Atslēga vārds: "LED monitori"

LG laidis klajā jaunus IPS monitorus ar CINEMA SCREEN dizainu un MHL savienojamību

LG Electronics (LG) sāk piedāvāt premium klases IPS7 sērijas monitorus – vispirms Āzijas valstīs un pēc tam pārējos pasaules tirgos. IPS7 sēriju raksturo LG īpašais CINEMA SCREEN dizains ar gandrīz neredzamu rāmi, kas nodrošina netraucētu izklaidi un izsmalcinātu, modernu izskatu. Izmantojot LG IPS tehnoloģiju, IPS7 sērija piedāvā dzīvīgas, konsekventas krāsas un attēlojumu platākā skata leņķī. Mobile High-Definiton Link (MHL) vienkāršo savienojumus ar ārējām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, lai paplašinātu skatīšanās iespējas uz lielāka ekrāna.

LG IPS277L IPS monitors Cinema Screen MHL

„Apvienojot CINEMA SCREEN dizainu un MHL funkcionalitāti ar nozarē vadošo IPS tehnoloģiju, IPS7 sērija piedāvā satriecošu dizainu un veiktspēju,” stāsta LG Home Entertainment Company IT struktūrvienības izpilddirektora un priekšsēdētāja vietnieks Dž. Dž. Lī (J. J. Lee). „Strauji pieaugot tādu mobilo viedo ierīču kā viedtālruņu un planšetdatoru lietotāju skaitam, ievērojami palielinājusies arī satura pieejamība. LG IPS7 paplašina lietotāja iespējas, ļaujot skatītājiem izmantot šo vidi ar bagātīgo saturu.”

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar LED monitoru sēriju E42 vēl labākai skatīšanās pieredzei

Jau šomēness LG Electronics (LG) Latvijā sāks piedāvāt jauno LED LCD monitoru sēriju – LG E42. Pateicoties LG inovācijai – enerģijas taupīšanas režīmam SUPER Energy saving, jaunajiem E42 sērijas monitoriem salīdzinājumā ar standarta LED monitoriem nav vērojama attēla spilgtuma samazināšanās, kad ieslēgta enerģijas taupīšanas funkcija.

LG E2342 LED monitors

Turklāt pārdomātā vadu sistēma ļauj uzturēt lietotāja darba galdu kārtīgāku. Lasīt visu rakstu →

LG Electronics iepazīstina ar jauniem high-tech SUPER LED monitoriem

LG Electronics (LG) tehnoloģiju entuziastus Baltijas valstīs iepazīstina ar jauniem SUPER LED monitoriem LG E81 un LG IPS5, kas ikvienam ļaus novērtēt LG inovatīvās monitoru tehnoloģijas priekšrocības.

LG IPS235 monitors

LG E81 monitorā ar SUPER+ izšķirtspēju novērsta jebkāda attēla kvalitātes pasliktināšanās iespēja pat formāta atjaunināšanas laikā. Tāpat tas padara asākas attēla malas un “dzīvākas” krāsas, ko nodrošina SUPER+ izšķirtspējas tehnoloģija ar 10,000,000:1 attēla kontrasta attiecību. Turklāt inovatīvās tehnoloģijas ietvertas slaidā 23 collu monitorā ar titāna un hroma apdari.

Lasīt visu rakstu →

LG Super LED IPS monitoriem – augstākā tipa godalgas

Divi LG Electronics (LG) SUPER LEDTM IPS (In-plane Switching) monitori ieguvuši prestižās 2011.gada Tehnisko attēlu preses asociācijas (TIPA) balvas kategorijā Best Entry Level Photo Monitor.

LG TIPA balva

TIPA atzinīgi novērtējusi LG IPS231 un LG IPS236 precīzo krāsu atveidi, kā arī plašo skata leņķi, ko nodrošina ātrdarbīgais LED aizmugurgaismojums un inovatīvā IPS paneļu tehnoloģija. Foto un video failu augsto attēlu kvalitāti novērtējuši gan amatieri, gan pieredzējuši profesionāļi.

Lasīt visu rakstu →

LG M50D monitoru – televizoru sērija jau pieejama Baltijas valstīs

LG Electronics iepazīstina ar jauno LG Μ50D LED LCD monitoru – televizoru sēriju, kas jau pieejama tirdzniecības vietās arī Baltijas valstīs (19, 22, 23, 25 collu izmēri) un kuras atšķirības zīme ir elegantais dizains un nevainojama attēla kvalitāte, kas panākta ar inovatīvu LED tehnoloģiju.

LG M2350D TV monitors

LG M50D LED LCD būs labākā izvēle tiem, kuri meklē daudzfunkcionālu datora monitoru, kas papildināts ar jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem – pilnu augstu izšķirtspēju (HD) 1080 p, 5 ms reakcijas laiku un mūsdienīgu megakontrasta attiecību, nodrošinot kristālskaidrus attēlus. Turklāt tam ir arī iebūvēts DTV uztvērējs, kas atbalsta MPEG4, DVB-C un DVB-T, tādējādi padarot LG Μ50D par nevainojamu digitālās multivides Full HDTV platformu.

Lasīt visu rakstu →

LG Electronics piedāvā jauna tipa Super LED monitoru sēriju LG E41

Jau šomēnes visiem interesentiem Baltijas valstīs LG Electronics (LG) piedāvā iepazīt jaunu LED LCD monitoru sēriju – LG E41, kas Latvijā būs pieejama 19, 22 un 23 collu modeļu versijās. Plānie un elegantie LG Super LED E41 ar jaunu enerģijas taupīšanas tehnoloģiju, salīdzinājumā ar parastajiem LED monitoriem, ietaupīs pat līdz 25% elektroenerģijas, tā samazinot izmaksas un vienlaikus nodrošinot izcilu attēla kvalitāti.

LG E2341 LED monitors

Jaunā enerģijas taupīšanas tehnoloģija samazina gaismas spožumu, un, lai saglabātu nevainojamu attēla kvalitāti, paplašina LCD apertūru. Savukārt F mehānisms (RCM&ACE) līdz minimumam samazina troksni, kas var rasties šī procesa laikā.

Lasīt visu rakstu →

LG LED IPS monitori – lietotāju ērtībai uzlabota kvalitāte

Kompānija LG Electronics interesentiem Latvijā piedāvā jaunumu – LG LED IPS monitoru sēriju IPS1, kurā apvienotas gan LED, gan arī IPS tehnoloģiju priekšrocības. LG IPS1 var lepoties ar vienmērīga spilgtuma krāsām un attēla kvalitāti, ko novērtēs pat prasīgākie lietpratēji.

LG IPS231 IPS monitors

LG LED IPS monitoriem ir visas oriģinālās LG LED monitoru tehnoloģijas priekšrocības – megakontrasta attiecība ievērojami labākai attēla kvalitātei, ražošanā nav izmantotas kaitīgas vielas, kā arī – tie ir ievērojami plānāki, salīdzinājumā ar parastajiem LCD monitoriem.

Lasīt visu rakstu →

LG iepazīstina ar kompānijas plānāko LED monitoru – LG E90

LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar pagaidām plānāko (tikai 7.2 mm) kompānijas ražoto LED monitoru – LG E90, kas Latvijā būs pieejams jau nākamā gada janvārī.

LG E2390 LED monitors

Tā kā arvien vairāk lietotāju izmanto datoru arī mājas izklaidei, monitora kvalitāte kļuvusi svarīgāka nekā jebkad agrāk. LG E90 būs labākā izvēle spraiga sižeta filmu vai sporta sacensību vērošanai – tā reakcijas laiks ir tikai 2 milisekundes, bet monitora displejs saglabās skaidrību un spilgtumu pat straujākās darbības laikā. Turklāt LG programmatūra Image Booster, kas straumē saturu no video vietnēm kā, piemēram, YouTube, ir ievērojami uzlabota – lai LG E90 displejā ikviens video izskatītos teicami.

Lasīt visu rakstu →

LG iedzīvina mūsdienu tehnoloģijas izstādē IFA

LG Electronics (LG) izstādē IFA, kas norisināsies Berlīnē, prezentēs savus jaunākos specializētos produktus uzņēmējdarbībai, kas ir īpaši piemēroti viesnīcām, skolām un birojiem, kā arī īpaši augstas izšķirtspējas Full HD LED monitorus un 3D spēļu monitorus.

LG E2310 monitors

Apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt LG satriecošo SUPER+ izšķirtspēju — augstas izšķirtspējas tehnoloģiju, kas nodrošina satriecoši reālistisku attēlu pilnā HD izšķirtspējā, vienlaikus uzlabojot SD saturu uz HD. Turklāt LG iepazīstinās arī jauno 3D spēļu monitoru W63D, kas ļauj izbaudīt 3D attēlus ar pilnu izšķirtspēju.

Lasīt visu rakstu →

Dzimis izklaidei –monitors – televizors LG M80

LG Electronics Business Solutions (LG) iepazīstina ar jauno LG M80 sērijas LED monitora televizoru. Izklaidei radītajā LG M80 sērijā ir arī LG pirmie LED monitora televizori, tostarp sērijas jaunākais modelis M80DF – pirmais monitors ar iebūvētu zemfrekvences reproduktoru.

LG M2380DF TV monitors

Jaunais LG M80 ir vienlīdz labi aprīkots gan televīzijas šovu pārraidei, gan arī mūzikas un citu izklaides iespēju izmantošanai. Īpaši jāatzīmē LG M80DF – pirmais monitora televizors ar iebūvētu zemfrekvences reproduktoru, kas turklāt nodrošina arī labāko aptverošo X skaņu. LG M80 monitoriem ir iebūvēts arī digitālās televīzijas uztvērējs (DVB-T, DVB-C, MPEG4), kas, izmantojot plašāko kontrasta attiecību, ļauj izbaudīt vēl asāku Full HD TV attēlu. Televīzijas šovu pārraidei izcili piemērotais M80 ir arī ideāla platforma videospēlēm un DVD atskaņošanai, turklāt tas ir vienlaikus savienojams ar citām digitālajām ierīcēm, piemēram, videomagnetofonu vai digitālo kameru.

Lasīt visu rakstu →