Atslēga vārds: "LG G2"

LG pirmais kompaktais viedtālrunis G2 Mini būs pieejams Latvijā aprīļa beigās

LG Electronics (LG) aprīļa beigās Latvijā uzsāks uzņēmuma pirmā „kompaktā” G sērijas viedtālruņa tirdzniecību. LG G2 mini, kas pirmo reizi tika prezentēts februārī notikušajā Pasaules Mobilajā Kongresā 2014, piedāvā apbalvojumus ieguvušā tālruņa LG G2 dizaina izcilību un augstākās klases lietotāju pieredzes funkcijas mazākā izmērā.

LG_G2_mini_(White)  Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstinās ar pirmo „kompakto” viedtālruni G2 mini

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā 2014 (WMC) prezentēs uzņēmuma pirmo „kompakto” viedtelefonu G2 Mini. Izstrādāts kā kompānijas flagmaņa tālruņa LG G2 mazāka versija, G2 mini viedtālrunis nodrošinās premium klases funkciju pieejamību plašākam patērētāju lokam.

LGE G2 mini

Lasīt visu rakstu →

2

LG ievieš “Knock” funkciju arī LII sērijas viedtālruņos

LG Electronics paziņo, ka populārā funkcija “Knock” (agrāk pazīstama kā “KnockON”) tiek iekļauta kā standarta funkcija uzņēmuma moderno mobilo ierīču sērijā LII.  Optimus L5II un Optimus L7II modeļiem šī funkcija būs pieejama pēc  starptautiskajiem programmatūras atjauninājuma.

LG KNOCK

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics saņem 15 CES 2014 Inovāciju balvas

Pasaules dizaina un inovatīvo tehnoloģiju līderis LG Electronics saņēmis 15 prestižās CES ® 2014 Inovāciju balvas, tostarp arī apbalvojumu “Labākā Inovācija” video displeju kategorijā par jauno 77-collu ieliekto Ultra HD OLED televizoru.

CESS Inovāciju balva 2014

Lasīt visu rakstu →

1

LG Chem iepazīstina ar nākamās paaudzes akumulatoriem

Vadošais akumulatoru ražotājs LG Chem šodien paziņoja, ka ir izdevies pārveidot tradicionālās taisnstūra baterijas formu, ražojot tās citādās formās.  LG Chem šajā nozarē ir pirmie, kas to paveikuši. Nākotnes akumulatorus paredzēts iedalīt 3 tipos – pakāpeniskas formas baterija, izliekta un kabeļa tipa baterija.

LG Chem baterija

Lasīt visu rakstu →

1

LG uzsāk LG G2 viedtālruņa pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) paziņojis, ka tā jaunākais flagmanis – viedtālrunis LG G2 – no šodienas pieejams pārdošanā Latvijā. LG G2 ir pirmā jaunās G premium sērijas ierīce, un tā ir kā apliecinājums LG mērķim attīstīt uz klientu orientētas inovācijas.

LG G2 black

Lasīt visu rakstu →

2

LG prezentē savas jaunākās premium ierīces Latvijā

LG Electronics (LG) paziņoja par savu jaunāko flagmaņu pieejamību Latvijas tirgū. Garais saraksts ietver divas LG premium G-sērijas ierīces – LG G2 viedtālruni un LG G Tab 8.3 planšetdatoru, kuri būs pieejami Latvijā oktobra vidū, jaunākos papildinājumus LG Ultra HD televizoru klāstam – 55 un 65 collu modeļus – veikalos pieejami jau no oktobra – un lielisku papildinājumu jebkuram viedtālrunim – bezvadu mobilo printeri LG Pocket Photo. Papildus tam, LG pirmais Baltijas valstīs laiž apgrozībā ieliektos OLED televizorus (modelis: 55EA9800). Šī lieliskā ierīce būs pieejama pēc pasūtījuma jau no šī gada novembra.

LG G2 un G Tab 8.3 

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar drošu mobilo platformu biznesa sektoram

Laižot klajā savu populāro jauno viedtālruni LG G2, LG Electronics (LG) iepazīstina arī ar savu visaptverošo LG Gate risinājumu viedtālruņa funkciju un drošības uzlabošanai.

LG Gate ir biznesa klases risinājums, kas atvieglo piekļuvi viedtālruņa drošības risinājumiem, kas uzņēmējdarbībā ir īpaši svarīgi. Pateicoties LG Gate, darbinieki var ērti izmantot uzņēmuma resursus no jebkuras vietas, kamēr darba devējs var viegli pārvaldīt IT drošību un privātumu.

LG GATE

Lasīt visu rakstu →

G2 Emulator aplikācija ļauj iepazīt LG G2 ikvienam Android lietotājam

LG Electronics (LG) dod ikvienam patērētājam iespēju izmēģināt labākās jaunā LG premium viedtālruņa funkcijas. Lejupielādējot un instalējot G2 Emulator applikāciju jebkurā Android mobilajā ierīcē, lietotājs var izmēģināt sešas LG G2 jaunākā flagmeņa viedtālruņa fukncijas, kas jau tagad ir iecienītas kritiķu un patērētāju vidū.

LG G2 Emulator

Lasīt visu rakstu →

4

LG ienāk planšetdatoru tirgū ar LG G Pad 8.3

Šodien LG paziņoja par savu pedējo jaunieviesumu LG G Pad 8.3 planšetdatoru, kas pievienosies uzņēmuma augstākās klases zīmola G sērijai. LG G Pad 8.3 ir pirmais 8 collu kategorijas planšetdators, kas aprīkots ar Full HD displeju, turklāt tas nodrošina unikālas lietošanas iespējas un plašu savienojamības funkciju klāstu. Ierīces oficiālā debija ir paredzēta nākamnedēļ IFA tirdzniecības izstādē Berlīnē. Līdzīgi kā nesen izlaistais LG G2 premium tālrunis, arī šī ierīce nostiprina LG G sērijas klāsta izstrādājumu virzību uz vadošajām pozīcijām progresīvo mobilo tehnoloģiju jomā.

LG G Pad 8.3

Lasīt visu rakstu →