Atslēga vārds: "LED"

Trīs vērtīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko televizoru

Televizora iegāde nekad nav bijusi vienkārša – desmitiem dažādi ražotāji, simtiem modeļu, sarežģītā terminoloģija un tūkstošiem tehnoloģisku parametru bieži vien sagādā grūtības pat tehnoloģiju lietpratējiem. Ievērojot šos trīs vienkāršus padomus, ikviens varēs ērti un ātri piemeklēt sev piemērotāko televizoru.

TV_izvele_1 Lasīt visu rakstu →

LG Display prezentē pie sienas “pielīmējamu” TV, kas ir plānāks par 1mm

LG ekrānu ražošanas uzņēmums LG Display šobrīd aktīvi strādā ar OLED displejiem, un pavisam nesen atklāja neticami plāna televizora konceptu.

lg-wallpaper-tv-1mm

Lasīt visu rakstu →

LG pētījums: TOP 5 svarīgākās televizoru īpašības Latvijas patērētājiem

 

LG Electronics (LG) veicis pētījumu[1], lai noskaidrotu, kādām modernām tehnoloģijām un funkcijām Latvijas patērētāji, iegādājoties jaunu televizoru, dod priekšroku. Pētījumā secināts, ka attēla izšķirtspēja šajā sarakstā ieņem pirmo vietu, 64% respondentu norādot uz šī faktora svarīgumu. Patērētājiem ne tikai rūp augsta izšķirtspēja, bet arī dabisku, dzīvīgu krāsu attēlojums uz ekrāna (57%). Vērā ņemams arī fakts, ka televizora spēja pieslēgties citām ierīcēm ieņēmusi trešo vietu (56%), apsteidzot tādas svarīgas tehniskās īpašības kā ekrāna tehnoloģija (47%) un skaņas kvalitāte (46%).

 

LG_OLED_TV_02

Lasīt visu rakstu →

LG mazākais HD projektors piedāvā iebūvētu bateriju un lielisku attēla kvalitāti

Šī mēneša beigās LG Electronics sāks līdz šim mazākā pārnēsājamā projektora tirdzniecību vairākās pasaules valstīs. LG HD MiniBeam (modelis PH300) piedāvā universālu mobilitāti un skatīšanās pieredzi, kā arī plašu jaunāko tehnoloģiju asortimentu, izmantojot izturīga, ilgi kalpojoša LED gaismas avotu. Spējīgs attēlot pārsteidzoši liela izmēra attēlu un strādāt vairāk par divām ar pusi stundām no vienas uzlādes, LG HD MiniBeam ļauj lietotājiem paņemt kinoteātri sev līdzi, lai kur viņi dotos.

LG PH300 01 Lasīt visu rakstu →

1

Ideāla nākotnes TV pieredze ar LG OLED TV

Vai Tu meklē televizoru, kas atbilstu visiem Taviem standartiem? Iepazīsties ar savu sapņu displeju – LG OLED (Organic Light Emitting Diode) TV. Jaunā OLED TV sērija piedāvā augstāko kvalitāti, kas ir piedzīvojusi būtiskus uzlabojumus, salīdzinājumā ar iepriekšējo TV paaudzi. Prezentējot jauno OLED TV sēriju, LG turpina revolūciju displeju tehnoloģijās, labojot līdzšinējos priekšstatus attēla kvalitātes robežas.

Curved OLED TV Lasīt visu rakstu →

LG pirmo reizi Latvijā piedāvā savu viedo un energoefektīvo veļas žāvētāju

LG Electronics (LG) paziņo par jaunā, videi draudzīgā, frontālās ielādes veļas žāvētāja (modelis RC9055AP3Z) pieejamību Latvijā. Veļas žāvētājs iekļauts ECO HybridTM viedo ierīču kategorijā, tas aprīkots ar traucējummeklēšanas funkciju – Smart DiagnosisTM, revolucionāro True SteamTM tehnoloģiju, kas likvidē alergēnus un samazina krokas, automātiskās tīrīšanas kondensatoru vieglākai apkopei, kā arī modernu Inverter tehnoloģiju – enerģiju un laiku taupošai veļas žāvēšanai.

RC9055AP3Z_3

Lasīt visu rakstu →

Džeikoba Sutona LED sērfings

Modes fotogrāfs un filmu veidotājs Džeikobs Sutons (Jacob Sutton) nomainīja studiju pret nogāzēm dienvidaustrumu Francijā, Ronas Alpu reģionā, lai kopā ar „Artec pro“ snovborda zvaigzni Viljama Hjūdžu (William Hughes) veidotu kādu neparastu projektu. Viņa filmā redzams Hjūdžs, atmirdzot sniega ieskautajās Francijas virsotnēs, ekskluzīvā LED apģērbā, ko dizianējis elektronikas sensācija Džons Spačers (John Spatcher).

LED sērfings

„Es biju patiešām pārņemts ar ideju par tēlu, kas viens pats slīd cauri tumsai,“ stāsta Sutons par LED kostīma izvēli. Lasīt visu rakstu →

2

LG Electronics plāno būt līderis displeju tirgū, piedāvājot universālus LED risinājumus

Vienā no pasaulē lielākajām audio, video un integrēto sistēmu risinājumu izstādēm Eiropas Integrētās Sistēmas 2012 (Integrated Systems Europe 2012), kas katru gadu notiek Amsterdamā, uzņēmums LG Electronics (LG) iepazīstināja ar plašu LED, kā arī LCD displeju klāstu. Pateicoties inovatīvajam programmnodrošinājumam un elektroenerģijas patēriņa ekonomijai, kas veido apmēram 30% salīdzinājumā ar parastajiem LED displejiem, jaunie modeļi būtiski samazina lietošanas kopējās izmaksas.

”LG displeji ir ideāli piemēroti korporatīvajiem klientiem, kuriem nepieciešami universāli risinājumi to izmantošanai dažādos apstākļos gan telpās, gan brīvā dabā,”   Lasīt visu rakstu →

1

CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar pasaulē lielāko OLED televizoru

Jaunajā televizorā iekļautas arī tādas LG inovācijas kā 4-krāsu pikseļu (4-Color Pixels) un krāsu toņu dažādošanas (Color Refiner) tehnoloģija, kā arī uzlaboti LG Display OLED paneļi. Turklāt šis LG OLED  televizors būs pieejams par īpaši izdevīgu cenu, salīdzinot ar citiem OLED modeļiem.

OLED televizors

“Cieši sadarbojoties ar LG Display, esam radījuši produktu, kas ne tikai piedāvā visas OLED priekšrocības, bet arī pircējiem draudzīgāku cenu,” uzsvēra Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “OLED ir mājas izklaides nākotne un LG velta visas pūles tam, lai šo tehnoloģiju padarītu plaši pieejamu.”

Lasīt visu rakstu →

LED pret LED..!?

Vai Tev kādreiz ienāk prātā doma: «Vai es tiešām pērku pareizo TV?» Tas ir liels ieguldījums, tāpēc mūsu padoms – tikai pārzinot tehnoloģijas, izdarīsi vislabāko izvēli!

Ko Tu visticamāk nezini ir tas, ka lielākā daļa tā saukto “LED televizoru”, kuri ir atrodami mūsu veikalos, patiesībā ir LCD televizori ar LED fona apgaismojumu. Tā kā LCD paneļi paši neizstaro gaismu, tam vajadzīgs gaismas avots. Iepriekšējiem LCD televizoriem bija CCFL fona apgaismojums, kas nav slikts, taču tas parasti ir tumšāks un patērē daudz vairāk elektrības kā jaunākais LED fona apgaismojums. Šie jaunie televizori ir gaišāki, to bildes skaidrākas un tie noteikti ir energoefektīvāki.

Izklausās labi, vai ne? Tomēr pastāv atšķirības arī starp dažādajiem LED televizoriem, ar kurām piedāvājam Jums iepazīties.

1. Edge-lit LED televizors: šaurs, bet ne konstants apgaismojums

Edge-lit LED

LED apgaismojums ir daudz gaišāks kā agrāk izmantotais CCFL fona apgaismojums. Izmantojot šo spilgtumu, ražotāji novietoja LED gaismas ekrāna sānos, nosaucot to par “edge-lit”. Šīs sānos izvietotās LED gaismas caur gaismas novadītājiem projecējas pret ekrāna centru. “Edge-lit” nozīmē daudz mazāk šo LED gaismu, kas rada iespēju televizorus padarīt arvien šaurākus un energoefektīvākus. Taču arī šiem televizoriem ir savi trūkumi. Tā kā visas LED gaismas ir novietotas pret ekrāna sānu, apgaismojums nav pilnīgi konsekventi pa visu ekrānu. Pat ja uz televizora ekrāna rādītos tikai viena krāsa, malas izskatīsies gaišākas kā pārējais ekrāns.

Lasīt visu rakstu →