Atslēga vārds: "OLED televizori"

LG uzsāk pasaulē pirmā ieliektā OLED televizora pārdošanu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka pirms pārdošanas uzsākšanas sāks pieņemt pasūtījumums no klientiem Dienvidkorejā, kuri vēlas iegādāties 55 collu (54,6 collas pa diognāli) lielo ieliekto OLED TV (55EA9800) televizoru. Jau vairāk kā 1400 LG mazumtirdzniecības veikalu Dienvidkorejā sāks pieņemt pasūtījumus no tiem, kuri vēlas iegādāties LG premium televizoru, kura cena svārstās ap 13500 USD. Izrietot no šī paziņojuma, LG kļūst par pirmo zīmolu pasaulē, kurš plašākai sabiedrībai komerciālos nolūkos pārdod gan plakanā ekrāna OLED TV, kurš pie pricējiem nonāca jau šī gada februārī, gan ieliekto OLED TV, tā kļūstot par līderi OLED tirgus daļā, kam pēc DisplaySearch pētījuma datiem līdz 2016. gadam plānots izaugt līdz pat 7 miljoniem vienību.

LG 55EA9800 OLED televizors

Jaunais televizora modelis EA9800 piedāvā industrijā pirmo ieliekto televizora ekrānu, kas piedāvā IMAX veida skatīšanās pieredzi mājas apstākļos. Pēc vairāk kā piecu gadu ilgiem pētījumiem, izdevies radīt vispiemērotāko ekrāna izliekumu, kas atrodas vienādā attālumā no skatītāja jebkurā no ekrāna punktiem, izolējot ekrāna malu radītos attēla kropļojumus un detaļu zudumu.

Lasīt visu rakstu →

LG produkti saņem CarbonFree sertifikātu

LG Electronics (LG) stratēģija un centieni samazināt oglekļa emisiju ir atalgojušies – seši LG produkti ir saņēmuši CarbonFree® sertifikātu. Vadošā organizācija, kas cīnās ar globālo sasilšanu un novērtē zīmolu un cilvēku atstāto ietekmi uz vidi – Carbonfund.org fonds (Carbonfund.org Foundation) – novērtējot LG, kas ražo tehniku ar pazeminātu oglekļa emisiju, devusi sertifikātu vairākiem LG produktiem.

LG F1480TDS 6 Motion veļas mašīna

CarbonFree® sertifikātu saņēmuši tādi LG produkti kā viedtālrunis Optimus G, OLED TV, veļas mašīna, ledusskapis, putekļu sūcējs un datora monitors. Lai šīs preces varētu iegūt sertifikātu, bija nepieciešams noskaidrot to pilnu dzīves ciklu, no ražošanas procesa līdz to lietošanai un likvidācijai.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo OLED televizoru ar izliektu ekrānu

LG Electronics (LG) šodien pierādījis savu nepārtraukto OLED televizoru tirgus līdera pozīciju, prezentējot revolucionāru OLED televizoru (modelis EA9800) ar izliektu ekrānu starptautiskājā CES 2013 izstādē. Izmantojot izcilo WRGB tehnoloģiju, neticami plānais ekrāns piedāva izliektu ekrānu un spilgtu attēla kvalitāti, kas praktiski neatšķiras no dabā sastopamām krāsām.

LG 55EA9800 OLED televizors, CES 2013

Jaunais EA9800 modelis ir aprīkots ar pasaulē pirmo izliektā ekrāna ergonomisko dizainu un pilnu CINEMA 3D tehnoloģijas atbalstu. Pateicoties nedaudz izliektajam ekrānam, visa ekrāna virsma atrodas vienādā attālumā no lietotāja acīm, novēršot ekrāna malu vizuālu traucējumu un detaļu zaudējumu. Produkta pieejamība un cena vēl nav zināma.

Lasīt visu rakstu →

LG uzsāk ilgi gaidīto OLED televizoru pārdošanu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka šomēness Dienvidkorejā sāks pieņemt pasūtījumus tik ļoti gaidītajam 55 collu WRGB OLED TV televizoram.

LG 55EM970V OLED televizors

Paziņojums par citiem tirgiem, kuros būs pieejams revolucionārais LG OLED TV, kā arī par tā cenām tiks sniegts pēc dažām nedēļām. Pirmoreiz šo OLED tehnoloģijas ekrānu LG prezentēja pērnā gada CES izstādes laikā, kurā televizora sākotnējais modelis saņēma balvu “Labākais izstādē”.

Lasīt visu rakstu →

LG spilgtākie mirkļi no IFA 2012

Nav šaubu, ka LG stendu izstādē IFA 2012 apmeklēja neskaitāmu cilvēku pūļi. LG Bloga komanda mēģināja to visu iemūžināt ar rokas kameru, lai noķertu spraigākās emocijas un sajūsmu.

Lai arī esam jau dalījušies ar vairākiem lieliskiem attēliem no IFA, šajā bloga rakstā gribētu jums parādīt dažus no mūsu mīļākajiem attēliem.

Kā viens no vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, LG ir pārliecināts, ka IFA klātbūtne bija jūtama ne tikai izstādes ēkā, bet arī visā Berlīnē.

IFA 2012

Ja kāds uzskata, ka tehnoloģiju izstādes ir domātas tikai pieaugušajiem, viņš noteikti nekad nav bijis IFA izstādē. Berlīnē LG stends bija pārpildīts ar jauniešiem, jo LG mērķis ir piedāvāt vislabāko TV saktīšanās pieredzi ikvienam – gan jaunam, gan vecākam LG fanam. Tā kā bērni un pusaudži ir vieni no vērīgākajiem tehnoloģiju novērtētājiem, tad LG jutās pagodināti, ka šī vecuma grupa stendā tika pārstāvēta tik plašā skaitā.

Lasīt visu rakstu →

LG prezentējis vadošos mājas izklaides produktus izstādē IFA 2012

Šī gada izstādē IFA, LG Electronics (LG) prezentēja plašu klāstu ar nozarē vadošajiem patērētāju elektronikas produktiem, kuru sauklis ir „ABOVE AND BEYOND”. Pasaulē lielākais un plānākais 55 colu OLED TV televizors ir ķluvis par šīs kolekcijas centrālo elementu. LG demonstrēja arī jaunākos mājas izklaides produktus, tajā skaitā pasaulē pirmos 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas (Ultra Definition – UD) 3D un CINEMA 3D Smart TV televizorus, IPS (In-Plane Switching) monitorus un plašu audio un video produktu klāstu.

LG 55EM9600 OLED televizors

„Ik gadu izstādē IFA LG piedāvā jaunu mājas izklaides dimensiju, un šis gads nebija izņēmums,” stāsta Heviss Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

Lasīt visu rakstu →

LG gatavs vadīt globālo TV tirgu ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām

“LG Electronics (LG) cer uz ilgstošu ienesīgas peļņas periodu, uzlabojot pašreizējās tehnoloģijas līdz to pilnīgam potenciālam un izveidojot LG vidi TV nozarē, kurā ātrums un inovācijas tiek uzskatīti par tikpat nozīmīgiem rādītājiem kā mobilo ierīču tirgū,” sācija Heviss Kvons (Havis Kwon) LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

Nostiprina savas pozīcijas OLED TV tirgū

LG 55 collu OLED TV televizors vispirms tiks prezentēts Korejas tirgū, pēc tam arī pārējos svarīgākajos tirgos. Taču, lai saglabātu pārsvaru pār konkurentiem un piedāvātu pircējiem jaunu produktu klāstu, 2013. gadā LG papildinās OLED TV līniju ar dažādiem nākamās paaudzes produktiem.

LG 55EM9600 OLED televizors

Ieņem vadošās pozīcijas 3D TV un Smart TV jomā

LG turpinās pilnveidot veiksmīgo CINEMA 3D TV līniju, aprīkojot to ar Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģiju. Pilns 3D TV portfelis ietvers modeļus ar ekrāna izmēru no 32 collām līdz pat 84 collām.

Lasīt visu rakstu →

LG OLED televizori atzīti par labākajiem displeja produktiem Eiropā

LG Electronics (LG) arī šogad izpelnījies atzinību Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācijas (European Imaging and Sound Associations – EISA) 2012 balvu pasniegšanas ceremonijā, saņemot “Eiropas displeja sasniegumu godalgu” par LG OLED televizoriem (modeļi LG 55EM970V un LG 55EM975V) un “Eiropas viedā televizora godalgu” par LG CINEMA 3D Smart TV (modelis LG 55LM960V). Uzvarētāju produktus izvēlējās 50 audio un video žurnāli no 19 Eiropas valstīm. EISA godalga – viens no prestižākajiem apbalvojumiem mājas izklaides nozarē – ir atzinība produktiem, kas saņēmuši labāko novērtējumu tehnoloģiju, dizaina un inovāciju jomā.

LG 55EM9600 OLED televizors

„Šī LG OLED TV un CINEMA 3D Smart TV atzinība, kas saņemta no EISA žūrijas, vēlreiz pierāda LG vadošo pozīciju mājas izklaides tirgū,” saka LG Home Entertainment Company prezidents un vadītājs Heviss Kvons (Havis Kwon). „Līdzās pārdošanas rādītājiem, mūsu inženieriem un dizaineriem ir svarīgi arī šādi nozares pagodinājumi, jo viņi respektē nozares līderu – EISA biedru viedokli.”

Lasīt visu rakstu →

1

OLED TV ēra tuvojas. Kāda būtu vislabākā televizora izvēle?

LG, prezentējot LG 55-collu OLED TV ar lielisko attēlu un displeja kvalitāti, tas CES 2012 piedzīvoja rekordlielu apmeklētāju uzmanību – 153,000 cilvēki vēlējās aplūkot šo televizoru.

Tomēr, iegādāties labu OLED TV var tikai ieguldot salīdzinoši lielas sākuma investīcijas, tādēļ, pirms pirkuma izdarīšanas, būtu jāiepazīst un jāsaprot šī tehnoloģija, lai varētu izdarīt vislabāko pirkuma izvēli.

LG 55EM9600 Smart TV OLED televizors

Kas ir OLED un kādēļ izvēlēties LG OLED TV?

Būtībā OLED (Organic Light-Emitting Diode) paneļi izstaro paši savu gaismu, kad caur tiem tiek vadīta elektriskā strāva, bet LCD displejiem ir nepieciešams ārējais gaismas avots. OLED nav nepieciešama pretgaisma, paneļi ir ļoti plāni, tādēļ ļauj veidot veiksmīgu diazinu un ir ar lielāku enerģijas efektivitāti. Turklāt, tiem ir patiesi dziļa melnā krāsa. Apkopojot šos parametrus, ir saprotams, kādēļ OLED TV saņem tik plašu TV skatītāju atzinību.

Lasīt visu rakstu →

1

Veiksmīgākā LG virālā kampaņa

Prestižajā reklāmas festivālā Kannu Lauvas, LG Electronics saņēma vairākas balvas par savu virālās kampaņas video “Gudrais zaglis kamerās”. Video, kura vienīgais izplatīšanas kanāls bija Youtube, Kannās tika apbalvots ar Zelta Lauvu kā labākā reklāmas un promociju kampaņa. Turklāt, LG ieguva arī Sudraba Kiber-lauvu.

Kannu Lauvu balvas tradicionāli ik gadu tiek pasniegtas labākajām un radošākajām reklāmas kampaņām. LG Nīderlandes birojs cieši sadarbojās ar Y&R Amsterdam, lai radītu šo video, kas rezultātā kļuva par visveiksmīgāko virālo kampaņu un ieguva vairāk nekā 7 miljonus skatījumu pirmajās 4 kampaņas nedēļās.

Lasīt visu rakstu →