Atslēga vārds: "LG Display"

LG Display prezentē pasaulē pirmo 77 collu elastīgu un caurspīdīgu OLED displeju

LG Display izstrādājis un prezentējis pasaulē pirmo 77 collu OLED displeju. Šis ir pirmais šāda izmēra displejs, kas ir pilnībā elastīgs un caurspīdīgs, tādējādi pielāgojoties lietotāja vajadzībām un telpas specifikai.

Lasīt visu rakstu →

LG Display būvēs pasaulē pirmo 5. paaudzes OLED gaismas paneļu ražotni

Uzņēmums paziņoja, ka ieguldīs jaunā, 5. paaudzes (1000 x 1200mm) OLED gaismas paneļu ražotnē, kas būs pirmā tāda veida ražotnē pasaulē un kas tiks buvēta Dienvidkorejas pilsētā Gumi.

Flexible OLED light panel installation (Center Piece)

Lasīt visu rakstu →

LG sadarbībā ar General Motors izstrādā jauno Chevrolet Bolt EV

General Motors (GM) izraudzījies par partneri LG Electronics (LG), lai radītu nākamās paaudzes elektrisko automašīnu Chevrolet Bolt EV, kas ar pilnu akumulatora uzlādi spēj nobraukt vairāk nekā 320 kilometrus. Lai patērētājiem piedāvātu cenas ziņā pievilcīgo pirmo garo distanču elektrisko automašīnu, bija nepieciešama vēl nebijusi piegādātāju sadarbība, lai apvienotu zināšanas izklaides iekārtu, akumulatoru sistēmu un komponenšu izstrādē. Chevrolet apstiprinājis, ka Bolt EV ražošana tiks sākta 2016. gada nogalē.

Chevrolet-Bolt-EV-Concept

Lasīt visu rakstu →

LG Display: “OLED revolucionarizēs patērētāju ikdienu”

LG Display vadošais direktors un prezidents Dr. Sang Beom Han IFA 2015 patērētāju izstādes atklāšanas uzrunā paziņoja, ka OLED ir nozīmīgs pavērsiens displeju tehnoloģijas jomā, kas izmainīs katra patērētāja ikdienu.

Photo3) LG Display 111-inch Wave Double-sided Display

Lasīt visu rakstu →

LG Display investēs 6. paaudzes OLED paneļu līnijā, lai attīstītu elastīgo displeju ražošanu

Pasaulē vadošais inovators displeju tehnoloģiju jomā LG Display paziņojis, ka investēs 820 miljonus eiro ražošanas tehnoloģijās, izveidojot 6. paaudzes OLED paneļu izstrādes līniju, lai veiksmīgi attīstītu OLED elastīgo displeju ražošanu un nostiprinātu savas līdera pozīcijas šajā industrijā.

Flexible-Rollable-OLED_03

Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē nākamās paaudzes displejus starptautiskajā SID 2015 konferencē

 

Starptautiskajā konferencē SID 2015 (Society of Information Displays), kas norisinājās no 2.-4. jūnijam Sanhosē, Kalifornijā, LG Display demonstrēja, kāda būs displeju tehnoloģiju nākotne. SID ir pasaules visprestižākā akadēmiskā asociācija, kas pārstāv displeju industriju. Tās sastāvā ir 6 000 vadošie industrijas pārstāvji – uzņēmumu vadītāji, akadēmiķi un pētnieki no visas pasaules.

18-inch Flexible OLED to be shown at SID 2015

Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē pie sienas “pielīmējamu” TV, kas ir plānāks par 1mm

LG ekrānu ražošanas uzņēmums LG Display šobrīd aktīvi strādā ar OLED displejiem, un pavisam nesen atklāja neticami plāna televizora konceptu.

lg-wallpaper-tv-1mm

Lasīt visu rakstu →

LG prezentē jaunākās nākotnes viedauto tehnoloģijas

LG Electronics (LG) piedalās 85. Žēnevas Starptautiskajā auto izstādē prezentējis nākotnes automašīnu aprīkojumu. Sadarbībā ar vienu no populārākajām automobiļu dizaina studijām Italdesign Guigiaro, radīts Gea koncepta auto, kas aprīkots ar vairākām LG tehnoloģijām un ierīcēm.

Smartcar1  Lasīt visu rakstu →

LCD pret nākamās paaudzes OLED: Detalizēts salīdzinājums

Ja Tu esi apmeklējis elektropreču veikalu jauna TV meklējumos, Tu drošvien esi dzirdējis terminus ‘LCD’ un ‘OLED’. LCD (Liquid Crystal Display) šobrīd ir aktuālākā tendence TV tirgū, kamēr OLED (Organic Light Emitting Diode) tiek klasificēts kā nākamās paaudzes displejs ar neierobežotām attīstības iespējām.

LGD_LCD-and-OLED_2-484x700 (1) Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē 18 collu lokanos un caurspīdīgos OLED paneļus

LG Display – pasaules vadošais inovators displeju tehnoloģijās, šodien paziņoja par lokanu 18 collu OLED paneļa un 18 collu caurspīdīga OLED paneļa izlaišanu. Ar šiem jaunajiem paneļiem LG Display demonstrē, ka ir izstrādājuši nepieciešāmās tehnoloģijas, lai iegūtu līdera pozīciju liela izmēra lokanu un caurspīdīgu displeju tirgū.

Flexible (Rollable) OLED Lasīt visu rakstu →