Atslēga vārds: "Magic Remote"
2

CES 2016: LG iepazīstinās ar WebOS 3.0 Smart TV platformu

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016 LG iepazīstinās ar jaunāko Smart TV platformas versiju webOS 3.0, kas nodrošina plašāku saturu un vel intuitīvāku televizora funkciju kontroli. Kopš nonākšanas tirgū 2014.gadā LG webOS ir saņēmusi uzslavas kā viena no daudzpusīgākajām Smart TV platformām.

WebOS 3.0

Lasīt visu rakstu →

Jaunākās paaudzes LG izliektais ULTRA HD televizors nonāks tirdzniecībā Latvijā jau oktobrī

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par jaunākās paaudzes izliektā ULTRA HD televizora (modelis UC970V) pieejamību Latvijā šī gada oktobra sākumā. Jaunais modelis tiks piedāvāts ar 55 un 65 collu lieliem ekrāniem. UC970V piedāvā vienreizēju skatīšanās kvalitāti ar attēliem, kas ir tik bagātīgi ar detaļām un krāsām, ka tos viegli sajaukt ar realitāti, kamēr izliektais ekrāns nodrošina plašāku skatīšanās leņķi.

TV_UC9700 Lasīt visu rakstu →

Ieskats gaidāmajās 2014. gada LG tendencēs

Sākot no tehnoloģijām un beidzot ar izklaidi, katra jauna gada sākums ir lieliska izdevība, lai varētu gūt ieskatu jaunākajās un aizraujošākajās tendencēs. Jaunākās tehnoloģiju tendences katru gadu tiek atrādītas CES elektronikas izstādē, un arī šogad mēs prezentējām mūsu 2014. gada jaunākās inovācijas un produktu līnijas dažādos tirgos.

LG webOS

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pilnīgi jaunu Smart TV platformu webOS

LG Electronics (LG) šodien izstādē CES 2014 iepazīstināja ar savu  jaunāko Smart TV platformu. webOS, kas pagājušā gada martā tika iegādāta no Hewlett-Packard, ir pārveidota un tiek piedāvāta kā LG jaunā Smart TV platforma. Jaunā operētājsistēma piedāvā intuitīvu lietotāja saskarni nevainojamai un patīkami nesarežģītai pieredzei, kas balstīta uz webOS komandas vairāku gadu garumā krāto pieredzi. Turklāt jaunā platforma atvieglo izstrādātājiem iespējas veidot aplikācijas un veicina LG Smart TV savienojamību ar citām ierīcēm.

webOS_2 Lasīt visu rakstu →

Baltijas iedzīvotāji mēdz atrast pazudošo televizora tālvadības pulti arī ledusskapī

Vēl pavisam nesen tālvadības pults pat netika uzskatīta par atsevišķu ierīci un tika uztverta kā  pašsaprotama televizora sastāvdaļa. Lai gan tālvadības pults bieži vien netiek uztverta kā patstāvīga ierīce, tās nozušana spēj pamatīgi satraukt jebkuru TV skatītāju. LG Electronics veica pētījumu, lai noskaidrotu, kur visbiežāk atrodas pazudušās tālvadības pultis. Visās Baltijas valstīs tālvadības pults visbiežāk tiek atrasta dīvānā – to apstiprināja 83% respondentu. Otrā populārākā vieta, kur Latvijā visbiežāk tiek atrastas tālvadības pultis ir halāta kabata (11%). Igaunijā dažas no neparastākajām vietām, kur atrastas pazudušās tālvadības pultis, ir automašīna (1%) un ledusskapis vai saldētava (3%), savukārt Lietuvā respondenti savas tālvadības pultis ir atraduši arī vannas istabā vai tualetē (11%) un kumodes atvilktnēs (5%).

LG Smart TV  Lasīt visu rakstu →

Īsts mākslas darbs Tavā dzīvojamajā istabā – LG Gallery OLED TV

Iedomājies, ieejot savā istabā, Tu uzreiz nokļūsti Luvras muzejā vai pat labāk, izbaudi pilnīgu muzeja estētiku tieši savās mājas.

Tas tiešām nav tik neticami. LG OLED TV līnijas stils un dizains ir atsvaidzināts ar jauno 55 collas lielo Gallery OLED TV (EA8800), kurš tika prezentēts šoruden. Tagad tie, kuri aizraujas ar brīnišķīgu attēla kvalitāti, var papildināt savu dzīves telpu ar jaunāko no LG televizoriem – labāko un jaunāko piedāvājumu no LG OLED TV.

LG OLED TV

Lasīt visu rakstu →

LG pirmais piedāvā iespēju norēķināties ar PayPal, izmantojot Smart TV televizorus

LG Electronics (LG) ir pirmais uzņēmums pasaulē, kas piedāvā ērto iespēju norēķināties ar PayPal, izmantojot LG Smart TV televizoru platformu. Šī īpaši aizsargātā digitālā norēķinu sistēma ir vienkāršs un drošs veids, kā patērētāji var iegādāties produktus un pakalpojumus ar sava LG Smart TV televizora starpniecību. PayPal integrēšana LG Smart TV platformā nodrošinās vēl vairāk iespēju daudzajiem interesentiem, tādējādi veicinot progresīvākas Smart TV televizoru ekosistēmas izaugsmi.

LG PAYPAL

 

Lasīt visu rakstu →

1

LG laidis klajā 27 collu lielu MT93 IPS Personal Smart TV televizoru

LG Electronics laidis klajā jauno 27 collu lielo MT93 IPS Personal Smart TV televizoru, kas paredzēts indivīdiem, kuri vēlas izbaudīt augstu televizora skatīšanās kvalitāti, televizoram neaizņemot daudz vietas. LG Personal Smart TV ir daudzpusīgs izklaides centrs, kas aprīkots ar labākajām Smart TV funkcijām un savienojamības iespējām. Tas aprīkots ar spilgtu IPS displeju un plānu, taču elegantu rāmi, kas ļauj televizoram iekļauties jebkurā modernā interjerā, kā arī dod iespēju to izmantot par datora monitoru.

LG MT93 LG Smart TV monitors

MT93 piedāvā pieeju lielam klāstam tiešsaites satura, pārraidēm, VoD un aplikācijām no globāliem un lokāliem piegādātājiem. LG Smart Home saskarne ar ērto Premium Content izvēlni dod iespēju ātri un ērti meklēt saturu. Smart TV platformas lietojamības ērtums tika novērtēts saņemot iF dizaina balvu 2013.

Lasīt visu rakstu →

Jaunas populāras spēles LG Smart TV televizoros

LG Electronics (LG) paziņojis par vairāku jaunu spēļu iznākšanu, kas paredzētas Cinema 3D Smart TV televizoriem, piedāvājot izklaidi visai ģimenei interaktīvā veidā. Tagad uz Cinema 3D Smart TV būs iespēja spēlēt viedtelefoniem un planšetdatoriem jau kādu laiku pieejamās un populārās spēles – Where’s My Water, The Sims™ FreePlay, Air Penguin, Mini Motor Racing un daudzas citas. Spēlēs paredzēta iespēja izmantot jauno un uzlaboto, kustību uztverošo LG Magic Remote pulti.

Smart TV spēles

Disney radītā spēle Where’s My Water guva lielu atzinību, kļūstot par lejupielādētāko spēles aplikāciju 90 valstīs. Šobrīd vairāk kā 2 miljardi spēles ir izspēlētas kopš tās radīšanas. LG Cinema 3D Smart TV lielais ekrāns un uzlabotā Magic Remote pults pacelts spēles kvalitāti nākamajā līmenī.

Lasīt visu rakstu →

CES šovā LG piedāvās viedāku un plašāku Smart TV produktu klāstu

LG Electronics (LG) CES izstādē Lasvegasā iepazīstinās ar savu jauno CINEMA 3D Smart TV televizoru klāstu.

LG Smart TV televizors

Jaunā 2013.gada Smart TV produktu līnija piedāvā vieglāku piekļuvi saturam un to koplietošanu, ka arī atjaunotu Magic Remote tālvadības pulti, nodrošinot vienkāršāku un intuitīvāku lietotāja saskarsni. CES izstādē LG iepazīstinās ar dažādiem modeļi un to izmēriem, tostarp iespaidīgajiem LG 84 collu Ultra HD un 55 collu OLED televizori. Lasīt visu rakstu →