Atslēga vārds: "monitors"

LG un AMD apvieno spēkus, lai uzlabotu videospēļu kvalitāti

Šobrīd, kad tiek ražots arvien vairāk ekrāna displeju ar jaunākajām un labākajām tehnoloģijām, notiek spraiga diskusija par to, kurus displeju modeļus un kādus to paramaterus ir iecienījuši lietotāji. Sadarbība starp LG Electronics (LG) un AMD ir uzmanības vērta, jo tās rezultātā, iespējams, tiks radīts jauns standards 3D videospēļu pasaulē.

LG_monitor

Lasīt visu rakstu →

LG Digital Cinema 4K monitors – nepārspējams displeja risinājums

LG Electronics (LG) prezentē jaunu 4K monitoru (modelis 31MU97), kas, sākot ar šo nedēļu, sāks nonākt globālajā pārdošanā. Jaunākās paaudzes LG 31MU97 apvieno Digital Cinema 4K (4096 x 2160) izšķirtspēju ar 31 collu IPS monitoru, lai radītu īpaši augstas izškirtspējas monitoru, kas atbilst Digital Cinema Initiative (DCI) standartiem. LG 31UM97 ir īpaši piemērots profesionāļiem, kam nepieciešams ikdienā strādāt ar pēc iespējas asākām bildes.

31MU97 Lasīt visu rakstu →

LG 34 collu 21:9 UltraWide monitors saņem augsta līmeņa apgalvojumu no TIPA

LG Electronics (LG) 21:9 UltraWide monitors (modelis 34UM95) monitors apgalvots ar Tehnical Image Press Association (TIPA) fotogrāfiju izdevumu apvienības balvu kā Labākais foto monitors. 34 collu lielais 21:9 proporciju modelis piedāvā pārsteidzošu UltraWide QHD izšķirtspēju (3440 x 1440), neaprspējamas krāsas un savienojumu iespējas, ieskaitot Thunderbolt 2. Arī LG ULTRA HD TV (UB980 sērija) ieguvis TIPA apbalvojumu kā Labākais foto TV.

LG 34 collas

Lasīt visu rakstu →

CES 2014 tehnoloģiju izstādē LG iepazīstinās ar jaunākajiem premium klases monitoriem

LG Electronics starptautiskajā elektonikas patērētāju izstādē CES 2014 prezentēs jaunākos sasniegumus ekrānu jomā – 34 collu IPS 21:9 UltraWide (modelis  UM95) monitoru, tas būs pieejams arī 29 collu versijā. UM95 piedāvā satriecošu attēla kvalitāti, pateicoties UltraWide QHD izšķirtspējai (3440 x 1440) ekrāna izmētrā.

CES monitor
Lasīt visu rakstu →

Jaunākais LG video “So Real It’s Scary” sasniedzis piecu miljonu skatījumu atzīmi

LG Electronics (LG) jaunākais virālais video “Stage Fright – So Real It’s Scary 2” skatīts jau vairāk nekā 5,3 miljonus reižu kopš video augšupielādes Youtube šī gada 16.aprīlī. Publicētajā video izmantots unikālais IPS 21:9 UltraWide monitors, lai ar humoru parādītu, cik attēli izskatās reālistiski LG IPS displejos. Jaunais IPS 21:9 UltraWide dod iespēju iegūt klātbūtnes izjūtu, pateicoties izteikti dzīvīgām, izteiksmīgajām krāsām un augstai attēla kvalitātei.

Stage Fright – So Real It’s Scary 2

 Iepazīstinot ar IPS 21:9 UltraWide monitoru, LG vēlreiz apliecina savu līdera pozīciju mājas elektronikas tirgū. Kinematogrāfisku proporciju displeja izlaišana radījusui jaunu produktu kategoriju, ko sāk ievērot industrijas viedokļu līderi. LG IPS 21:9 UltraWide monitors ticis atzīts Beste Van Media Total Award 2013 Nīderlandē, kā arī tas saņēmis četras zvaigznes no FS 01net, vadošā tehnoloģiju žurnāla Francijā, kas izcēlis produkta neparasto dizainu un inovatīvās iespējas.

Lasīt visu rakstu →