Atslēga vārds: "LG viedtālrunis"

LG paplašina LTE ierīču klāstu ar jaunu F70 viedtālruni

Pēc veiksmīgas jaunās F sērijas debijas, 2014. gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC),  LG turpina stiprināt savas pozīcijas 4G LTE tirgū, iepazīstinot ar jaunu F70 viedtālruni. Eiropā F70 būs pieejams jau maija sākumā, savukārt Latvijas veikalos ierīce nonāks šī mēneša beigās.

F70_Black  Lasīt visu rakstu →

LG paziņo pirmo L-Sērijas III viedtālruņu L90 un L70 pieejamību

Tiecoties vēl vairāk nostiprināt savas pozīcijas tirgū, LG Electronics (LG) paziņojis par jaunāko trešās paaudzes L-Sērijas ierīču – L90 un L70 – pieejamību. Pirmo reizi prezentētas Pasaules Mobilajā Kongresā 2014,  L90 un L70 ierīces ir paredzētas mobilo telefonu lietotājiem, kuri tiecas pēc ideālas veiktspējas, individualitātes un cenas līdzsvara. Latvijā jaunākās L-Sērijas ierīces būs pieejamas nākamo divu nedēļu laikā.

L-Sērijas III ierīcēs saglabāts LG raksturīgais minimālisma dizains, vienlaikus piedāvājot iespaidīgu aprīkojumu, kas ietver uzlabotu tehnisko nodrošinājumu, jaunas lietotāju funkcijas un operētājsistēmu, kurai šajā segmentā nav nevienas citas līdzīgas. L-Sērijas pirmo divu paaudžu modeļiem pasaulē piedzīvojot milzīgus panākumus, sagaidāms, ka LG G-Sērijas iedvesmotie L III modeļi turpinās šo tendenci.

LG L90

Lasīt visu rakstu →

LG G Flex saņem prestižo “iF” zelta Dizaina balvu

LG Electronics (LG) ikgadējā “iF” Dizaina balvas pasniegšanas ceremonijā kārtējo reizi nonācis uzmanības centrā, 26 uzņēmuma produktiem iegūstot 2014.gada balvas. Šo produktu starpā ir arī LG G Flex, kas saņēmis vienu no 75 zelta balvām. Tāpat atzinību saņēmis kompānijas ULTRA HD televizors un G2 viedtālrunis. Šogad konkursam, kuru katru gadu rīko “iF” Starptautiskais dizaina forums, lai novērtētu produktus, kas demonstrē izcilību un inovācijas dizaina jomā, tika iesniegti vairāk nekā 4600 produktu pieteikumu.

LG iF design award G Flex  Lasīt visu rakstu →

LG Electronics saņem 15 CES 2014 Inovāciju balvas

Pasaules dizaina un inovatīvo tehnoloģiju līderis LG Electronics saņēmis 15 prestižās CES ® 2014 Inovāciju balvas, tostarp arī apbalvojumu “Labākā Inovācija” video displeju kategorijā par jauno 77-collu ieliekto Ultra HD OLED televizoru.

CESS Inovāciju balva 2014

Lasīt visu rakstu →

7

LG Nexus 5 būs pieejams Latvijā, sākot jau no šīs nedēļas

Tikai dažas dienas pēc prezentācijas, līdz šim plānākais un ātrākais Google Nexus viedtālrunis LG Nexus 5 jau šonedēļ būs pieejams Latvijā.  Šis ir pirmais viedtālrunis, kas aprīkots ar jaunāko Android operētājsistēmu Android™ 4.4 KitKat®. Ierīce tiks piedāvāta gan 16 GB, gan 32 GB versijā, un tā lieliski apvieno jaudīgu veiktspēju ar funkcionalitāti un ērtībām, ko nodrošina LG uzticamā aparatūra, labākā Google programmatūra un pakalpojumi.

LG Nexus 5

Lasīt visu rakstu →

5

LG un Google iepazīstina ar Google Nexus 5 viedtālruni

Sekojot Nexus 4 veiksmes stāstam, klajā nācis nākamais LG un Google sadarbības rezultāts — pirmais viedtālrunis, aprīkots ar jaunāko Android operētājsistēmu Android™ 4.4 KitKat®. Nexus 5 ir līdz šim plānākais un atrākais Google Nexus tālrunis.

LG Nexus 5

Lasīt visu rakstu →

1

LG uzsāk LG G2 viedtālruņa pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) paziņojis, ka tā jaunākais flagmanis – viedtālrunis LG G2 – no šodienas pieejams pārdošanā Latvijā. LG G2 ir pirmā jaunās G premium sērijas ierīce, un tā ir kā apliecinājums LG mērķim attīstīt uz klientu orientētas inovācijas.

LG G2 black

Lasīt visu rakstu →

2

LG prezentē savas jaunākās premium ierīces Latvijā

LG Electronics (LG) paziņoja par savu jaunāko flagmaņu pieejamību Latvijas tirgū. Garais saraksts ietver divas LG premium G-sērijas ierīces – LG G2 viedtālruni un LG G Tab 8.3 planšetdatoru, kuri būs pieejami Latvijā oktobra vidū, jaunākos papildinājumus LG Ultra HD televizoru klāstam – 55 un 65 collu modeļus – veikalos pieejami jau no oktobra – un lielisku papildinājumu jebkuram viedtālrunim – bezvadu mobilo printeri LG Pocket Photo. Papildus tam, LG pirmais Baltijas valstīs laiž apgrozībā ieliektos OLED televizorus (modelis: 55EA9800). Šī lieliskā ierīce būs pieejama pēc pasūtījuma jau no šī gada novembra.

LG G2 un G Tab 8.3 

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar drošu mobilo platformu biznesa sektoram

Laižot klajā savu populāro jauno viedtālruni LG G2, LG Electronics (LG) iepazīstina arī ar savu visaptverošo LG Gate risinājumu viedtālruņa funkciju un drošības uzlabošanai.

LG Gate ir biznesa klases risinājums, kas atvieglo piekļuvi viedtālruņa drošības risinājumiem, kas uzņēmējdarbībā ir īpaši svarīgi. Pateicoties LG Gate, darbinieki var ērti izmantot uzņēmuma resursus no jebkuras vietas, kamēr darba devējs var viegli pārvaldīt IT drošību un privātumu.

LG GATE

Lasīt visu rakstu →

6

LG Optimus L9II viedtālrunis tagad pieejams arī Latvijā

LG Electronics (LG) paziņoja par līdz šim spēcīgāko papildinājumu plašu atzinību ieguvušajam L-Sērijas viedtālruņu klāstam – LG Optimus ,L9-II. (modelis: D605). Irīce tika izstrādāta, balstoties uz iepriekšējā modeļa Optimus L9 panākumiem, ar mērķi pacelt L-Sērijas viedtālruņu lietošanas pieredzi pavisam jaunā līmenī. LG Optimus L9II tagad ir pieejams arī Latvijā par ļoti konkurētspējīgu cenu.

L9-II Single White

Lasīt visu rakstu →