Atslēga vārds: "MWC"
2

LG Pasaules Mobilajā kongresā prezentēs jaunо Stylus 2 viedtālruni

LG Electronics (LG) šī gada Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā (MWC), kas norisināsies Barselonā, Spānijā, prezentēs jauno LG Stylus 2 viedtālruni. 5,7 collas lielajai ierīcei ir ne tikai saprātīga cena un vairākas premium funkcijas, kas pieejamas LG flagmaņu modeļos, bet arī pildspalva ar nano pārklājuma galu uzlabotai precizitātei.

LG Stylus 2_2

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pilnībā jaunu specializētu X sērijas viedtālruņu klāstu

LG Electronics (LG) šī gada Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā (MWC) prezentēs jaunu viedtālruņu sēriju, kas izstrādāta, lai klientiem piedāvātu vienu svarīgāko funkciju par cenu, kas konkurē ar vidēja līmeņa viedtālruņiem. Pirmie divi X sērijas modeļi – X Cam un X Screen – debitēs Barselonā notiekošajā MWC 22.februārī. X Cam un X Screen ir radīti patērētājiem, kuri nevēlas vai tiem nav nepieciešams plašs funkciju klāsts, kas atrodas mūsdienu augstas klases telefonos, taču joprojām kāro pēc lieliskas kameras vai moderna displeja.

X Series_3(Cam+Screen)

Lasīt visu rakstu →

LG paplašina LTE ierīču klāstu ar jaunu F70 viedtālruni

Pēc veiksmīgas jaunās F sērijas debijas, 2014. gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC),  LG turpina stiprināt savas pozīcijas 4G LTE tirgū, iepazīstinot ar jaunu F70 viedtālruni. Eiropā F70 būs pieejams jau maija sākumā, savukārt Latvijas veikalos ierīce nonāks šī mēneša beigās.

F70_Black  Lasīt visu rakstu →

LG plāno piesaistīt jaunus LTE viedtālruņu lietotājus ar jauno LG F70

Lai nostiprinātu savas pozīcijas 4G tirgū LG Electronics, iepazīstinājuši ar savu jauno viedtālruni – LG F70, kurš pirmo reizi tika prezentēts 2014. gada Pasaules Mobilajā kongresā MWC, kas šonedēļ norisinājās Barselonā. Jaunais viedtālrunis ir aprīkots ar jaunāko Android KitKat operētājsistēmu un četru kodolu procesoru, lai apmierinātu miljoniem jauno LTE lietotāju vēlmes visā pasaulē.

LG F70

Lasīt visu rakstu →

LG prezentē jauna tipa ierīci – Tab-Book ar LTE atbalstu

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā (MWC) Barselonā prezentē planšet-piezīmju datora ierīces hibrīdu – Tab-Book. Šī ierīce, kas aprīkota ar LTE tehnoloģiju, ļauj lietotājam pieslēgties internetam no jebkuras vietas, piedāvājot lielu interneta ātrumu. Pateicoties Tab-Book iestrādātajai fiziskajai klaviatūrai, tā kļūst par daudz funkcionālāku un produktīvāku ierīci nekā ierastie planšetdatori, ļaujot lietotājam ērti un ātri veidot un koriģēt dokumentus, izklājlapas un prezentācijas.

LG Tab-Book planšet-piezīmju datora hibrīds

LG Tab-Book ir aprīkots ar Windows 8, Intel Core i5, kā arī ar smalku 5 punktu skārienjūtīgu ekrānu un izbīdāmu klaviatūru, kas to atšķir no citām līdzīgām ierīcēm. Klaviatūru iespējams izbīdīt ar Auto-Sliding pogu, klaviatūrai iznākot no ierīces aizmugures. Tab-Book ir IPS displejs, kas sniedz augstas kvalitātes attēlu, piedāvājot dzīvīgas krāsas un platu, 178 grādu skatīšanās leņķi.

Lasīt visu rakstu →

6

LG iepazīstina ar pasaulē mazāko bezvadu lādētāju

Šī gada Pasaules Mobila kongresā (MWC) ietvaros LG iepazīstina ar pasaulē mazāko bezvadu lādētāju WCP-300. Ierīces diametrs ir tikai 6,9 cm un tā ir īpaši izstrādāta, nodrošinot vieglāku pārnēsājamību. Kaut arī lādētājs ir mazs, tā uzlādes zona ir 1,7 reizes lielāka nekā iepriekšējās paaudzes LG bezvadu lādētājam. Jaunais modelis ir saderīgs ar standarta 5 kontaktu mikro USB lādētāju, nodrošinot visaugstāko uzlādes veiktspēju un ērtu lietošanu.

LG WCP-300 bezvadu lādētājs

WCP-300 bezvadu lādētājs izmanto elektromagnētiskās indukcijas tehnoloģiju, radot magnētisku lauku, kas savukārt rada elektrisko strāvu un uzlādē statīvā ievietotās ierīces akumulatoru. Atbilstība Wireless Power Consortium Qi sertifikācijai nodrošina WCP-300 saderību ar visiem viedtālruņiem, kas atbalsta Qi standartu.

Lasīt visu rakstu →

Pasaules Mobilajā kongresā LG prezentē četras jaunas Optimus viedtālruņu sērijas

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā (MWC), kas notiek Spānijā, Barselonā, prezentē jaunu viedtālruņu klāstu. LG plašākai publikai atklāj četras jaunas Optimus viedtālruņu sērijas – G, Vu:, F un LII – kas aprīkotas ar LG galvenajām nākamās paaudzes tehnoloģijām. Jaunie viedtālruņu modeļi ir aprīkoti ar augstu veiktspēju, augstas izšķirtspējas displejiem un uz lietotāju orientētu lietošanas pieredzi (UX).

LG Optimus G Pro telefons

Flagmaņi Optimus G un Vu: paredzēti premium segmentā, savukārt Optimus F un L sērijas modeļi pozicionēti vairāk kā viedtālruņi plašai auditorijai, īpaši ar 4D LTE un 3G atbalsta pieejamību.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar jauno 4G LTE viedtālruņu sēriju — Optimus F

LG Electronics (LG) paplašina savu 4G LTE viedtālruņu klāstu, iepazīstinot ar jaunu Optimus F-sēriju Pasaules Mobilā kongresa ietvaros Barselonā. Optimus F-sērija izstrādāta, lai nodrošinātu 4G LTE tehnoloģijai ātrumu un izcilu lietotāju saskarsni plašam patērētāju lokam.

LG Optimus F sērijas telefoni

Optimus F5 ir 4G LTE viedtālrunis ar 4,3 collu IPS displeju, 1,2 GHz divkodolu procesoru un savā klasē jaudīgāko 2150 mAh akumulatoru. Savukārt Optimus F7 ir aprīkots ar True HD 4,7 collu IPS displeju un 1,5 GHz divkodolu procesoru, kā arī lielas kapacitātes 2540 mAh akumulatoru, kas nodrošina ilgstošu darbību. Abās ierīcēs būs pieejama arī jaunākā operētājsistēma Android Jelly Bean 4.1.2 un uzlabotas lietotāja saskarsnes funkcijas, tai skaitā QSlide un Live Zooming funkcijas, kas agrāk bija pieejamas tikai LG premium klases ierīcēs.

Lasīt visu rakstu →

Pārdoti 15 miljoni L-Sērijas viedtālruņu

Pēdējo divu mēnešu laikā LG Electronics (LG) katrā sekundē ir pārdevis vienu Optimus L-Sērijas viedtālruni, tādējādi šobrīd kopā jau pārdoti vairāk kā 15 miljoni vienību. Kopš L-Sērijas prezentēšanas pagājušā gada Pasaules Mobilajā kongresā (Mobile World Congress), tie ir kļuvuši iecienīti to cilvēku starpā, kuri novērtē pievilcīgu viedtālruni ar plašām iespējām un atšķirīgu stilu. Turpinot iesākto, šī gada Pasaules Mobilajā kongresā Barselonā LG prezentēs jaunās paaudzes L-Sērijas viedtālruņus, kuri pilveidoti ar jaunām inovācijām un dizainu.

LG Optimus L-sērija Lasīt visu rakstu →

1

Pasaules Mobilajā kongresā LG iepazīstinās ar jaunās paaudzes L-Sērijas ierīcēm

LG šī gada Pasaules Mobilā kongresa (MWC) ietvaros iepazīstinās ar Optimus L-SērijuII, tādējādi joprojām paliekot uzticīgs bāgātīgajam dizaina mantojumam. Veiksmīgās L-Sērijas viedtālruņi papildināti ar estētisku dizainu un inovācijām. LG L-Sērija neplāno samazināt savu veiksmīgo pārdošans tempu – ar vairāk nekā 10 miljoniem Optimus L-sērijas tālruņiem pirmajos pārdošanas mēnešos, kā iemesls meklējams tālruņu izsmalcinātajā stilā un diferencētajās funkcijās.

Optimus L-sērija 2

L-SērijaII piedāvā arī papildinātu lietotājam ērto funkciju klāstu, kurā iekļautas tādas LG viedtālruņu funkcijas kā QuickMemo, Quick Button un Safety Care. QuickMemo ļauj lietotājam ar pirksta palīdzību veikt atzīmes izvēlētajā ekrāna daļā tūlītējai koplietošanai ar citiem lietotājiem pielikuma vai URL formātā. Quick Button ļauj lietotājiem iestatīt ātro taustiņu uz jebkuru aplikāciju, kā piemēram kameru, interneta pārlūku, mūzikas atskaņotāju vai QuickMemo. Safety Care piedāvā trīs iespējas – ārkārtas zvanu pāradresācija, paziņojumus, ja tālrunis netiek izmantots, kā arī paziņojumus par atrašanās vietu – šīs funkcijas var iestatīt, lai varētu sazināties ar saviem tuvākajiem ārkārtas situācijās.

Lasīt visu rakstu →