Atslēga vārds: "LTE"

LG un Intel izstrādā un testē 5G telemātikas tehnoloģiju nākamās paaudzes automašīnām

Pasaules Mobilajā kongresā, kas norisinājās Barselonā, par savu sadarbību paziņoja LG Electronics (LG) un Intel. Sadarbības mērķis ir attīstīt un testēt uz 5G balstītu telemātikas tehnoloģiju, kas tiks izmantota, lai attīstītu nākamās paaudzes bezvadu tehnoloģiju automašīnām. LG un Intel izmantos savu pētījumu un attīstības pieredzi, kā arī abu uzņēmumu vadības prasmes, lai sasniegtu mērķi – būt pirmajiem tirgū, kas piedāvā gatavus 5G risinājumus. LG ir pirmais uzņēmums, kas piedāvā patērētājiem telemātikas produktus, izmantojot LTE savienojumu vecāko 2G un 3G tīklu vietā.

LGE_INTEL_00-

Lasīt visu rakstu →

IFA 2015: LG iepazīstina ar planšetdatoru G Pad II 10.1

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2015 Berlīnē prezentēs G Pad sērijas planšetdatora jaunāko modeli. LG G Pad sērija piedāvā ideālu līdzsvaru starp veiktspēju un cenu. G Pad II 10.1 nodrošina vairāk funkciju nekā citas ierīces šajā pašā segmentā ar skaidro WUXGA (1920 x 1200) ekrānu, lai baudītu multimediju saturu un ērti pārlūkotu internetu. Turklāt, pateicoties ātrajam 2.26GHz četrkodolu Qualcomm® Snapdragon™ 800 procesoram un lielākajam sava klasē 7400mAh akumulatoram, G Pad II 10.1 nodrošina izklaidi vairāku stundu garumā. Lietotājiem būs pieejamas divas G Pad II 10.1 modeļa versijas – LTE un Wi-Fi.

LG G Pad II 10.1_1

Lasīt visu rakstu →

LG Watch Urbane LTE – viedpulkstenis ar pilnu viedtālruņa funkciju klāstu

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā prezentēs pasaulē pirmo ar LTE tīklu aprīkotu viedpulksteni. Nākamās paaudzes viedpulkstenis LG Watch Urbane LTE piedāvās arī NFC atbalstu un vairākas citas funkcijas, kas līdz šim vēl nebija pieejamas uz rokas nēsājamā viedierīcē.

LG Watch Urbane LTE  Lasīt visu rakstu →

1

Jaunais LG vidēja līmeņa viedtālruņu klāsts nodrošina izcilu dizainu un funkcijas

Šī gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC) LG Electronics (LG) prezentēs jaunu viedtālruņu klāstu par neparasti zemām cenām, piedāvājot vidēja līmeņa ierīces ar dizaina elementiem un funkcijām, kas parasti sastopamas premium klases modeļos.

LG viedtālruņi 2015

Lasīt visu rakstu →

LG laiž tirgū uzņēmuma pirmo mobilo ierīču procesoru

LG Electronics (LG) prezentējis uzņēmuma pirmo mobilo procesoru, kas sastāv no astoņiem kodoliem un nodrošina LTE-A Cat.6 tīkla savienojumu augstai veiktspējai un zemam enerģijas patēriņam. Jaunais procesors ar nosaukumu NUCLUN šonedēļ debitēs viedtālrunī G3 Screen, kas īpaši izstrādāts Korejas tirgum.

LG-NUCLUN-03[2] Lasīt visu rakstu →

LG plāno piesaistīt jaunus LTE viedtālruņu lietotājus ar jauno LG F70

Lai nostiprinātu savas pozīcijas 4G tirgū LG Electronics, iepazīstinājuši ar savu jauno viedtālruni – LG F70, kurš pirmo reizi tika prezentēts 2014. gada Pasaules Mobilajā kongresā MWC, kas šonedēļ norisinājās Barselonā. Jaunais viedtālrunis ir aprīkots ar jaunāko Android KitKat operētājsistēmu un četru kodolu procesoru, lai apmierinātu miljoniem jauno LTE lietotāju vēlmes visā pasaulē.

LG F70

Lasīt visu rakstu →

2

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo LTE viedtālruni ar Snapdragon™ četrkodolu procesoru

LG Electronics (LG) iepazīstina ar savu jaunāko premium klases mobilo ierīci – LG Optimus G, kas piedāvā vislabāko veiktspēju, elegantu dizainu un inovatīvu lietotāja pieredzi. Kā pirmais četrkodolu LTE viedtālrunis, kurš izmanto Qualcomm Snapdragon™ S4 procesoru, LG Optimus G kļūs par paraugu ikvienam nākotnē radītam LG premium klases viedtālrunim.

LG Optimus G (E975) Android telefons

Labākā no labākajām tehnoloģijām

Lai piedāvātu paterētajiem tikai to labāko, LG Electronics radījis Optimus G viedtālruni kopā ar industrijā vadošajiem sadarbības uzņēmumiem, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Sadarbībā ar Qualcomm, LG izveidojis Optimus G ar mērķi būt pirmajam LTE viedtālrunim ar Snapdragon™ S4 Pro CPU procesoru. Turklāt kopā ar LG Chem, LG Display un LG Innotek, LG nodrošinājis ilgāko akumulatora lietošanas laiku, kā arī īpašu skatīšanās un lietošanas pieredzi.

Lasīt visu rakstu →

4

LG attīsta nākamo viedtālruņu paaudzi

LG Electronics (LG) nākamais viedtālrunis būs ievērojams ne tikai ar tā izstrādāšanas procesu, bet arī ar tā veiktspēju un piedāvātajām specifikācijām. LG Electronics radīja viedtālruni kopā ar sadarbības uzņēmumiem LG Chem, LG Display un LG Innotek, liekot lietā labākās tehnoloģijas un inovācijas, ko spēja piedāvāt iesaistītie uzņēmumi, tā radot jaunu viedtālruņa standartu tirgū.

LG Optimus G  (E975) Android telefons

Kā pirmais četrkodolu LTE viedtālrunis, kurš izmanto Qualcomm jaunāko Snapdragon™ S4 Pro APQ8064 procesoru, tas piedāvās ne tikai pārsteidzoši ātru veiktspēju, bet arī ilgāku akumulatora lietošanas laiku, būs aprīkots ar plānāku korpusu, spilgtāku displeju un nebijušu skārienjūtīgu tehnoloģiju, un tas viss panākts izmantojot vertikāli integrēto attīstības procesu.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo VoLTE viedtālruni

LG Electronics iepazīstinājuši ar pasaulē pirmo LTE (VoLTE) viedtālruni. 2012.gada 7.augustā LG prezentēja VoLTE LG Connect 4G ASV, bet 8.augustā VoLTE LG Optimus LTE II Korejas tirgū. Abi viedtālruņi sākotnējā versijā tika prezentēti jau iepriekš – LG Connect 4G – martā, bet Optimus LTE II – maijā.

LG VoLTE viedtālrunis

LG plāno piedāvāt VoLTE tehnoloģiju jau esošajiem Optimus LTE II lietotājiem, jo tiem būs iespēja šo tehnoloģiju izmēģināt, tiklīdz tiks veikti tālruņa atjauninājumi.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics pārdevis piecus miljonus LTE viedtālruņu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka ir sasniedzis jaunu atskaites punktu – visā pasaulē pārdoti pieci miljoni mobilo sakaru standarta LTE (Long Term Evolution) viedtālruņu. Jūnijā tika sasniegts četru miljonu pārdoto LTE viedtālruņu slieksnis, bet jūlijā tika pārdots vēl viens miljons viedtālruņu, kas ir aptuveni viens LTE viedtālrunis katrās divarpus sekundēs.

LG Optimus LTE II (F160S) Android telefons

Pagājušā gada maijā ar lielākā mobilā tīkla operatora Verizon Wireless starpniecību LG laida klajā pirmo LTE viedtālruni Amerikas Savienotajās Valstīs “RevolutionTM by LG” un pēc tam paplašināja savu LTE viedtālruņu mērķa tirgu, piedāvājot tos globāli.

Lasīt visu rakstu →