Atslēga vārds: "NFC"

LG Watch Urbane LTE – viedpulkstenis ar pilnu viedtālruņa funkciju klāstu

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā prezentēs pasaulē pirmo ar LTE tīklu aprīkotu viedpulksteni. Nākamās paaudzes viedpulkstenis LG Watch Urbane LTE piedāvās arī NFC atbalstu un vairākas citas funkcijas, kas līdz šim vēl nebija pieejamas uz rokas nēsājamā viedierīcē.

LG Watch Urbane LTE  Lasīt visu rakstu →

LG jaunā Twin Wash veļas mašīna pārsteidz CES 2015 apmeklētājus

LG jaunā Twin Wash sistēma ļauj Tev mazgāt divu veidu veļu vienlaicīgi! Prezentēta starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015, Twin Wash veļas mašīnai ir atsevišķs nodalījums, ko var ielikt zem jebkuras no LG priekšējās ielādes veļas mašīnām. Twin Wash sistēma var mazgāt delikātāku vai citas krāsas veļu tajā laikā, kad galvenā veļas mašīna iestatīta pilnīgi citam mazgāšanas ciklam.

LG_Twin_Wash_System_02 Lasīt visu rakstu →

LG izstādē CES 2015 prezentē otrās paaudzes LG Styler apģērbu kopšanas sistēmu

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentēs atjauninātu un modernāku apģērbu pārvaldes sistēmas LG Styler versiju. Jaunais kompaktais un cenas ziņā krietni pieejamākais LG Styler izstrādāts, lai atsvaidzinātu apģērbu bez mazgāšanas līdzekļiem, sniedzot lielisku risinājumu tādiem grūti kopjamiem apģērbiem kā uzvalkiem, mēteļiem un džemperiem.

LG_CES2015_LG Styler 1 Lasīt visu rakstu →

LG jaunās veļasmašīnas, izmantojot NFC tehnoloģiju, savienojas ar viedtālruņiem un piedāvā vairāk funkcijas

LG Electronics (LG) festivālā LG InnoFest 2014 prezentējusi jaunu videi draudzīgo frontālās ielādes veļas mazgājamo mašīnu klāstu. Jaunās LG veļas mazgājamās mašīnas spēj ar NFC starniecību savienoties ar veidtālruni, nodrošinot ātru datu apmaiņu starp ierīcēm un iespēju papildināt esošo mazgāšanas programmu klāstu.  Pateicoties revolucionārajai TurboWashTM tehnoloģijai, enerģiju taupošās iekārtas nodrošina lieliskus mazgāšanas rezultātus vien 59 minūtēs. Pateicoties TurboWashTM tehnoloģijai,  ikviens modelis 2014.gada klāstā ir par 40% vairāk enerģiju taupošāks salīdzinājumā ar A+++ enerģijas efektivitātes reitingu. Samazinot enerģijas patēriņu pat par 15%, LG jaunākās veļas mazgājamās mašīnas var palīdzēt patērētājiem samazināt savus elektroenerģijas rēķinus un ietekmi uz vidi. Saglabājot pat vissmalkākos apģērbus maigus un svaigus, LG TrueSteamTM tehnoloģija saglabā apģērbu sākotnējo kvalitāti, neizmantojot ķīmisko veļas mīkstinātāju.

LG Series washing machine  Lasīt visu rakstu →

IFA 2013 LG demonstrēs savus jaunākos sasniegumus viedās sadzīves elektrotehnikas jomā

Izstādē IFA 2013 LG Electronics (LG) demonstrēs savu jaunāku viedo ierīču klāstu. Pieskaroties ar viedtālruni NFC uzlīmei uz kādas no LG viedajām ierīcēm ar Smart Control fuknciju, lietotāji var ērti reģistrēt un pārvaldīt sava ledusskapja saturu, veļas mazgājamās mašīnas, robota putekļsūcēja vai cepeškrāsns darbību un attālināti pārraudzīt šīs ierīces.

LG Smart Home

Lasīt visu rakstu →

2

LG jaunā 9.1 skaļruņu mājas kinozāles sistēma ar nevainojamu akustiku

LG Electronics (LG) iepazīstina ar pavisam jaunu augstākās klases mājas kinozāles skaņas sistēmu – LG BH9530TW. 9.1 skaļruņu sistēma piedāvā skaņu, kas pielīdzināma moderni aprīkota kinoteātra skaņai. LG 1460W mājas kinozāles sistēma ir aprīkota ar Smart TV savienojuma iespējām, un šīs ierīces dizains lieliski iederas jebkurā mūsdienīgā interjerā.

LG BH9530TW LG Smart TV mājas kinozāle

LG BH9530TW sistēma piedāvā patiesi neaptveramu klausīšanās pieredzi, kādu var gūt, tikai atrodoties kinoteātrī. Lai gan LG BH9530TW sistēma atbalsta 9.1 izvades kanālu, visā sistēmā ir tikpat daudz skaļruņu kā standarta 5.1 skaļruņu sistēmā. Turklāt LG 3D Surround procesors analizē skaņas avotu un izplata skaņu daudzos virzienos, vienlaikus saglabājot piemērotu līdzsvara līmeni.

Lasīt visu rakstu →

Kā veidojās mobilo tehnoloģiju vēsture

Mobilie tālruņi ļoti īsā laika posmā ir strauji attīstījušies. Šī attīstība ir sekmējusi vairāku savstarpēji saistītu tendenču uzplaukumu. Sākotnēji gan attīstību kavēja tādas tehnoloģiju barjeras kā tīklu neesamība un ierobežojumi ierīču apstrādes ātrumā. Bet, kad tas tika atrisināts, mobilie tālruņi kļuva spējīgi būt visuresoši un līdz ar to nepieciešami.

Gemini 2 telefons

Viedtālruņu attīstību šobrīd daudz mazāk ierobežo kādi tehnoloģiski traucēkļi. Tā vietā patērētāji izaicina ražotājus uz ar vien jaunām inovācijām šajā jomā. Tādas kompānijas kā LG Electronics ieklausās patērētāju vēlmēs, tādējādi piedāvājot tirgū produktus, kas izmaina un uzlabo ikdienu.

Lasīt visu rakstu →

5

Optimus G: vismodernākais LG LTE viedtālrunis Latvijā jau nākamajā mēnesī

LG Electronics (LG) sengaidīts flagmanis Optimus G (E975) no nākamā mēneša būs pieejams arī Latvijas veikalos. Šis ir pasaulē pirmais četerkodolu LTE viedtālrunis, kurš izmanto Qualcomm’s Snapdragon™ S4 Pro procesoru. Optimus G sniegtās iespējas nodrošina unikāla lietotāju saskarne, kādu pagaidām nepiedāvā neviens cits viedtālrunis.

LG Optimus G (E975) Android telefons

LG Optimus G ir pirmais komerciālais viedtālrunis pasaulē, kas aprīkots ar Snapdragon S4 Pro (APQ8064) procesoru un LTE tehnoloģijas atbalstu*. Snapdragon™ S4 Pro procesors darbojas 1.5GHz frekvencē un ir aprīkots ar asinhrono simetrisko multiapstrādi (Asynchronous Symmetric Multiprocessing – aSMP), kas ļauj katram kodolam ieslēgties un izslēgties neatkarīgi, nodrošinot maksimāli labu veiktspēju un ilgāku akumulatora lietošanas laiku.

Lasīt visu rakstu →

Jaunie LG audio produkti ar Smart TV funkcijām

LG Electronics (LG) prezentē 2013. gada audio un video produktu klāstu. Tādi produkti kā BH9430PW 9.1 kanāla skaļruņu sistēma, NB4530A Sound Bar, BP730 Blu-ray atskaņotājs aprīkoti ar Smart TV funkcijām. Šie uzlabotie produkti demonstrē LG apņemšanos piedāvāt lietotājiem pievilcīgus audio produktus, labāko Smart TV funkcionalitāti, augsta līmeņa lietotāja pieredzi un aizraujošu 3D tehnoloģiju.

LG BH9430PW mājas kinozāle

Patiesa kino pieredze

BH9430PW ir augstas kvalitātes audio sistēma, kas filmu skatīšanos pacels nākamajā līmenī. Četri daudzvirzienu skaļruņi piedāvā kvalitatīvu skanējumu, kas rada kinoteātra efektu. Iekļautais 3D Surround Processor spēj analizēt saturu tā, lai skaņu vienmērīgi izdalītu pa visu telpu dažādos virzienos. LG šajā audio sistēmā pielieto augstas izturības Aramid šķiedras, kas rada plašāka diapozona skaņu, tostarp dziļus basus ar minimalizētiem skaņas kropļojumiem.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar Smart Home sadzīves tehnikas ierīču klāstu viedākai ikdienai

LG Electronics (LG) izstādē CES 2013 demonstrēja uzlabotas Smart Home sistēmas iespējas ērtākai ikdienai. Uzlabotā sistēma apvieno mūsdienīgās Smart Share multivides koplietošanas tehnoloģijas ar Smart Control integrētajām sadzīves tehnikas pārvaldības iespējām, ar kuru palīdzību lietotājs var pilnībā pārvaldīt savu viedo mājas vidi.

LG Smart ledusskapis

Patērētājiem ir iespēja ieslēgt veļas mazgājamo mašīnu, pārbaudīt ledusskapja saturu vai veikt tīrīšanu ar putekļsūcēju, pat neatrodoties mājās. Turklāt vadība ir iespējama, izmantojot LG Smart TV platformu un Magic Remote talvadības pulti. Pateicoties LG aplikācijai Smart Control, mājsaimniecības darbi vairs netraucēs iemīļotās filmas vai šova skatīšanos.

Lasīt visu rakstu →