes Addiction” fanu. Neskatoties uz 26 gadu pastāvēšanas vēsturi, šie mūzikas veterāni sniedza iespaidīgu šovu, liekot pūlim pieprasīt atkārtojumu. Šajā koncertā, LG atlasīja 100 fanus, kuri, izmantojot Optimus 3D viedtālruni, filmēja koncertu. Pateicoties LG sadarbībai ar YouTube, faniem visā pasaulē bija iespējams vērot pirmo lietotāju veidoto trīsdimensiju koncertu. Skatuve 360 grādu leņķī, kura ļāva vērot un klausīties uzstāšanos no visam pusēm, bija daļa no LG mērķa radīt iespēju pašiem telefona lietotājiem izveidot 3D, parādot cik tālu ir attīstījusies 3D izklaide.

Janes Addiction koncerts LG Optimus 3D

Klausoties dziesmas dzīvajā un filmējot tās ar Optimus 3D ierīcēm, fani bija autori 60 minūšu garai dokumentālai filmai – “Pasaules pirmais lietotāju radītais 3D koncerts”.

Lasīt visu rakstu →

2011. gada IFA izstādē LG demonstrē pilnu 3D ekosistēmu

LG Electronics (LG) 2011. gada IFA izstādē demonstrē visplašāko 3D ierīču klāstu, sākot no viedtālruņiem līdz TV, tādējādi akcentējot savas līderpozīcijas 3D jomā. Prezentācijas “Do it all in 3D” laikā LG iepazīstina ar CINEMA 3D viedo risinājumu klāstu tādos produktos kā TV, monitori, projektori, piezīmjdatori, mājas kinoteātra sistēmas, kā arī viedtālruņi.

IFA 2011 LG 3D ekosistēma Optimus 3D Cinema 3D

Pēdējā gada laikā LG paplašinājis 3D ierīču izmantošanas iespējas un to saturu. Jāatzīmē 3D displeja kvalitātes uzlabojumi, kā arī LG CINEMA 3D TV attēls bez ņirboņas, ko apstiprinājušas Eiropas kvalitātes aģentūras TÜV un Intertek. Savukārt 3D monitori uzlaboti, samazinot paneļa izmēru un ļaujot attēlu skatīties platā leņķī. LG turpina piedāvāt vieglas un bez baterijām lietojamas 3D brilles, kuras izmantojamas ar visiem LG 3D izstrādājumiem.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar Optimus 3D – pasaulē pirmo Tri-Dual viedtālruni ar pilnu 3D funkcionalitāti

LG Electronics (LG) oficiāli paziņo, ka jau šonedēļ tikai Tele2 tirdzniecības vietās Latvijā būs pieejams pasaulē pirmais 3D viedtālrunis LG Optimus 3D (P920) par pirmo iemaksu tikai viena lata apmērā un bezmaksas internetu telefonā trīs mēnešu garumā.

LG Optimus 3D (P920) telefons

Ar unikālo Tri – Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūru LG Optimus 3D pārnes viedtālruņa funkcionalitāti jaunā dimensijā un ļauj novērtēt ievērojami uzlabotas veiktspējas priekšrocības, vienlaicīgi veicot dažādus uzdevumus – no video demonstrēšanas līdz sarežģītām grafikas spēlēm. Turklāt ar šo tālruni sperts nozīmīgs solis pretī pilnas 3D funkcionalitātes integrācijai ikdienas dzīvē – tūlītējai iespējai ierakstīt, aplūkot un koplietot 3D formāta saturu bez 3D briļļu izmantošanas.

Lasīt visu rakstu →