Atslēga vārds: "LG audio"

LG prezentē jauno, satriecošo SoundPlate audio sistēmu

LG iepazīstinājis lietotājus ar jauno Sound Plate (modelis LAP340), plānu, basa tipa tumbiņu mājas kinozāles audio sistēmu, kas papildina TV skatīšanās pieredzi ar iespaidīgu skaņu. Ierīce ir tikai 35 mm augsta, un tās dizains veidots, lai to varētu neuzkrītoši novietot zem televizora un tā labāk iekļautos lakoniskā interjerā un piesķirtu telpai modernāku izskatu. Neraugoties uz nelielo izmēru, SoundPlate iekļauj jaudīgu 4.1 kanālu sistēmu ar iebūvētiem duālajiem subvuferiem.

LG SoundPlate

Lasīt visu rakstu →

LG Tone Ultra sniedz premium skaņas kvalitāti

LG Electronics paziņojis par savu populāro Bluetooth stereo austiņu jaunākās versijas izlaišanu, kas nosaukta LG Tone Ultra (HBS 800). Jaunais modelis ir verā ņemamā modeļa LG Tone (HBS-700/730) pēcnācējs, kas kopš izlaišanas 2010. gadā pārdots vairāk nekā 2 miljonos eksemplāru.

LG Tune Ultra

Lasīt visu rakstu →

LG izstādē IFA 2013 pārsteidz ar augstas klases audio un video ierīcēm

LG Electronics (LG) Berlīnē notiekošajā izstādē IFA 2013 prezentē savu moderno un kompakto audio atskaņotāju Sound Plate (modelis LAP340). Pasākuma laikā kompānija demonstrē arī citus audio vizuālos produktus, t.sk. augsti novērtētos NB4530A un NB5530A Sound Bars skaļruņus. Skaļruņi nodrošina pilnvērtīgu audio failu atskaņošanu, turklāt tos viegli savienot ar citām viedajām elektroierīcēm sniedzot plašu fukncionalitāti.

LG Sound Bar

Lasīt visu rakstu →