Atslēga vārds: "LW5500"

LG piedāvā videi draudzīgus TV

LG ir sagādājis patīkamus jaunumus visiem zaļā dzīves veida piekritējiem. Jums vairs nebūs jāsvārstās starp liela TV iegādi, kas varētu šķist pievilcīgāks, un mazāku TV, kura ietekme uz vidi šķiet daudz saudzīgāka.

Ar mūsdienu attīstības tehnoloģijām un nebeidzamajām inovācijām, lielie TV ekrāni nenozīmē lielāku enerģijas patēriņu. Viss, kas Jums jādara, lai pārliecinātos, ka TV ir ekoloģiski draudzīgs, ir jāaplūko tā rāmis. Jums ir jāmeklē Carbon Trust marķējums, kas simbolizē mazāku oglekļa patēriņu. Ja Jūs to pamanāt, tad ziniet, ka kompānija ir apņēmusies produktā vai pakalpojumā samazināt oglekļa emisiju.

videi draudzīgus TV

LG lepojās ar to, ka ir pirmā kompānija Eiropā, kas rūpējās par to, lai uz TV būtu Carbon Trust marķējums. Šāds marķējums ir diviem 3D TV modeļiem – 47LW5500, kas apliecina mūsu apņemšanos samazināt slikto ietekmi uz vidi, sākot ar ražošanu, transportēšanu, sagatavošanu, lietošanu un beidzot ar TV iznīcināšanu. Marķējums arī norāda, ka LG turpinās strādāt pie tā, lai vēl vairāk samazinātu emisiju. Piedāvājam iepazīties ar dažiem apzīmējumiem, kas palīdzēs Jums vieglāk saprast dažādos marķējumus.

Iespaidīgi, vai ne?

Marķējumiem ir īpaša nozīme, jo tie parāda cik svarīgi LG ir videi draudzīgas preces. Un mēs zinām, ka mūsu paterētājiem rūp gan enerģijas taupīšanas jautājumi, gan vide.

Statistikas dati apliecina, ka patērētāji arvien vairāk pievērš uzmanību tam, ko tie iegādājas. Carbon Trust jaunākais pētījums par Lielbritānijas patērētāju iepirkšanās paradumiem liecina, ka 47% no pircējiem labprātāk izvēlas iegādāties preces ar Carbon Trust marķējumu, nekā nemarķētās preces. Kā arī viens no pieciem respondentiem (21%) atbildēja, ka par merķētajiem produktiem ir gatavi maksāt vairāk.

Tagad droši varam izvēlēties lielos TV ekrānus, neuztraucoties par to slikto ietekmi uz vidi.

“PC Magazine” izvēlas LG CINEMA 3D TV

Jau maija sākumā populārā žurnāla „PC Magazine” redakcija novērtēja LG CINEMA 3D 47LW5500 ar īpaši augstām atzīmēm. Nedaudz velāk viens no pieredzējušākajiem tehnoloģiju žurnālistiem, Vils Grīnvalds (Will Greenwald), rakstīja par to, kā beidzot 3D TV industrija iet pareizajās sliedēs un ir aizsākusi tā saucamo „Pasīvā 3D” laikmetu. Turklāt, LG 47LW5500 ir solis pareizajā virzienā un piedāvā augstu 3D TV kvalitāti par pieņemamu cenu.

LG 47LW5500 - PC Magazine televizors

Pasīvais 3D TV ir t.s. FPR (Film-type Patterned Retarder) tehnoloģija, kas nodrošina daudz dabīgāka un dzīvīgāka attēla kvalitāti. Ar to arī LG 3D TV produkti atšķiras no tradicionālajiem 3D TV, kur tiek izmantotas aktīvā tipa 3D brilles, kuras ir salīdzinoši daudz smagākas, turklāt ir jālādē un ir daudz dārgākas. Lietojot aktīvā tipa brilles, ir jāsēž noteiktā leņķī, lai redzētu 3D attēlu, kā arī tās mēdz būt neērtas un dažkārt izraisa reiboni vai pat nelabu dūšu. FPR tehnoloģijas šīs problēmas ir novērsušas, ko ir novērtējis arī “PC Magazine”. LG CINEMA 3D 47LW5500 funkcijas tika augsti novērtētas – attēla lieliskā kvalitāte (gan 2D, gan 3D) par lielisku cenu.

Lai testētu 3D kvalitāti, filma “Avatars” tika noskatīta gan uz LG 3D 47LW5500, gan uz tradicionālā 3D TV. Džons R. Delenijs (John. R. Delaney) LG 3D TV skatīšanās pieredzi raksturo šādi: “Biju ļoti pārsteigts par attēla skaidrību un dziļumu – katra detaļa bija smalki saskatāma, turklāt attēla gaišums un krāsas bija vislabākajā kvalitātē.” Viņš novērtēja ar 5 šī produkta dizainu un funkcionalitāti, īpaši izceļot arī TV pults kvalitāti un pārākumu pār citām līdz šim rokā turētajām. Tomēr galvenais uzsvars ir un paliek uz pasīvajām 3D brillēm, kas nāk komplektā ar TV (2 brilles). Produktu var iegādāties Latvijā – aptuvenā cena 950LVL.

LG 3D televizoram kā pirmajam Eiropā piešķirtais oglekļa dioksīda emisijas samazinājuma marķējums

LG Electronics (LG) CIN­EMA 3D televizori 47LW5500-ZE un 47LW550T-ZE ir kļuvuši par pirmajiem televizoriem Eiropā, kam ir piešķirts oglekļa dioksīda emisijas samazinājuma marķējums. Šo marķējumu izsniegusi 2001. gadā ar Lielbritānijas valdības atbalstu nodibinātais bezpeļņas uzņēmums Carbon Trust.

LG 47LW5500 Smart TV 3D televizors

„Šis sertifikāts ir nozīmīgs solis, uzlabojot LG reputāciju Eiropā kā videi draudzīgam uzņēmumam,” norāda LG LCD televizoru izpētes un attīstības laboratorijas vadītājs Il-geuns Kvons (Il-geun Kwon). „Eiropa ir lielākais televizoru tirgus pasaulē, tāpēc LG apņemšanos, ražot pasaules klases izstrādājumus, izmantojot vislielākajā mērā atbildīgi izvēlētus materiālus un ražošanas procesus, varam vērtēt kā nozīmīgu.”

Lasīt visu rakstu →

LG Cinema 3D televizori – tagad arī Latvijā

Electronics (LG) jaunās CINEMA 3D sērijas televizori LG LW650S, LG LW570S, LG LW5500 un LG LW4500 jau pieejami tirdzniecības vietās visā Latvijā, un ir pirmie, kas skatītājiem piedāvā nozarē spilgtāko 3D attēlu bez tā dēvētā “ņirbēšanas efekta,” plašu skata leņķi, kā arī ērtas 3D brilles, kas tagad ļauj novērtēt visas 3D mājas izklaides priekšrocības plašākā tuvinieku vai draugu lokā.

LG 55LW650S televizors

LG LW650S 3D pieredze sākas ar attēla kvalitāti – bez liekas miglošanas un ņirboņas. Televizora ekrānu sedz īpaša polarizēta plēve, kas nodrošina precīzāku un vienmērīgāku attēla atveidu CINEMA 3D brillēs.

Lasīt visu rakstu →