Atslēga vārds: "mājas kinozāles"
2

LG jaunā 9.1 skaļruņu mājas kinozāles sistēma ar nevainojamu akustiku

LG Electronics (LG) iepazīstina ar pavisam jaunu augstākās klases mājas kinozāles skaņas sistēmu – LG BH9530TW. 9.1 skaļruņu sistēma piedāvā skaņu, kas pielīdzināma moderni aprīkota kinoteātra skaņai. LG 1460W mājas kinozāles sistēma ir aprīkota ar Smart TV savienojuma iespējām, un šīs ierīces dizains lieliski iederas jebkurā mūsdienīgā interjerā.

LG BH9530TW LG Smart TV mājas kinozāle

LG BH9530TW sistēma piedāvā patiesi neaptveramu klausīšanās pieredzi, kādu var gūt, tikai atrodoties kinoteātrī. Lai gan LG BH9530TW sistēma atbalsta 9.1 izvades kanālu, visā sistēmā ir tikpat daudz skaļruņu kā standarta 5.1 skaļruņu sistēmā. Turklāt LG 3D Surround procesors analizē skaņas avotu un izplata skaņu daudzos virzienos, vienlaikus saglabājot piemērotu līdzsvara līmeni.

Lasīt visu rakstu →

LG produktos tagad būs pieejams mūzikas serviss Spotify

LG Electronics (LG) paziņo, ka 2013. gada mediju produktos, to skaitā Blu-Ray mājas kinozāles iekārtās un Blu-Ray atskaņotājos, būs pieejams mūzikas serviss Spotify. Jau no nākamā mēneša uz jaunākajām LG ierīcēm, kas pieļauj savienojumu ar internetu, lietotāji varēs baudīt Spotify aplikāciju ar pieeju 20 miljoniem dziesmu un lietotājiem draudzīgo saskarni.

LG Smart TV Spotify aplikācija

Jaunā Spotify aplikācija premium abonamentiem piedāvās iespēju baudīt mūziku, izmantojot ērtās pārlūkošanas iespējas plašajā dziesmu bibliotēkā, kā arī klausīties Spotify Radio. Lietotāji ar savām iemīļotākajām dziesmām varēs dalīties Facebook un Twitter sociālajās platformās, dodot iespēju arī citiem novērtēt un atklāt jaunu mūziku. Jaunie aplikācijas lietotāji pirmo mēnesi to varēs izmantot bez maksas, izmēģinot aplikācijas plašās iespējas. Aplikācijas abonēšana izmaksās 9,99 USD mēnesī.

Lasīt visu rakstu →

Jaunie LG audio produkti ar Smart TV funkcijām

LG Electronics (LG) prezentē 2013. gada audio un video produktu klāstu. Tādi produkti kā BH9430PW 9.1 kanāla skaļruņu sistēma, NB4530A Sound Bar, BP730 Blu-ray atskaņotājs aprīkoti ar Smart TV funkcijām. Šie uzlabotie produkti demonstrē LG apņemšanos piedāvāt lietotājiem pievilcīgus audio produktus, labāko Smart TV funkcionalitāti, augsta līmeņa lietotāja pieredzi un aizraujošu 3D tehnoloģiju.

LG BH9430PW mājas kinozāle

Patiesa kino pieredze

BH9430PW ir augstas kvalitātes audio sistēma, kas filmu skatīšanos pacels nākamajā līmenī. Četri daudzvirzienu skaļruņi piedāvā kvalitatīvu skanējumu, kas rada kinoteātra efektu. Iekļautais 3D Surround Processor spēj analizēt saturu tā, lai skaņu vienmērīgi izdalītu pa visu telpu dažādos virzienos. LG šajā audio sistēmā pielieto augstas izturības Aramid šķiedras, kas rada plašāka diapozona skaņu, tostarp dziļus basus ar minimalizētiem skaņas kropļojumiem.

Lasīt visu rakstu →

2

Tehnoloģiju izstādē IFA 2012 LG iepazīstinās ar plašu audio un video produktu klāstu

LG Electronics (LG) šī gada IFA izstādē Berlīnē izrādīs plašu klāstu ar audio un video produktiem. Turpinot stratēģiju, ar kādu LG panācis līdera pozīcijas 3D TV tirgū, LG plāno iegūt līdera pozīcijas arī audio vizuālajā tirgū ne tikai ar panākumiem 3D un Smart TV produktu klāstā, bet arī ar uzlabojumiem ierīču savienojamībā un inovatīvu dizainu.

LG BH9520TW mājas kinozāle

Mājas kinozāles sistēma ar 3D skaņu

3D mājas kinozāles sistēma BH9520TW ir aprīkota ar četriem 9.1 3D skaļruņiem, dodot padziļinātu un daudzpusīgu 3D skaņu, kas veidota tā, lai būtu spēcīga akustika, atgādinot IMAX teātri vai grandiozu operas uzvedumu. Šī sistēma ir aprīkota ar 360 grādu plašu reflektoru un speciālu 3D skaņas tehnoloģiju. LG 3D skaņas tālummaiņas tehnoloģija sinhronizējas ar 3D televizorā redzamā attēla attālumu un kustību. BH9520TW ir aprīkots ar iebūvētā Smart TV funkcijām, dodot iespēju piekļūt plašajai LG Smart TV videi, kurā ir liela aplikāciju izvēle. 3D mājas kinozāles sistēmai ir uzlabota satura pieejamība, izmantojot vairākas savienojamības funkcijas, piemēram, Bluetooth, USB un Wi-Fi. Papildus izmantotais SIMPLINK paaugstina lietotāju ērtību, atļaujot kontrolēt mājas kinozāles sistēmu, izmantojot tikai pulti vai pults valdāmības aplikāciju, kura ir pieejama gan Android, gan iOS viedtālruņiem.

Lasīt visu rakstu →

LG BH9520T mājas kinozāle ar jaunākajām skaņas tehnoloģijām tagad arī Latvijā

LG Electronics (LG) Latvijas tirgū piedāvā jaunu mājas kinozāles sistēmu LG BH9520T. Jaunā mājas kinozāle aprīkota ar unikālu Cinema 3D Sound skaņas tehnoloģiju ar 9.1 vertikālajiem 3D skaļruņiem, izceļas ar augstākās kvalitātes dizainu, kā arī piedāvā visas LG Smart TV sniegtās funkcijas un ērtas savienojamības iespējas ar citām ierīcēm.

LG BH9520T 3D skaņas mājas kinozāle

LG Cinema 3D Sound skaņas tehnoloģija

3D skaņas tālummaiņas (Sound Zooming) tehnoloģija ļauj baudīt vislabāko 3D izklaidi gan acīm, gan ausīm. Ar 3D attēlu sinhronizētā skaņa tuvinās un attālinās no lietotāja, izmantojot reāllaika 3D attēla dziļuma analīzi – skaņas dziļums tiek regulēts, analizējot 3D attēla dziļumu. Manuālā skaņas tālummaiņa ļauj iestatīt skaņu tuvāk vai tālāk no lietotāja, skatoties pat 2D filmas, tādējādi nodrošinot iespēju klausīties personalizētu 3D skanējumu.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar jauno mājas kinozāli LG BH7520T

LG Electronics (LG) piedāvā jaunu mājas kinozāles sistēmu Latvijas tirgū – LG BH7520T. Jaunajai mājas kinozālei ir unikāla skaņas kalibrēšanas tehnoloģija 3D Sound Processor, un tā piedāvā vislabāko 3D skatīšanās pieredzi, kā arī Smart TV sniegtās funkcijas.

LG BH7520T mājas kinozāle

Pateicoties unikālajai skaņas kalibrēšanas tehnoloģijai 3D Sound Processor, LG BH7520T nodrošina telpiskāku un reālistiskāku 3D skaņu. Lasīt visu rakstu →

LG jaunās mājas kinozāles sistēmas vēl labākai 3D mājas izklaidei

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstinājis ar četrām jaunām mājas kinozāles sistēmām, kas aprīkotas ar jaunākajām LG 3D skaņas tehnoloģijām. Apvienojot 3D mājas kinozāles sistēmu ar CINEMA 3D Smart televizoru, LG mērķtiecīgi nostiprina savas līdera pozīcijas 3D mājas izklaides jomā.

BH9420PW

Viena no četrām jaunajām 3D skaņas mājas kinoteātra sistēmām tiks iepazīstināta ar plašāku auditoriju 2012.gada pirmajā pusē, savukārt BH9420PW pirmo reizi tika prezentēta jau Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros janvāra sākumā. Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piedāvā pasaulē pirmo 3D Blu-ray mājas kinozāli: LG HX996TS

LG radījis inovatīvu 3D mājas kinozāli, kas nodrošina ne vien kvalitatīvu 3D atēlu, bet arī 3D skaņu. Izmantojot tādas inovatīvas tehnoloģijas kā LG Sound Field Expansion un 3D Sound Analyzer, šī mājas kinozāle palīdz izbaudīt pilnvērtīgu mājas izklaidi savā dīvānā.

LG HX996TS 3D Blu-ray mājas kinozāle videoLG HX996TS 3D skaņas mājas kinozāle ir papildinājums citiem LG 3D mājas izklaides risinājumiem, un tās audio inovācija ir vertikālais 3D efekta kanāls (Vertical 3D Effect Channel), kas darbojas izlaižot skaņu caur sistēmas četriem augšējiem Tallboy skaļruņiem. Tā rezultātā audio viļņi pilnībā piepilda telpu un apņem skatītāju, radot klātbūtnes efektu tieši redzamajā ainā. LG HX996TS piešķirta arī CES 2011 Inovāciju balva un šī kinozāle pieejama arī Latvijā.

Lasīt visu rakstu →

LG 3D ekosistēma – laiks pilnveidoties

3D filmas uz kinoteātra lielajiem ekrāniem vairs nespēj mūs pārsteigt – esam to pieņēmuši par ja ne normu, tad visai viegli pieejamu ekstru filmu skatīšanās pieredzē gan. Mūsdienās 3D formāts vairs nav atrodams tikai uz lielajiem TV ekrāniem – LG piedāvā īstu 3D ekosistēmu, kas atļauj tehnoloģiju entuziastiem baudīt 3D formātu vienmēr un visur.

Nav jāmeklē tālā pagātnē, kad iespēja pašam uztaisīt 3D filmu šķita vien nereāls sapnis. Tagad tas ir iespējams ar jauno LG Optimus 3D viedtālruni vienā mirklī! Iespējams, ka šādi nekļūsi par nākamo Džeimsu Kameronu, bet tas var būt solis tuvāk izcilu 3D satura filmu veidošanai. LG Optimus 3D ir augstas veiktspējas viedtālrunis ar pasaulē pirmo divkodolu, divkanālu un divkāršās atmiņas arhitektūru, kā arī pirmo 3D platformu, kas ļauj ierakstīt, demonstrēt un koplietot 3D saturu. Turklāt tas viss bez īpašu 3D briļļu nepieciešamības!

Lasīt visu rakstu →

Starptautiskās tehnoloģiju sasniegumu izstādes IFA ietvaros LG Electronics prezentē jaunāko pilnas 3D mājas izklaides risinājumu

IFA izstādes laikā ikvienam interesentam ir iespēja iepazīt LG Electronics (LG) jaunāko, pilnas 3D mājas izklaides risinājumu, kurā ir gan LG CINEMA 3D viedie televizori (Smart TV) un monitori, gan arī 3D mājas kinozāles un 3D projektori, kas nodrošina ērtu 3D satura demonstrēšanu un vairākas viedā televizora funkcijas. Tāpat LG ieviesis arī jaunu standartu – visu pilnas 3D mājas izklaides risinājumā iekļauto ierīču lietošanai tagad der vienas 3D brilles.

IFA 2011

„LG arvien cenšas nodrošināt klientiem daudzveidīgāku un ērtāk lietojamu 3D mājas izklaidi,” norāda Havis Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company izpilddirektors un prezidents. „Mūsu izstrādājumi, sākot ar CINEMA 3D Smart televizoriem un 3D monitoriem līdz jaunām 3D skaņas sistēmām, nodrošina labākās 3D mājas izklaides iespējas ikvienam skatītājam.”

Lasīt visu rakstu →