Atslēga vārds: "ledusskapis"

CES 2016: LG demonstrē pirmās premium zīmola LG SIGNATURE ierīces

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016 LG Electronics (LG) oficiāli iepazīstināja ar sava jaunā zīmola LG SIGNATURE produktu klāstu, kurā zem viena nosaukuma apvienotas uzņēmuma labākās tehnoloģijas un dizaina risinājumi. Sākotnējā LG SIGNATURE sērijā ir iekļautas sešas unikālas ierīces: 4K HDR OLED televizors, īpaša TWIN Wash veļas mazgājamā mašīna, Door-in-Door dubulto durvju ledusskapja pēdējā versija, futūristisks hibrīda gaisa attīrītājs, ar funkcijām bagāta dubulto nodalījumu cepeškrāsns un moderna TurboSteam trauku mazgājamā mašīna. Zīmolam paplašinoties, LG SIGNATURE piedāvās arvien lielāku produktu klāstu.

LG_SIGNATURE_1

Lasīt visu rakstu →

Domā zaļi un ietaupi ar LG energoefektīvajām ierīcēm

Vides aizsardzības jautājumi kļūst aizvien svarīgāki patērētājiem visā pasaulē. Izdarīt videi draudzīgu pirkuma izvēli ir ne tikai labi mūsu planētai, tas var būt arī finansiāli izdevīgi patērētajam. LG Electronics (LG) ir guvusi ievērojamus panākumus, ražojot videi draudzīgas ierīces, gaisa kondicionierus un citas ierīces. Samazinot kopējo enerģijas patēriņu, tehnoloģiski attīstītie LG produkti palīdz lietotājiem ietaupīt naudu, samazinot elektroenerģijas rēķinus, kā arī samazinoties pieprasījumam pēc elektrības, tiek minimizēts piesārņojuma līmenis.

LG_1

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina Eiropas patērētājus ar energoefektīviem sadzīves tehnikas risinājumiem

LG Electronics (LG) inovāciju festivālā LG InnoFest 2015, kas notiek Portugāles galvaspilsētā Lisabonā no 22. līdz 23.janvārim, Eiropas patērētājiem prezentējis unikālu ērtību uzlabojošās sadzīves tehnikas klāstu. Jaunākā produktu klāsta uzmanības centrā ir pirmšķirīga enerģijas efektivitāte, uzlabota veiktspēja un jaunas viedās funkcijas uzlabotai lietotāju pieredzei. Jaunumu klāstā īpaši izceļas vairāki veļas mazgājamo mašīnu un ledusskapju modeļi, kas pielāgoti individuālajām patērētāju vajadzībām.

01_LG_Innofest_2015 Lasīt visu rakstu →

LG prezentēs savu pirmo superietilpīgo Door-in-Door dubulto durvju ledusskapi

LG Electronics (LG) paziņojis par jauna superietilpīga Door-in-Door dubultā ledusskapja (LPXS34886C modelis) pārdošanas sākšanu 2015. gadā. LG izstrādātais un apbalvojumus saņēmušais “Door-in-Door” koncepts bija viena no galvenajām ledusskapju inovācijām, kas tika atklāta 2015. gada starptautiskajā CES® izstādē Las Vegasā.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_02 Lasīt visu rakstu →

10 miljoni klientu novērtē LG ledusskapjus ar Inverter Linear Compressor tehnoloģiju

LG Electronics (LG) kārtējo reizi demonstrēja savu vadošo pozīciju sadzīves tehnikas tirgū, paziņojot par vairāk kā 10 miljonu ledusskapju ar Inverter Linear Compressor tehnoloģiju pārdošanu kopš 2001. gada. 2001. gadā LG prezentēja pasaulē pirmo ledusskapi, kas darbojās ar Inverter Linear Compressor tehnoloģijas palīdzību un turpināja šīs tehnoloģijas uzlabošanu līdz pat šai dienai. 2007. gadā LG pārdeva vienu miljonu ledusskapju, aprīkotus ar Inverter Linear Compressor. 2001. gadā šis skaitlis tika palielināts līdz 5 miljoniem, un šomēness tas beidzot sasniedza 10 miljonus. Ar spēcīgiem rezultātiem premium ledusskapju tirgos Korejā, Ziemeļamerikā, Eiropā un NVS valstīs, LG prognozē vēl 2 miljonus Inverter Linear Compressor ledusskapju pārdošanu līdz 2014. gada beigām.

used-GSMO_HA-Lifestyle-images_0000_Lifestyle-Image(1)_HA_REF_Omega6_with-Hygiene-Filter_Scene-2-1_Model-A Lasīt visu rakstu →

LG prezentē jaunāko energoefektīvo ledusskapju sēriju izstādē IFA 2014

LG Electronics (LG) prezentējis jaunāko energoefektīvo ledusskapju sēriju izstādē IFA 2014 Berlīnē, Vācijā, piedāvājot plašu modeļu klāstu, kas ir speciāli izstrādāti atbilstoši Eiropas energoefektivitātes un ērtuma standartiem. Revolucionārie LG ledusskapji palīdz ilgāk saglabāt ēdienu svaigu un padara pārtikas uzturēšanu vieglāku un ērtāku.

Premium-Multi-Door-(model-GMJ916NSHV)_2 Lasīt visu rakstu →

LG izstādē IFA 2014 iepazīstināja ar viedo mājas pārvaldes sistēmu SmartHome

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2014 iepazīstināja ar LG Smart HomeTM konceptu, kas ir kompānijas vīzija par rītdienas mājsaimniecību. LG Smart HomeTM izstrādāts, balstoties uz ideju par vairāku premium viedo sadzīves ierīču apvienošanu vienā saistītā sistēmā. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja iepazīt LG Smart HomeTM prototipu un pašiem pārliecināties par modernās sistēmas ērtību un vienkāršību.

Smart Home[4] Lasīt visu rakstu →

1

LG Electronics Latvijā piedāvā jauno ledusskapju klāstu ar unikālo Lineārā kompresora tehnoloģiju

LG Electronics (LG) iepazīstina Latvijas patērētājus ar uzņēmuma jaunāko enerģiju taupošo ledusskapju klāstu ar plašu funkciju spektru – kopumā tirgū būs pieejami seši atšķirīgi modeļi dažādiem budžetiem. Viens no jaunās sērijas būtiskākajiem elementiem ir LG Lineārā kompresora tehnoloģija, kas izmanto unikālu tiešās pārvades mehānismu, tādējādi padarot LG ledusskapjus līdz pat 50% enerģiju taupošākus, klusākus un ar ilgāku darbības mūžu. Jaunie LG ledusskapji nodrošina lietotājiem papildu ērtības gan ar modernām funkcijām, gan ar pārdomātiem dizaina risinājumiem.

LCEP Pocket Handle Lasīt visu rakstu →

LG atklāj premium viedās ierīces ar funkciju “HomeChat”

LG Electronics paziņojis par vairākām premium viedajām ierīcēm, kas darbosies ar revolucionāro HomeChat ™ ziņapmaiņas pakalpojumu. HomeChat ™ darbina dabiskā valodas apstrāde (NLP) un LINE, kas ir mobilā ziņapmaiņas aplikācija ar vairāk nekā 300 miljoniem lietotāju, kas ļauj sazināties, kontrolēt un uzraudzīt jaunākās LG Smart ierīces, ieviešot pilnīgi jaunu komforta līmeni. Kompānijas premium ierīču klāstā ietilpst ar kameru aprīkots ledusskapis, veļas mazgājamā mašīna, kas ļauj lietotājiem sākt mazgāšanas ciklu attālināti, izmantojot HomeChat ™, un Lightwave krāsns, kas atbalsta NFC un WiFi ērtai kontrolei no jebkuras vietas.

LG Smart Refrigerator

Lasīt visu rakstu →

LG ledusskapis ar Inverto Lineāro kompresoru iegūst industrijas atzinību

LG Electronics (LG) ledusskapji ar Inverto Lineāro kompresoru tehnoloģiju ieguvuši Elektronikas un Informācijas Tehnoloģiju asocialcijas (VDE) atzinību par energoefektivitāti un īpaši kluso darbību. VDE ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām Eiropas zinātiskajām un tehnoloģiskajām asocialcijām, kas katru gadu veic apmēram 100 tūkstošus dažādu testu 500 augsti kvalificētu darbinieku vadībā. Testos tiek noteiktas lokālu un tādu internacionālu uzņēmumu kā LG ražotās produkcijas kvalitāte.

REFRIGERATOR_WITH_INVERTER_LINEAR_COMPRESSOR_500

Lasīt visu rakstu →