Atslēga vārds: "LG TV"

Īsi un skaidri: Kas īsti ir Smart TV un vai šie televizori tiešām ir tik gudri?

Katrai lietai ir sava evolūcija, un Smart TV ir viena no neatņemamām sastāvdaļām televizoru attīstībā. Tas ir tikai laika jautājums, kad visi lietotāji, kuri iegādājas televizorus, lietos Smart TV, ja vien šobrīd to jau nedara. Nav arī brīnums – šie televizori ne tikai padara televizora skatīšanos ērtāku, daudzfunkcionālāku un plašāku video satura izvēles ziņā, bet kļūst arvien organiskāk integrējami jebkuras telpas interjerā. Jā, Smart TV televizori tiešām ir “gudri”, bet labākais veids, kā par to ir pārliecināties – izmēģināt katram pašam.

Lasīt visu rakstu →

1

Netflix oficiāli iesaka LG televizorus jau otro gadu pēc kārtas

Netflix Recommended TV programmas (speciāli veidota televizoru novērtēšanas programma) ietvaros Netflix jau otro gadu pēc kārtas kā oficiālos partnerus iesaka LG Electronics augstākā līmeņa 4K televizorus. Novērtēšana tiek veikta, ņemot vērā gan attēla kvalitāti Netflix pārraides laikā, gan konkrētā modeļa interneta TV pieredzi kopumā.

Netflix-Daredevil-on-LGTV

Lasīt visu rakstu →

9

LG ir kļuvis par Netflix partneri globālā biznesa paplašināšanā

LG Electronics (LG) uzsācis globāla mēroga partnerattiecības ar Netflix, lai palīdzētu Netflix paplašināt sava servisa pieejamību vairākos jaunos tirgos, tai skaitā, arī Latvijā. Paplašināšanās nodrošinās daudzpusīgu augstas kvalitātes satura klāstu, tostarp 4K HDR oriģinālos televīzijas seriālus. Pateicoties pirmšķirīgai attēla kvalitātei un lieliskai veiktspējai, LG ir izraudzīts par galveno Netflix globālā biznesa partneri. LG un Netflix apvieno spēkus, lai nodrošinātu nevainojamu priekšapmaksas piekļuvi Netflix pakalpojumiem.

LG Netflix Partnership

Lasīt visu rakstu →

Skaties Pasaules hokeja čempionātu kopā ar LG uz 98 collu liela ekrāna

 

LG ir sarūpējis lielisku dāvanu visiem Latvijas hokeja faniem. Visas šī gada Pasaules hokeja čempionāta spēles būs iespējams vērot uz milzīga 98 collu LG Ultra HD 4K televizora, kas no 1. līdz 17.maijam tiks izvietots t/c “Spice” otrajā stāvā. Visiem t/c “Spice” apmeklētājiem būs unikāla iespēja pirmajiem Latvijā aplūkot un izbaudīt šī giganta patiesi kinematogrāfisko skatīšanās pieredzi.

 

DSCN1830

Lasīt visu rakstu →

LG pārdevis jau vairāk nekā vienu miljonu WebOS Smart+ TV televizoru

LG Electronics (LG) paziņojis, ka kopš tirdzniecības sākšanas šī gada  martā uzņēmums pārdevis jau vairāk nekā vienu miljonu ar webOS platformu aprīkoto Smart+ TV televizoru. Nodrošinot intuitīvu lietotāju pieredzi, ar kuru nav salīdzināma neviena šobrīd tirgū pieejamā Smart TV platforma, LG prognozē, ka šo televizoru tirdzniecības apjoms līdz 2015.gada pirmajai pusei sasniegs desmit miljonus vienību.

2014_TV Lasīt visu rakstu →

Kā LG padarīja Smart TV atkal vienkāršu jeb “Kas ir WebOS?”

Smart TV televizoriem parasti ir sarežģītas saskarnes, kurās juku jukām saliktas dažādas ikonas un slāņi. Patiesībā jaunākie pētījumi liecina, ka 53% cilvēku neapzinās, cik daudz viņi var paveikt ar savu Smart TV, kamēr 75% uzskata, ka Smart TV ir pārāk sarežģīti lietošanai. Reaģējot uz šo situāciju, LG nolēma padarīt televizoru atkal vienkārši lietojamu un radīja ko tādu, kas ir vienkāršs un intuitīvi saprotams, nevis kaitinošs un pārlieku sarežģīts. Vienkāršība dominē ne tikai funkcionalitātē vai informācijas arhitektūrā, bet arī vizuālajā izskatā.

LG webOS  Lasīt visu rakstu →

LG 34 collu 21:9 UltraWide monitors saņem augsta līmeņa apgalvojumu no TIPA

LG Electronics (LG) 21:9 UltraWide monitors (modelis 34UM95) monitors apgalvots ar Tehnical Image Press Association (TIPA) fotogrāfiju izdevumu apvienības balvu kā Labākais foto monitors. 34 collu lielais 21:9 proporciju modelis piedāvā pārsteidzošu UltraWide QHD izšķirtspēju (3440 x 1440), neaprspējamas krāsas un savienojumu iespējas, ieskaitot Thunderbolt 2. Arī LG ULTRA HD TV (UB980 sērija) ieguvis TIPA apbalvojumu kā Labākais foto TV.

LG 34 collas

Lasīt visu rakstu →

LG un Harman/Kardon apvieno spēkus, lai nodrošinātu vienreizēju skaņu OLED un ULTRA HD televizorus

LG Electronics (LG) paziņojis par sadarbības uzsākšanu ar Harman/Kardon, lai radītu audio tehnoloģiju, kas tiks izmantota divos OLED televizoru un piecos ULTRA HD televizoru modeļos. Kā ideāls papildinājums LG augstvērtīgajai attēla kvalitātei, sagaidāms, ka ULTRA Surround sistēma nodrošinās skatītājiem padziļinātu skatīšanās pieredzi, kādu iepriekš piedāvājuši vien kinoteātri.

ULTRA HD TV sound

Lasīt visu rakstu →

LG iespaidīgais 2014. gada televizoru modeļu klāsts nonāk pārdošanā

LG Electronics (LG) paziņoja par šī gada televizoru modeļu klāstu pieejamību, kopumā iepazīstinot ar 68 jauniem modeļiem, tostarp ULTRA HD televizoriem, kas tiek piedāvāti izmēros no 49 līdz 105 collām. Tādējādi kļūstot par lielāko un daudzpusīgāko, pašlaik pieejamo televizoru sēriju. Jauno modeļu vidū ir arī LG revolucionārais 105 collu izliektais ULTRA HD televizors, kā arī mazāki 65, 55 un 45 collu izliektie 4K televizori. Starp 2014.gada jaunumiem ir arī LG webOS Smart TV platforma, kas pirmo reizi tika prezentēta janvārī notiekošajā izstādē CES 2014. LG cer, ka šī platforma radīs jaunus standartus viedo televizoru tirgū, pateicoties tās atvērtībai un vienkāršajai lietošanai.

LG Smart TV 2014

Lasīt visu rakstu →

LG Gallery OLED televizors tagad pieejams arī Latvijā

Ar savu jaunāko meistardarbu – Gallery OLED televizoru (modelis: 55EA8800) – LG Electronics (LG) iepazīstināja IFA izstādes ietvaros 2013.gada septembrī.  Pērn LG jau piesaistīja uzmanību kā pirmais uzņēmums, kas Baltijas valstu iedzīvotājiem piedāvāja iegādāties ieliektos 55-collu OLED televizorus. Tagad LG OLED televizoru piedāvājums tiks papildināts arī ar Gallery OLED modeli.

Gallery OLED

Lasīt visu rakstu →