Atslēga vārds: "LG Smart TV"

Īsi un skaidri: Kas īsti ir Smart TV un vai šie televizori tiešām ir tik gudri?

Katrai lietai ir sava evolūcija, un Smart TV ir viena no neatņemamām sastāvdaļām televizoru attīstībā. Tas ir tikai laika jautājums, kad visi lietotāji, kuri iegādājas televizorus, lietos Smart TV, ja vien šobrīd to jau nedara. Nav arī brīnums – šie televizori ne tikai padara televizora skatīšanos ērtāku, daudzfunkcionālāku un plašāku video satura izvēles ziņā, bet kļūst arvien organiskāk integrējami jebkuras telpas interjerā. Jā, Smart TV televizori tiešām ir “gudri”, bet labākais veids, kā par to ir pārliecināties – izmēģināt katram pašam.

Lasīt visu rakstu →

1

IFA 2015: LG webOS 1.0 Smart TV īpašniekiem piedāvās unikālu bezmaksas atjauninājumu

Jau tuvākajā laikā LG Electronics (LG) webOS 1.0 Smart TV īpašnieki saņems bezmaksas Value Pack sistēmas atjauninājumu, kas ietvers četras jaunākās webOS 2.0 platformas galvenās funkcijas: My Channels (Mani kanāli), Quick Settings (Ātrie uzstādījumi), Input Picker (Ievades atlasītājs) un Live Menu (Tiešās izvēles) funkcijas, uzlabojot lietotāju pieredzi ar krietni intuitīvāku izkārtojumu, ērtiem īsceļiem, ātrāku ielādes laiku un straujāku reaģēšanu, pārslēdzoties starp aplikācijām. Šī ir pirmā reize, kad Smart TV platforma saņem šāda veida atjauninājumu.

WebOS Value Pack Upgrade

Lasīt visu rakstu →

LG uzsāk pasaules pirmā 105 collu 21:9 izliektā ULTRA HD televizora tirdzniecību

LG Electronics (LG) 105 collu izliektais ULTRA HD televizors, kas pirmo reizi tika prezentēts janvārī notikušajā CES izstādē, šonedēļ Dienvidkorejā kļuvis pieejams iepriekšējai pasūtīšanai. Ar vairāk nekā 11 miljonu pikseļu (5120×2160) izšķirtspēju un platekrāna 21:9 formātu, LG televizora modelis 105UC9 nodrošina patiesi padziļinātu skatīšanās pieredzi.

LG Curved OLED TV 105UB9_2  Lasīt visu rakstu →

CES 2014 LG prezentēs audio-video tehnikas jaunumus ar ērtām viedajām funkcijām un satriecošu skaņu

LG Electronics (LG) nākamajā mēnesī paredzētajā elektrotehnikas izstādē CES 2014 iepazīstinās ar jaunākajiem audio-video produktiem. Premium jaunumu klāstā ietilpst kompaktā atskaņotāja SoundPlate (modelis LAB540W) jaunākais modelis, inovatīvā Wireless Audio System (modelis NP8740) un Sound Bar (modelis NB5540) audio sistēmas.

LAB540 with SWF

Lasīt visu rakstu →

Uz LG Smart TV televizoriem, MeGoGo.net aplikācijā ir apskatītas jau vairāk nekā 500 000 filmas

Pērn LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri MeGoGo.net Baltijas valstis iepazīstināja ar jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam pilnīgi bez maksas. LG Smart TV lietotāji Baltijas valstīs ir iecienījuši MeGoGo.net aplikācijas priekšrocības, apskatot vairāk nekā 500 000 filmas kopš 2012. gada septembra. Par aktīvākajiem MeGoGo.net aplikācijas lietotājiem ir kļuvuši Latvijas iedzīvotāji, kuri interneta kinoteātrī ir noskatījušies vairāk nekā 250 000 filmas.

MeGoGo.net aplikācija LG Smart TV

Lasīt visu rakstu →

LG Cloud tagad pieejams arī Latvijā

Jaunais LG Cloud mākoņserviss tagad ir pieejams arī Latvijā un tā saskarne lietotāja ērtībai pieejama arī latviešu valodā. LG Cloud ļauj lietotājiem straumēt saturu tieši LG CINEMA 3D Smart televizoros, kā arī nodrošina ērtu vietu, kur glabāt saturu, kas tiek automātiski sinhronizēts starp personālajiem datoriem, viedtālruņiem un televizoriem.

LG Cloud mākoņserviss

LG Cloud nodrošina piekļuvi video, foto un mūzikas failiem, tiklīdz tie ir augšupielādēti lietotāja kontā, noveršot vajadzību pēc laikietilpīgas satura manuāla pārnešanas starp ierīcēm. Šī vienkārši instalējamā lietojumprogramma, kas pieejama Google Play veikalā, ir saderīga ar LG CINEMA 3D Smart televizoriem, personālajiem datoriem un Android viedtālruņiem. Lietotāji var sākt straumēt saturu līdz pat 5 GB bez maksas tieši savā CINEMA 3D Smart televizorā. Multividi var ērti saglabāt un straumēt no LG Cloud, tādējādi atbrīvojot gigabaitiem vietu jau tā pārslogotajos viedtālruņos un personālajos datoros.

Lasīt visu rakstu →

LG Smart TV aplikācija palīdz golferiem spēlēt kā profesionāļiem

LG Electronics (LG) sācis pārdot aplikāciju World’s Greatest Teachers, kas palīdz topošajiem golfa spēlētājiem ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī gūt reālās spēles iemaņas, mācoties no labākajiem golfa instruktoriem sporta vēsturē. Aplikācija pieejama ekskluzīvi tikai LG CINEMA 3D Smart TV, tajā iekļauts iespaidīgs apmācību kopums, kas radīts, lai visu līmeņu golferi varētu uzlabot savu spēles prasmi.

Golf app

 

Lasīt visu rakstu →

1

Vairāk nekā 250 000 filmas ir apskatītas MeGoGo.net aplikācijā uz LG Smart TV televizoriem

2012.gadā jūnijā LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri MeGoGo.net Baltijas valstīs iepazistināja ar jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam pilnīgi bez maksas. Kopš 2012.gada jūnija LG Smart TV televizoros apskatītas vairāk nekā 250 000 filmas, izmantojot MeGoGo.net aplikāciju.

LG Smart TV MeGoGo.net aplikācija

Šo veiksmīgo rezultātu iedvesmoti, LG un MeGoGo.net drīzumā piedāvas LG Smart TV lietotājiem Baltijas valstīs localizētu saskarsni latviešu, lietuviešu un igauņu valodā. Turklāt, LG Smart TV lietotāji drīzumā varēs baudīt arī MeGoGo.net interneta kinoteātra filmas oriģinālvalodās, papildus iepriekš pieejamajai audio straumei krievu valodā.

Lasīt visu rakstu →

2

LG jaunā 9.1 skaļruņu mājas kinozāles sistēma ar nevainojamu akustiku

LG Electronics (LG) iepazīstina ar pavisam jaunu augstākās klases mājas kinozāles skaņas sistēmu – LG BH9530TW. 9.1 skaļruņu sistēma piedāvā skaņu, kas pielīdzināma moderni aprīkota kinoteātra skaņai. LG 1460W mājas kinozāles sistēma ir aprīkota ar Smart TV savienojuma iespējām, un šīs ierīces dizains lieliski iederas jebkurā mūsdienīgā interjerā.

LG BH9530TW LG Smart TV mājas kinozāle

LG BH9530TW sistēma piedāvā patiesi neaptveramu klausīšanās pieredzi, kādu var gūt, tikai atrodoties kinoteātrī. Lai gan LG BH9530TW sistēma atbalsta 9.1 izvades kanālu, visā sistēmā ir tikpat daudz skaļruņu kā standarta 5.1 skaļruņu sistēmā. Turklāt LG 3D Surround procesors analizē skaņas avotu un izplata skaņu daudzos virzienos, vienlaikus saglabājot piemērotu līdzsvara līmeni.

Lasīt visu rakstu →

LG televizori iekļuvuši EPEAT videi draudzīgo tehnoloģiju sarakstā

Vairāk kā 50 LG Electronics (LG) televizoru modeļi tikuši iekļauti EPEAT globālajā videi nekaitīgo elektronikas preču sarakstā. Pirmo reizi šim sarakstam tiek pievienotas tādas elektronikas preces kā  televizori.

LG EPEAT televizori

Jaunajai tehnoloģiju kategorijai pievienotie LG televizori ir HDTV, Smart TV ar interneta pieejamību un 3D televizori. Visaptverošā EPEAT reitingu sistēma ir radīta, lai palīdzētu patērētājiem, uzņēmumiem un valsts iestādēm izvēlēties videi draudzīgākās ierīces. EPEAT veic produktu reģistrāciju 42 valstīs un reģionos.

Lasīt visu rakstu →