Atslēga vārds: "National Geographic"

Kā iegūt labāku 3D fotogrāfiju, izmantojot LG Optimus 3D

Lieliskas fotogrāfijas ir tas, kas mums paliek pēc ceļojumiem, pasākumiem, svētkiem. Taču lai tiktu pie lieliskas fotogrāfijas, ir jāzina, kā to pareizi iegūt. Sešiem National Geographic fotogrāfiem tika iedotas LG Optimus 3D fotokameras, lai radītu 3D attēlus. Pēc šī pētījuma fotogrāfi sniedza 10 ieteikumus, kā iegūt kvalitatīvu 3D fotogrāfiju.

1. Atrodies tuvu

Lai 3D efekts būtu ass, jāatrodas tuvu objektam, aptuveni 1-3m attālumā no tā.

Optimus 3D fotogrāfijas Atrodies tuvu

Lasīt visu rakstu →

5 vismazāk apdzīvotās vietas pasaulē

National Geographic vienkopus ir apkopojis visretāk apdzīvoto vietu topu. Piedāvājam iepazīties ar dažām no šī vientuļajām, bet arī bieži vien fascinējošajām vietām.

Grenlande

Grenlande

Dānijas sala, kas atrodas aiz Ziemeļu polārā loka, ir nosegta ar pasaulē lielāko ledus slāni. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka tās 58 000 iedzīvotāji ir pārsvarā izvietojušies gar krastu. Tomēr, tūristi ir sākuši meklēt vismazāk apdzīvotās vietas uz zemeslodes un Grenlande ir iecienīts galamērķis. Džonatans Turtelots (Jonathan Tourtellot), National Geographic Society Center for Sustainable Destinations dibinātājs sacīja, ka Grenlande galvenokārt piesaista divu veida ceļotājus: „Vieni ir ekspedīciju kruīzu kuģi un otri – lidojuma ekskursijas uz atsevišķām Grenlandes vietām. Te nav daudz ceļu, tāpēc ir jāpārvietojas pa gaisu vai pa ūdeni.”

Lasīt visu rakstu →

“National Geographic” apbrīnojamā foto kolekcija “Visions of Earth”

Katru mēnesi žurnāls “National Geographic” piedāvā apbrīnojamu foto kolekciju ar nosaukumu “Visions of Earth” – attēli ar pasaules skatiem. Piedāvājam iepazīties ar dažiem no šiem fotogrāfu mākslas darbiem.

2011.gada oktobris, Indonēzija

Indonēzija

Attēlā ir redzams emocionāls mirklis starp orangutāna māmuļu un bērnu. Sugām, kas dzīvo kokos, ir viens no garākiem intervāliem starp dzimšanu un zīdīšanu, kas parasti ir apmēram 8 gadi.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iesaista National Geographic labākos fotogrāfus unikālā sadarbības projektā 3D satura iespēju paplašināšanai

LG Electronics (LG) uzsācis sadarbību ar National Geographic fotogrāfiem, lai radītu tā vēsturē pirmo 3D foto un video saturu. Materiālu uzņemšanā tiks izmantoti tikai LG Optimus 3D – pasaulē pirmie Tri – Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūras 3D viedtālruņi, kuru 3D satura demonstrēšanai nav nepieciešamas 3D brilles.

LG Optimus 3D (P920) Android telefons

„Jau teju gadsimtu National Geographic ir bijis logs uz neparastām neskartas dabas ainavu, ceļojumu un dzīvesstila fotogrāfijām,” norādīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Tāpēc esam pagodināti, ka seši labākie National Geographic fotogrāfi liks lietā Optimus 3D attēlveidošanas jaudu, lai radītu jaunus meistardarbus.”

Lasīt visu rakstu →

Vistipiskākais Zemes iedzīvotājs

Pēc veselu gadu ilguša pētījuma žurnāls National Geographic ir izveidojis pasaules tipiskākā cilvēka profilu. Pēc pētījuma datiem tas ir labrocis, kas pelna mazāk nekā 12 000 dolāru gadā. Viņam pieder mobilais telefons, taču nav sava bankas konta. Izrādās, ka savs bankas konts ir mazāk nekā 25% pasaules iedzīvotāju.

Tas ir vīrietis, jo vidēji vīriešu pasaulē ir vairāk nekā sieviešu. Pasaules populācijas vidējais vecums ir 28 gadi. Lielākā etniskā grupa ir han ķīnieši. Tātad, balstoties uz šiem visiem rādītājiem, vistipiskākais planētas iedzīvotājs ir 28 gadus vecs han ķīniešu vīrietis. Tādu vīriešu ir vairāk nekā 9 miljoni.

Lasīt visu rakstu →

14 retākie un savdabīgākie zīdītāji

Nationalgeographic.com ir publicējis fotogaleriju ar retākajiem un savdabīgākajiem pasaules zīdītājiem, Starp tiem ir tādi dzīvnieki kā ehidnas, Baiji jeb Jandzas upes delfīns, Sumatras degunradzis un citi.

Ehidna

Lasīt visu rakstu →

National Geographic fotokonkurss 2010

Boston.com vēsta, ka National Geographic ikgadējais fotokonkurss tuvojas noslēgumam. Fotogrāfijas tiek vāktas deviņu nedēļu garumā un nodotas jebura aplūkotāja vērtēšanai tādās kategorijās kā «cilvēki», «vietas» un «daba». Boston.com piedāvā aplūkot 47, viņuprāt, spilgtākajiem foto mākslas darbus.

National Geographic

Lasīt visu rakstu →