Atslēga vārds: "LG televizors"

LG Gallery OLED televizors tagad pieejams arī Latvijā

Ar savu jaunāko meistardarbu – Gallery OLED televizoru (modelis: 55EA8800) – LG Electronics (LG) iepazīstināja IFA izstādes ietvaros 2013.gada septembrī.  Pērn LG jau piesaistīja uzmanību kā pirmais uzņēmums, kas Baltijas valstu iedzīvotājiem piedāvāja iegādāties ieliektos 55-collu OLED televizorus. Tagad LG OLED televizoru piedāvājums tiks papildināts arī ar Gallery OLED modeli.

Gallery OLED

Lasīt visu rakstu →

Gardās Četrassezonas.lv receptes tagad pieejamas arī LG Smart TV televizoros

LG Electronics ir kartējo reizi paplašinājis Smart TV paredzēto vietējā satura piedāvājuma klāstu. LG Smart TV ģimenei ir pievienojusies aplikācija ČetrasSezonas, kas veidota sadarbībā ar vienu no Latvijā populārāko kulinārijas interneta portālu un ikmēneša žurnālu Četras Sezonas. Tuvojoties svētku sezonai, LG Smart TV lietotāji varēs smelties iedvesmu kulinārijas šedevriem no vairāk nekā 1900 portālā pieejamām receptēm.

LG Smart TV Četras sezonas  Lasīt visu rakstu →

Īsts mākslas darbs Tavā dzīvojamajā istabā – LG Gallery OLED TV

Iedomājies, ieejot savā istabā, Tu uzreiz nokļūsti Luvras muzejā vai pat labāk, izbaudi pilnīgu muzeja estētiku tieši savās mājas.

Tas tiešām nav tik neticami. LG OLED TV līnijas stils un dizains ir atsvaidzināts ar jauno 55 collas lielo Gallery OLED TV (EA8800), kurš tika prezentēts šoruden. Tagad tie, kuri aizraujas ar brīnišķīgu attēla kvalitāti, var papildināt savu dzīves telpu ar jaunāko no LG televizoriem – labāko un jaunāko piedāvājumu no LG OLED TV.

LG OLED TV

Lasīt visu rakstu →

LG pirmais Latvijas tirgū laiž apgrozībā ieliektos OLED televizorus

LG Electronics (LG) šodien paziņojis par ieliekto OLED (55EA980V) televizoru laišanu apgrozībā Latvijas tirgū, tā kļūstot par pirmo televizoru ražotāju, kas Baltijas valstu klientiem piedāvā moderno OLED televizoru tehnoloģiju. Ieliektie 55-collu OLED televizori jau ir pieejami pēc pasūtijuma visās Baltijas valstīs, tostarp arī Latvijā.

LG Curved OLED TV

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics: vairākums latviešu pie televizora ekrāna ēd, uzkopj māju un sērfo internetā

LG Electronics ir veicis pētījumu[1] par televīzijas lietošanas paradumiem Baltijas valstīs, lai noskaidrotu vispopulārākās nodarbes, kam cilvēki mēdz nodoties televizora ekrāna priekšā. Top 3 Latvijā ir ēšana (48%), sērfošana internetā viedtālrunī, planšetdatorā vai klēpjdatorā (27%) un mājokļa uzkopšana (23%). Arī kaimiņvalstīs tika novērotas līdzīgas tendences, tomēr Igaunijā ēdiena gatavošana (33%) ir populārāka par mājokļa uzkopšanu (28%). Vismazāk populārā nodarbe, ko apvienot ar televīzijas skatīšanos, latviešiem un lietuviešiem ir strādāšana vai mācīšanās, attiecīgi 9% un 13%, kamēr igauņiem tā ir mīlēšanās (8%).

LG Smart TV

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics saņem 15 CES 2014 Inovāciju balvas

Pasaules dizaina un inovatīvo tehnoloģiju līderis LG Electronics saņēmis 15 prestižās CES ® 2014 Inovāciju balvas, tostarp arī apbalvojumu “Labākā Inovācija” video displeju kategorijā par jauno 77-collu ieliekto Ultra HD OLED televizoru.

CESS Inovāciju balva 2014

Lasīt visu rakstu →

Uz LG Smart TV televizoriem, MeGoGo.net aplikācijā ir apskatītas jau vairāk nekā 500 000 filmas

Pērn LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri MeGoGo.net Baltijas valstis iepazīstināja ar jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam pilnīgi bez maksas. LG Smart TV lietotāji Baltijas valstīs ir iecienījuši MeGoGo.net aplikācijas priekšrocības, apskatot vairāk nekā 500 000 filmas kopš 2012. gada septembra. Par aktīvākajiem MeGoGo.net aplikācijas lietotājiem ir kļuvuši Latvijas iedzīvotāji, kuri interneta kinoteātrī ir noskatījušies vairāk nekā 250 000 filmas.

MeGoGo.net aplikācija LG Smart TV

Lasīt visu rakstu →

Mix Media Group pievienojusies plašajam LG Smart TV aplikāciju klāstam

LG Electronics, sadarbībā ar Mix Media Group ir palielinājis Smart TV paredzēto vietējā satura piedāvājuma klāstu. Šobrīd Mix Media Group interneta televīzijas MixTV aplikācija bez maksas un bez reģistrācijas jebkurā laikā pieejama visiem ar Smart TV iespējam aprīkotajām LG ierīcem.

LG Smart TV

Lasīt visu rakstu →

LG paplašina ULTRA HD televizoru klāstu Baltijas valstīs

Sakarā ar lielo pieprasījumu pēc 84 collu ULTRA High Definition (īpaši augstas izšķirtspējas) televizoriem, LG šodien paziņoja par sava televizoru klāsta paplašināšanu ar 55 un 65 collu ULTRA HD televizoru modeļiem Baltijas valstu tirgos. Abi LA9700 sērijas ULTRA HD televizori būs piejami Latvijas veikalos no oktobra vidus.

LG Ultra HD TV

Lasīt visu rakstu →

LG Curved Oled TV dizaineru veidotais stāsts

LG Electronics Korporatīvā dizaina centrs ir cītīgi strādājis, lai klientiem izskaidrotu kompānijas dizaina identitāti: „Mīli katru brīdi, radi stāstu”. Tās pamatā ir izpratne par to mirkli, kad cilvēki pirmo reizi ierauga produktu, un izpratne par produktu dizaina radīšanu ar mīlestību.

LG dizaina identitātes pamatelementi ir produkta būtības skaistums, elegants un izsmalcināts dizains, kas sniedz neparedzamu un pārsteidzošu pieredzi. Nesen tika atklāts Curved OLED TV dizaineru radītais LG dizaina stāsta video, kurā tika atspoguļota iepriekšminētā dizaina filozofija.

LG

Lasīt visu rakstu →