Atslēga vārds: "LG telefons"

LG pirmais kompaktais viedtālrunis G2 Mini būs pieejams Latvijā aprīļa beigās

LG Electronics (LG) aprīļa beigās Latvijā uzsāks uzņēmuma pirmā „kompaktā” G sērijas viedtālruņa tirdzniecību. LG G2 mini, kas pirmo reizi tika prezentēts februārī notikušajā Pasaules Mobilajā Kongresā 2014, piedāvā apbalvojumus ieguvušā tālruņa LG G2 dizaina izcilību un augstākās klases lietotāju pieredzes funkcijas mazākā izmērā.

LG_G2_mini_(White)  Lasīt visu rakstu →

LG jaunākais G sērijas viedtālrunis LG G Pro 2 prezentēts Korejas tirgū

LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar LG G Pro 2 viedtālruni, kas ir uzlabota dažādas balvas sanēmušā modela G Pro modeļa versija. Līdzīgi kā pagājušajā gadā radītajam G Pro modelim, kas tika nosaukts par labāko viedtālruni Pasaules Mobilajā kongresā 2013, jaunais modelis G Pro 2 aprīkots ar izcilu displeju un jaunām funkcijām, kas lietotāja ērtību paceļ jaunā līmenī.

LG G PRO 2

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstinās ar pirmo „kompakto” viedtālruni G2 mini

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā 2014 (WMC) prezentēs uzņēmuma pirmo „kompakto” viedtelefonu G2 Mini. Izstrādāts kā kompānijas flagmaņa tālruņa LG G2 mazāka versija, G2 mini viedtālrunis nodrošinās premium klases funkciju pieejamību plašākam patērētāju lokam.

LGE G2 mini

Lasīt visu rakstu →

Pasaules Mobilajā kongresā LG iepazīstinās ar trešās paaudzes L-Sērijas modeļiem

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā 2014 (WMC –  Mobile World Congress) prezentēs trešās paaudzes L-Sērijas viedtālruņu modeļus – L40, L70 un L90. L-Sērijas III ierīcēs saglabāts LG raksturīgais minimālisma dizains, vienlaikus piedāvājot iespaidīgu aprīkojumu, kas ietver uzlabotu tehnisko nodrošinājumu, jaunas lietotāju funkcijas (UX) un operētājsistēmu, kurai šajā segmentā nav nevienas citas līdzīgas. L-Sērijas pirmo divu paaudžu modeļiem pasaulē piedzīvojot milzīgus panākumus, sagaidāms, ka LG G-Sērijas iedvesmotie L III modeļi turpinās šo tendenci.

L+series+III

Lasīt visu rakstu →

LG Nexus 5 tagad būs pieejams arī sarkanā krāsā

Nexus 5 kļūs par pirmo Google un LG viedtālruni, kurš tiks piedāvāts trīs krāsās: sarkanā, baltā un melnā. Nexus 5 lieliski apvieno jaudīgu veiktspēju ar funkcionalitāti un ērtībām, ko nodrošina LG uzticamā aparatūra un labākā Google programmatūra, un pakalpojumi. Viedtālrunis ir aprīkots ar Qualcomm Snapdragon™ 800 procesoru un iespaidīgu piecu collu Full HD IPS displeju, turklāt tas ir pasaulē pirmais viedtālrunis, kas aprīkots ar jaunāko Android operētājsistēmu 4.4 KitKat.

Nexus5 RED

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics saņem 15 CES 2014 Inovāciju balvas

Pasaules dizaina un inovatīvo tehnoloģiju līderis LG Electronics saņēmis 15 prestižās CES ® 2014 Inovāciju balvas, tostarp arī apbalvojumu “Labākā Inovācija” video displeju kategorijā par jauno 77-collu ieliekto Ultra HD OLED televizoru.

CESS Inovāciju balva 2014

Lasīt visu rakstu →

7

LG Nexus 5 būs pieejams Latvijā, sākot jau no šīs nedēļas

Tikai dažas dienas pēc prezentācijas, līdz šim plānākais un ātrākais Google Nexus viedtālrunis LG Nexus 5 jau šonedēļ būs pieejams Latvijā.  Šis ir pirmais viedtālrunis, kas aprīkots ar jaunāko Android operētājsistēmu Android™ 4.4 KitKat®. Ierīce tiks piedāvāta gan 16 GB, gan 32 GB versijā, un tā lieliski apvieno jaudīgu veiktspēju ar funkcionalitāti un ērtībām, ko nodrošina LG uzticamā aparatūra, labākā Google programmatūra un pakalpojumi.

LG Nexus 5

Lasīt visu rakstu →

5

LG un Google iepazīstina ar Google Nexus 5 viedtālruni

Sekojot Nexus 4 veiksmes stāstam, klajā nācis nākamais LG un Google sadarbības rezultāts — pirmais viedtālrunis, aprīkots ar jaunāko Android operētājsistēmu Android™ 4.4 KitKat®. Nexus 5 ir līdz šim plānākais un atrākais Google Nexus tālrunis.

LG Nexus 5

Lasīt visu rakstu →

3

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo viedtālruni ar vertikāli izliektu ekrānu

LG Electronics (LG) šodien prezentēja LG G Flex sejas veidolam pielāgoto viedtālruni ar izliektu ekrānu, tādējādi tam kļūstot par pirmo ierīci, kas viedtālruņu tirgū piedāvā šāda veida dizainu. G Flex ietver arī citu LG uzņēmumu patentētas inovācijas, kuras atspoguļos līdz šim nepieredzētā ekrāna un akumulatora izveidē. LG G Flex arī lepojas ar pilnīgi jaunām lietotāja funkcijām, kas izmanto izliektā ekrāna priekšrocības.

LG G Flex

„LG G Flex ir līdz šim labākais piemērs, kādam jābūt izliektam viedtālrunim,” stāsta Dr. Jong-seok Park, LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors. „LG G Flex ar savu unikālo dizainu, novatorisko aparatūru un uz klientu orientētam lietotāja funkcijām atspoguļo visievērojamāko attīstību viedtalruņu tirgū kopš viedtālrunis kļuva par mūsu ikdienas sastāvdaļu.”

Lasīt visu rakstu →

1

LG uzsāk LG G2 viedtālruņa pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) paziņojis, ka tā jaunākais flagmanis – viedtālrunis LG G2 – no šodienas pieejams pārdošanā Latvijā. LG G2 ir pirmā jaunās G premium sērijas ierīce, un tā ir kā apliecinājums LG mērķim attīstīt uz klientu orientētas inovācijas.

LG G2 black

Lasīt visu rakstu →